Cilt Bakımı Ve Güzellik
Herbalife Normal-Yağlı Cilt Bakım Seti

HERBALİFE CİLT BAKIM ÜRÜNLERİ 

Herbalife cilt bakım ürünleri neler? Daha çok beslenme dalında adını duyuran Herbalife markası cilt ürünleriyle birliktede harikalar yaratıyor. Cilt farklılıklarına göre birçok jel, krem ve nemlendirici ürünleriyle cildinizdeki sorunlara geniş bir bakış açısıyla yaklaşıyor.

Cilt.net olarak hazırladığımız aşağıda yer alan Herbalife cilt bakım ürünleriyle cildinizi daha yeni bir markaya emanet edebilirsiniz.

Herbalife Cilt Bakım Ürünleri

Herbalife NouriFusion Gece Kremi

Cildin dışarıdan nemlendirilmesinde etkili bir üründür. Cildin daha yumuşak olmasını sağlar ve canlı bir doku meydana getirir. İçinde A, E ve C vitaminleri bulunmaktadır. Yağsız bir yapıya sahip olan krem cilt tarafından çabuk emilir.

Herbalife NouriFusion Arındırıcı Maske

Bu hafif yapıdaki kil maskesi cildi ölü tabakasından arındırır. A, E ve C vitaminlerinden oluşan maske cildin sıkılaşmasına yardım eder ve cilt dokusunu toparlar.

Herbalife Skin Activator Gündüz Losyonu

Cildi nemlendiren krem aynı zamanda cildin daha genç görünmesini sağlar. İçeriğinde cildinizi güneşten koruyan maddeler vardır ve 15 koruma faktörü ile cildin daha erken yaşlanmasının önüne geçer. Mimik kırışıklıklarının ve ince görünümdeki kırışıklıkların azalmasını sağlar.

Herbalife Normal-Yağlı Cilt Bakım Seti

Cilt bakım setinin içinde krem, köpük temizleyici ve tonik bulunur. Ürünlerin içinde A, E ve C vitamini bulunmaktadır. Temizleyici jel ile cildinizdeki kiri arındırabilir ardından tonikle silerek temizleyip antioksidan özellikteki ürünlerin cildinizi kısa sürede daha canlı hale getirdiğini gözlemleyebilirsiniz.

Herbalife Radiant C Nemlendirici Jel Krem

Cildin mat görünümünü gidererek daha parlak gözükmesini sağlar. Cildinizi havanın ve koşulların kötü etkilerinden korur. Bariyer oluşturan nemlendirici jel krem cildin nemini üst seviyeye çıkarır.

Herbalife Radiant C Yüz Temizleyicisi

Yüz temizleyicisi tüm cilt tipleri için kullanılabilir. Narenciye aromasıyla çok etkili bir temizlik sağlar. Portakal ve limon özlerinden meydana gelen temizleme jeli cildi temizlerken ferahlatır. Yüksek oranda içerdiği C vitamini ile cildin daha canlı olmasını sağlar. İçinde bulunan ylang ylang ile cildiniz yumuşak ve diri hale gelir.

Herbalife Cilt Bakım Ürünleri Galerisi

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

  1. seref eliyevs diyor ki:

    salam men idifsde edrm ama tesiti yoxdu

Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız