Cilt Bakımı Ve Güzellik
Hair Care Complex Özellikleri ve kullanımı

HC COMPLEX

HC Saç bakım ürünleri uzun süredir ayakta olan ve  kalitesi değişmeyen ender ürünlerden biri. Peki bu Hc complex nedir? Nasıl kullanılır? Özelikleri nelerdir birlikte inceleyelim…

Aşağıda  HC Complex ürünü ile ilgili bilgiler yer almaktadır. Işın Karaca, Burcu Güneş, Tanyeli, Hakan Ünsal gibi bir çok ünlü ismin tercih ettiği Hc ürünlerini Cilt.net ailesi olarak bizde kullandık ve sizinde kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

HC Complex Özellikleri

  1. Kimyasal maddelerden tamamen arınmış olarak üretilen Hc Complex doğal formülü ile saçlarınıza benzersiz bir bakım sağlar.
  2. Saç dökülmelerini önlemesinin yanı sıra saç köklerin daha güçlü olmaları konusunda yardımcı bir yan ürünüdür.
  3. İçeriğinin bitkilerden oluşması Hc Complexin saçlarınızı uzatmaya yardımcı olmasını sağlar. Bitki özleri sayesinde saç kökleriniz mineral ve vitamin gibi ihtiyaç duyduğu maddelere doyar.
  4. Kepek problemlerinin önüne geçmesiyle de kadınların kalbini fetheden Hc Complex saç köklerini onararak saç derisindeki problemleri yok eder.
  5. Her daim kabaran, elektriklenen ve şekle girmeyen saçların görüntüsünü düzelterek parlak bir görünüm kazandırır.
  6. Boyadan yıpranmış saçlar üzerinde olan etkisi diğer ürünlerde görülmeyecek kadar fazladır. Saç tellerini onaran ürün oluşan matlığı giderir.
  7. İçeriğinde kullanılan bitkisel karışımlar sırası ile; biberiye, sinameki, ısırgan otu, dulavratotu, kekik olmak üzere birbirinden farklı 19 adet bitkisel ürün içeriğinden oluşmaktadır.

HC Complex Kullanımı

Saçlarınızdaki sorunlara göre değişiklik gösteren kullanım şekilleri olsa da ürünü saç diplerine sürmek ve daha sonrada bütün saça yaymak en doğru kullanım şeklidir. Masaj yaparak uygulanması daha iyi sonuçlar veren ürün saça sürüldükten sonra 1 saat bekletilir. Daha sonra kullandığınız şampuan ile saçlarınızdan arındırabilirsiniz. Haftada 2 gün kullanmak en doğru kullanım şeklidir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız