İğneli Epilasyon Fiyatları

İğneli epilasyon fiyatlarına karar verilirken şehir, semt ve doktorun uzmanlık durumu gibi değişik faktörlere göre fiyat farklılıklarına gidilmektedir. Fakat iğneli epilasyon da fiyatı belirleyen en büyük etken yinede harcanan zamandır. Doktorun veya Epilasyon merkezinin kalitesi dakika bazlı fiyatın artmasına neden olur.

Birbirine çok uzak olmayan iğneli epilasyon fiyatlarını aşağıda bulabilirsiniz.

İğneli Epilasyon Fiyatları

İğneli epilasyon fiyatları belirlenirken dakika baz alınır.

Yaptırdığınız yere göre dakika başı fiyatı: 1 veya 3 TL arasında değişir.

Örnek Fiyat

İşlem yüz için genellikle 20 dakika sürmektedir, Dakika kıl kökünün kalın veya ince olmasına göre belirlenmektedir. Bacaklarda veya koltuk altında dakika 30 ila 60 dakika olabilir. Dakika başı vereceğiniz ücretle kaç dakika kaldığınızı çarptığınızda ödeyeceğiniz miktarı hesaplayabilirsiniz.

Yüz için iğneli eğilasyon yaptıran bir kişinin dakika başı 2 tl fiyatı olan bir yerle anlaştığını düşünelim ve işlem 25 dakika sürsün o zaman ödeyeceğiniz ücret 25 x 2 = 50 Tl seans başı olacaktır. Daha sonraki seanslarda süre kısalacağı için ödeyeceğiniz ücrette daha düşük olacaktır.


Yorumlar
* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.

BENZER KONULAR

*

Copyright © 2004 - 2015.

Sitedeki içerikler, izinsiz farklı mecralarda kullanılamaz.
Cilt.Net üzerinde sunulan tarif ve yöntemler sadece bilgilendirme amaçlı olup kişisel ve doğal tarif ve yöntemlerdir, doktor tavsiyesi değildir. Cilt.Net yazılarında bahsedilen ilaçlar doktor kontrolü olmadan kullanıldığında ciddi sağlık sorunlarını beraberinde getirebilirler. Bu nedenle doktorunuza danışmadan ilaç kullanmayınız. Tariflerin, yöntemlerin ve ilaçların kullanımı kişilerin sorumluluğunda olup oluşabilecek sorunlardan Cilt.Net sorumlu değildir.


Cilt Bakımı - Saç Bakımı - Vücut Bakımı- Makyaj - Diyet - Güzellik Maskeleri ile Cilt Güzellik Rehberi.