Cilt Bakımı Ve Güzellik
İbrahim Saraçoğlu saç yağlanamsına bitkisel çözüm

İbrahim Saraçoğlu saç yağlanmasına bitkisel çözüm tarifi ile saçlarınız artık yağlanmayacak. İbrahim Saraçoğlu saç yağlanması kürü lavanta ile hazırlanıyor. Lavantanın bir çok saç sorununa iyi geldiğini söyleyen Saraçoğlu yağlı saçlara sahip olan kişilerin deneyip çok kısa zamanda sonuç alacaklarını söylüyor.

Tüm saç tipleri için sık sık saç bakımı yapmak gerekir fakat yağlı saçlar sönük durmaya, kolay dökülmeye meyilli oldukları için diğer saç tiplerinden  bir tık daha fazla saç bakımına ihtiyaç duyar. Aşağıda verdiğimiz İbrahim Saraçoğlu kürü ile saç yağlanması probleminden kurtulabilirsiniz.

Saç Yağlanmasına Bitkisel Çözüm Kürü

  • Klorsuz su ( 3 su bardağı )
  • Lavanta bitkisi ( 1 tutam )

Hazırlanışı ve uygulanışı:  Klorsuz suyu bir tencereye alın ve içine 1 parça lavantayı atıp 8 – 9 kadar kaynamasını bekleyin. Kaynama süresi sona erdiğinde kapatın v karışımı süzün. Lavanta suyu ılıdığında saç diplerine 5 dakika masaj yaparak yedirin. Daha sonra tüm saça uygulayım yarım saat bekletin ve süre sonunda saçınızı duru su ile temizleyin. Saç yağlanması kürünü haftada 1 düzenli olarak uygulayabilirsiniz.

Uyarı: İbrahim Saraçoğlu kürünün temiz saça uygulanması gerekir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız