Cilt Bakımı Ve Güzellik
Doğal sivilce kürü tarifi

İbrahim Saraçoğlu Sivilce Kürü

 

Sivilceleri etkili biçimde geçiren İbrahim Saraçoğlu sivilce kürü ile geçmeyen sivilceler kolaylıkla kurutulabilir ve ciltte tekrardan sivilce oluşumu önlenebilir. Ciltte beliren sivilceler iyileşse bile çoğu zaman iz bırakabilmektedir. İbrahim Saraçoğlu sivilce kürü ile sivilcelerinizden kolayca kurtulabilirsiniz.

 

İbrahim Saraçoğlu Sivilce Kürü Tarifi

Elma sirkesi ve maden suyunu eşit miktarlarda karıştırdıktan sonra sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kere sivilceli bölgeye uygulayın. Karışımı cildinize uygulamak için pamuk kullanabilirsiniz. Cildinize uyguladıktan sonra 30 dakika bekletin ve sonrasında ılık su yardımı ile cildinizi arındırın. Haftada 2 kere İbrahim Saraçoğlu sivilce kürünü uygulayabilirsiniz.

 

İbrahim Saraçoğlu sivilce kürü tarifinde ve diğer tariflerde adı geçen elma sirkesi, asetik asit içermeyen elma sirkesi olmalıdır. Elma sirkesini alırken şişe içeriğinde asetik asit maddesi içerip içermediğini kontrol etmelisiniz. Elma sirkesini evde kendiniz hazırlarsanız bu konuda daha rahat olabilirsiniz.

 

İbrahim Saraçoğlu sivilce kürü tarifini cildi hassas kişiler 30 dakika yerine 15 dakika bekletip yıkamalıdır. Sivilceleriniz kuruyana kadar yukarıda vermiş olduğumuz tarifi uygulamaya devam edebilirsiniz.

 

İbrahim Saraçoğlu Sivilceler İçin Maya Maskesi Tarifi

  • 1 paket kuru maya
  • Su

Birkaç içine koyduğunuz kuru mayayı krem kıvamı elde edene kadar su ilave edip karıştırın. Hazır hale geldiğinde maskeyi göz ve ağız çevresini hariç tutarak yüzünüze uygulayın. 1 dakika kadar bekledikten sonra maskeyi bol su kullanarak cildinizden temizleyin. Haftada 2 kez sivilceleriniz geçene kadar uygulamaya devam edebilirsiniz.

 

 

Yazar: Tarih: 23 Temmuz 2015 - 12:18:28 Kategori: Cilt Sorunları, Sivilce Tedavisi
İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

  1. Melek diyor ki:

    İkisini birden uygulayabilirmiyiz

  2. Tolga Kolan diyor ki:

    ne kadar zamanda etkisini görürüz

Etiketler:
Etiketler:, , ,