Cilt Bakımı Ve Güzellik
Secret Age Kırışık Giderici Krem

Türk televizyon kanallarında bir dönem yaptığı sabah programlarıyla iyice ünlenen ve özellikle cildinin güzelliğiyle gündeme gelen İkbal Gürpınar, bu güzelliğinin sırrını sevenleriyle paylaşmıştır.

“Secret Age” markalı kremlerden düzenli olarak kullanan Gürpınar, içeriği tamamen doğal ürünlerden oluşturulmuş bu krem sayesinde hem cilt sağlığını hem de cilt güzelliğini çok iyi koruyabilmiştir.

Secret Age kremlerinin özelliği nelerdir?

Secret Age markasının üretmiş olduğu cilt kremleri, bitki özleri kullanılarak elde edilmiş ve ek malzeme olarak zeytinyağı; kayısı çekirdeği yağı, kantaron yağı, şeftali yağı, buğday yağı vb. ürünler de barındırmış olduğundan oldukça başarılı cilt güzelliği ve sağlığı yaratabilmektedir.

Özellikle kırışıklıklar üzerinde oldukça etkili olan bu krem, cilde sürüldüğünde kolajen yapının yenilenmesini sağlamakta; daha canlı ve kırışıksız bir cilt görüntüsüne kavuşulmasına yardımcı olmaktadır.

Bu kremin belirtilen özelliklerini görebilmek için düzenli bir şekilde günde 2 sefer olacak şekilde hem sabah hem de akşam sürülmesi ve bu temponun 1 ay boyunca sürdürülmesi gerekmektedir.

Ayrıca dikkat edilmesi gereken bir başka husus, bu 30 günlük süreç boyunca kremin etkisini fazladan görebilmek için kremi fazladan uygulama gibi bir duruma gerek olmadığı, yeterli dozlarda sürülmesinin makul görüldüğüdür.

Yorum Yaz:

  1. leyla eraslan diyor ki:

    kremlerinizi kullandım hiç bir etkisini görmedim insanları kandırmayın

Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız