Cilt Bakımı Ve Güzellik
hc-hair-care-complex-sac-uzatma

HC hair care complex nasıl kullanılır?

 

HC hair care şampuan, saçları bakıma ihtiyaç duyan kadınların ve erkeklerin; özellikle saç uzatma konusunda yardım alabilecekleri oldukça etkili bir üründür. Yüzde yüz doğal içeriklerden oluşan ürünlerin bir çeşidi olan HC ile saç uzatma işlemi çok daha doğal ve sağlıklı bir şekilde gerçekleşmektedir.

 

hc-hair-care-uygulamasi

 

HC complex saç uzatma konusunda diğer tüm doğal içerikli ürünlerin sağladığı gibi doğal içeriklerle fayda sağlamaktadır. Bu şampuanın içerisinde pek çok mineral, vitamin, amino asit, protein ve bitki özü bulunmaktadır.

 

Bunun yanında saça uygulanmasının ardından saç derisindeki mevcut kan dolaşımını arttıran bu ürün neticesinde düzenli kullanımı sonrası saçlarda ciddi bir uzama etkisi yarattığı gözlemlenmiştir.

 

hc-hair-care-faydalari

 

HC hair care complex kullananların bu ürünü tercih etmelerindeki bir başka ana neden, ürünün içeriğinde en ufak bir kimyasal madde bulunmamasıdır. Bu özelliği nedeniyle de çoğu kullanıcıdan olumlu yorum almıştır.

 

HC hair care yorumlarında, bu özel şampuanın içeriğinde yer alan çoğu içeriğin saç sağlığı için nelere iyi geldiği ve düzenli kullanımında faydalanabileceğimiz özelliklerinden bahsedilmiştir. Bu ürünün içerdiği bitkisel özler ve bu özlerin faydaları ise şu şekildedir;

 

hc-hair-care-ne-ise-yarar

 

  • Isırgan otu : Saç köklerinin beslenerek daha hızlı uzayabilmesine yardımcıdır.

 

  • Hint yağı : Yıpranmış saçları onarmakta çok etkili bir ürün olan Hint yağı, saç köklerine etki ederek saçları koruma altına almaktadır.

 

  • Zeytinyağı : Organik zeytinyağı içeren bu ürün, zeytinyağının içeriğinde bulunan A vitamini, antioksidanlar ve E vitamininin faydalarını saçlara sunmaktadır.

 

hc-sac-bakim-samğuani

 

  • Kekik : Zayıflayan saç köklerini uyararak dökülme hızını azaltma etkisi bulunmaktadır.

 

  • Papatya : Anti alerjik ve anti, bakteriyel özellikleriyle saçları daha da güçlendirme etkisine sahiptir.

 

Hc hair care şikayet

 

Bu ürünle alakalı çoğu kullanıcı memnun kaldığını söylese de, bir yandan da bazı kullanıcılar ürünle alakalı şikayetlerde bulunmuşlardır. Bunun sebebi bu ürünün bazı kullanıcıların saçlarında yağlanma sorunu yaratması ve saçı uzatması amacıyla kullanılmasına rağmen saçın uzamasına herhangi bir etkide bulunmamasıdır.

 

hc-sac-bakim-urunu

 

HC hair care nerelerde satılır?

 

HC hair care ülkemizde çoğu ilde yüzlerce eczanede doğal ve organik bir ürün olarak satılmaktadır. En güvenli satın alma yöntemi eczaneden satın almak olsa da bazı durumlarda bu tip organik ürünleri satan internet sitelerinden de bu şampuanı temin etmek mümkün olmaktadır. HC hair complex fiyatına bakıldığında tekli ürünlerin en az 45 TL – 55 TL arasında değiştiği, yanında benzer bakım ürünleriyle çoklu olarak satıldığında fiyatının daha da arttığı görülmektedir.

Yazar: Tarih: 21 Eylül 2016 - 2:24:04 Kategori: Doğal & Kozmetik Ürünler, Saç Bakımı
İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

Etiketler:
Etiketler:, , , ,