Cilt Bakımı Ve Güzellik

Cilt.Net 

2013 Yılında Yayın Hayatına Başlayan CiLt.Net içerisinde Güzellik Ve Cilt Bakımı Konuları Yer Almaktadır.

 

CiLt.Net Kadınların Cilt Bakımı Ve Güzellik Hakkında Merak ettikleri Her türlü Bilgiyi Paylaşmayı Kendine Amaç Edinmiş Bir Güzellik Rehberidir.

 

Bu Sitede; Cilt Bakımı,Cilt maskeleri,Cilt Sorunları,El ve Ayak Bakımı,Saç Bakımı, Vücut Bakımı, Makyaj,Vücut Sıkılaştırma Yöntemleri,Epilasyon,Diyet Ve Zayıflama İle ilgili Her Türlü bilgiyi Bulabilirsiniz.

 

 

Bu Sitedeki Makaleler; CiLt.Net Yazarları tarafından Kendi Bilgi birikimleri ile Yazılır. CiLt.Net Sitesinde yer alan Makalelerin Tüm hakları Cilt.net Ailesine Aittir.  Sitemizde yer Alan yazı Ve makaleler Kaynak gösterilmeden Kullanılamaz. Şayet Kaynak gösterilmeden sitemizden Alınarak değiştirilen veya Değiştirilmeden direk olarak Koyulan Yazı, video,resimler için CiLt.Net kaldırım talebinde bulunabilir. Kaldırım talebine karşılık 7 günlük süre içerinde kaldırılmayan Yazı, Resim veya videolar  için Dava açma hakkımız saklıdır.  CiLt.Net ailesi her ne amaçla olursa olsun Bir Haber sitesinden Blogdan veya Forumdan Herhangi bir Bilgi paylaşımında Bulunursa Paylaşımda Bulunduğu Siteyi ve Yazarını Kaynak gösterir.

Önemli Uyarı Ve Hatırlatmalar 

Cilt.net İçerisinde Yer Alan Yazılar Doktor Tavsiyesi Değildir; Bilgilendirme amacı ile yazılmış Doğal ve kişisel tariflerdir ve bu tarifler bütün kişilerde aynı etkiyi sağlamayabilir. Tariflerin kullanımı kişilerin kendi sorumluluğunda olup Bu tariflerin uygulanmasından dolayı Oluşabilecek Sorunlardan Cilt.Net Ailesi Sorumlu tutulamaz.

 

Cilt.net İçerisindeki Maskeler Kimi durumlarda kişinin daha fazla etki etmesi için malzemeleri artırması, Önerilen zaman aralıklarını kısaltması veya karışımın ciltte kalma süresini uzatması ve tarifteki doğal malzemelere karşı alerjik reaksiyonu olması sebeplerinden dolayı kişilerde ; Ters etkilere, Kızarıklık ve yanmalara ,Halsizliğe ve alerjik reaksiyonlara sebep olabilir.  Bu gibi durumlardan dolayı Cilt.net Ve içerisindeki yazarlar sorumlu tutulamaz.

 

ÖNEMLİ: Maske ve kürleri denemeden 6 saat önce Karışım hazırlanmalı ve % 2-3 lük kısmı cilde uygulanıp yarım saat beklenmelidir Şayet herhangi bir alerjik durum, kızarıklık ve yanma hissi yaşanmazsa maske veya kür cilde uygulanmalıdır. Cilt yapısının bu karışıma ters tepki vermesi durumunda karışım denenmemelidir.

 

 

 

CiLt.Net Her türlü Şikayetleriniz ve Önerileriniz işin Aşağıdaki Formu Kullanabilirsiniz.

 

Reklam için :  iletisim@cilt.net  Adresini kullanabilirsiniz.

 

Adınız

E-posta

Telefon Numaranız

Konu

İletiniz

 Yorum Yaz:

 1. Mekan diyor ki:

  Bu sitede erkekler için de cilt bakımı hakkında bilgiler tavsiyeler sayfası açılamaz mı? Açılırsa çok memnun oluruz. İnternette aradım aradım hiç erkek cilt bakımı hakkında birşey bulamadım. Erkeklerin de böyle sitelere ihtiyacı var.

 2. berna diyor ki:

  Buradan krem spriş vrmk istiyorum ama bulamıyorum bilenler bi yardımcı olrmsnz

 3. Berna diyor ki:

  Bi konda bilgi istemştm cvp almdm

 4. abdurrahim diyor ki:

  ben sac boyasi almak istyorum ama tlfnunuza ulasamadm lutfen arar misiniz xxxx.

 5. gülsen aslan diyor ki:

  total face lift…..etkilerini ve nasıl satın alabileceğim konusu

 6. Cilt diyor ki:

  ayşe hanım biz postiş satmıyoruz biz doğal cilt bakımı ve saç bakımı siteyiz sadece cilt bakımınızı doğal yollarla nasıl yapabileceğiniz hakkında bilgiler veriyoruz.

 7. ayşe arat diyor ki:

  bana ulaşabileceğim bir telefon verin lütfen

 8. ayşe arat diyor ki:

  sizden topuz postiş almak istiyorum siyah renk beni lütfen arayınız

 9. şifa pınarı diyor ki:

  fiyat listesi gönderebilir misiniz özellikle saç boyası ile ilgileniyorum toplu alım yapmak istiyorum


Etiketler:
Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız