ikbal Gürpınar Kırışıklık Kremi

Türk televizyon kanallarında bir dönem yaptığı sabah programlarıyla iyice ünlenen ve özellikle cildinin güzelliğiyle gündeme gelen İkbal Gürpınar, bu güzelliğinin sırrını sevenleriyle paylaşmıştır.

“Secret Age” markalı kremlerden düzenli olarak kullanan Gürpınar, içeriği tamamen doğal ürünlerden oluşturulmuş bu krem sayesinde hem cilt sağlığını hem de cilt güzelliğini çok iyi koruyabilmiştir.

Secret Age kremlerinin özelliği nelerdir?

Secret Age markasının üretmiş olduğu cilt kremleri, bitki özleri kullanılarak elde edilmiş ve ek malzeme olarak zeytinyağı; kayısı çekirdeği yağı, kantaron yağı, şeftali yağı, buğday yağı vb. ürünler de barındırmış olduğundan oldukça başarılı cilt güzelliği ve sağlığı yaratabilmektedir.

Özellikle kırışıklıklar üzerinde oldukça etkili olan bu krem, cilde sürüldüğünde kolajen yapının yenilenmesini sağlamakta; daha canlı ve kırışıksız bir cilt görüntüsüne kavuşulmasına yardımcı olmaktadır.

Bu kremin belirtilen özelliklerini görebilmek için düzenli bir şekilde günde 2 sefer olacak şekilde hem sabah hem de akşam sürülmesi ve bu temponun 1 ay boyunca sürdürülmesi gerekmektedir.

Ayrıca dikkat edilmesi gereken bir başka husus, bu 30 günlük süreç boyunca kremin etkisini fazladan görebilmek için kremi fazladan uygulama gibi bir duruma gerek olmadığı, yeterli dozlarda sürülmesinin makul görüldüğüdür.


Yorumlar
    1. leyla eraslan diyor ki:

      kremlerinizi kullandım hiç bir etkisini görmedim insanları kandırmayın

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.

BENZER KONULAR

*

Copyright © 2004 - 2015.

Sitedeki içerikler, izinsiz farklı mecralarda kullanılamaz.
Cilt.Net üzerinde sunulan tarif ve yöntemler sadece bilgilendirme amaçlı olup kişisel ve doğal tarif ve yöntemlerdir, doktor tavsiyesi değildir. Cilt.Net yazılarında bahsedilen ilaçlar doktor kontrolü olmadan kullanıldığında ciddi sağlık sorunlarını beraberinde getirebilirler. Bu nedenle doktorunuza danışmadan ilaç kullanmayınız. Tariflerin, yöntemlerin ve ilaçların kullanımı kişilerin sorumluluğunda olup oluşabilecek sorunlardan Cilt.Net sorumlu değildir.


Cilt Bakımı - Saç Bakımı - Vücut Bakımı- Makyaj - Diyet - Güzellik Maskeleri ile Cilt Güzellik Rehberi.