Cilt Bakımı Ve Güzellik
haydar dümen hakkında

Haydar Dümen

Haydar Dümen’e soru sormak çoğu kişi için bir tabu olsa da posta gazetesinde yazan Haydar Dümen, kendisine gelen her türlü soruyu mizahi bir şekilde ele alıyor ve cevap veriyor. Ergenlik döneminde yaşanan cinsel sorunlardan ilerleyen yaşla birlikte oluşan cinsel sorunlara kadar her türlü soruya cevap veren Dümen, geniş bir okuyucu kitlesine sahiptir.

 

1931 yılı doğumlu olan Haydar Dümen, Nöro-psikiyatri eğitimi görmüştür. Emekli olduktan sonra cinsellik üzerine yazdığı kitaplarıyla adından söz ettiren Dümen, ilk eşiyle boşanması davası tam 35 yıl sürmüştür. 1955 yılında açılan dava 1990 yılında sonlanabilmiştir. Haydar Dümen, 1992 yılında kendisinden 32 yaş küçük Gül Dümen ile evlenmiştir.

 

Haydar Dümen’e Sorulan Komik sorular

Acaba zayıflatıyor mu?

Çok sık mastürbasyon yapıyorum . Mastürbasyonun zayıflattığını duydum. Benim fazla kilom yok. Bu yüzden yapmaya çekinir oldum. Ne yapacağım ?

 

Bereketli toprakları süremiyorum

Öğrenciyim. Genç ve yakışıklı olmama rağmen traktör çalışmadığından etrafımdaki bereketli toprakları süremiyorum. Ne kadar çabalasam da traktör hareket etmiyor. Ne önerirsiniz?

 

Kız beni eve kapattı!

Kız arkadaşım beni eve kapattı, sürekli ilişkiye giriyoruz. Artık gücüm kalmadığından yemeğime istek arttırıcı ilaçlar katıyor. Onu bırakıp özgürlüğüme koşmak istiyorum. RUMUZ: AŞK KÖLESİ

 

Ne olur kuşum ölmesin

Kuşum 2 yaşında. Dakikalarca ötüyor, koşuyor, hareket ediyor ama bir türlü uçamıyor. Ne olur bana yardım edin, uçamazsa yağlanıp ölecek.

 

Kız zevk alıyor mu?

20 yaşındayım, penisim biraz büyük. Kız arkadaşım da ufak tefek. Bana ilişkiden zevk aldığını söylüyor ama inanmıyorum. Beni etkilemek için böyle söylediğini düşünüyorum. Sizce ne yapmalıyım? RUMUZ: SALİERİ

 

Kadınlar peşimde

30 yaşındayım, bekarım, yakışıklıyım. Cinsel organım büyük. Bir kadınla tanışıp ilişki yaşadım. Kadın arkadaşlarına beni anlatmış. Beni arayanlar oluyor, kadınlar peşimde. Ne yapacağım?

 

Sevgilimi james bond zannediyorum

35 yaşında, çekici kadınım. Ne zaman erkek arkadaşımla ilişkiye girsem kendimi Bond kızı, sevgilimi de James Bond zannediyorum. Benim durumum ne olacak?

 

Her akşam mesaideyim

42 yaşındayım,, her akşam mesai yapıyorum.. Ama bir türlü doymuyorum.. Performans artırıcı ilaçlar olduğu gibi benim gibiler için performans azaaltıcı illaçllar yok mu??

 

8 saat ilişkiye giriyorum

20 yaşındayım, haftada 1 kere ilişkiye giriyorum. İlişkiye ayırdığım zaman mesai saatimden fazla. Bir günde aynı kızla minimum 8 saat birlikte oluyorum ve 30 dakikadan önce boşalamıyorum. Sizce ileride sorun yaşar mıyım?

 

Para toplayıp şişme kadın aldık

3 arkadaş aramızda para toplayıp şişme kadın aldık. Şişme kadınla ilişkiye giren ilk arkadaşımız onu sahiplendi. Bize “Alın paranızı, ortaklıktan ayrılın” diyor. Nasıl bir yol izlemeliyiz? RUMUZ: ÇILGIN SÜTÇÜ

 

Yazar: Tarih: 13 Ekim 2015 - 11:00:54 Kategori: Diyet
İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

  1. Umut diyor ki:

    Hocam ben 19 yasundayim hiç ilişkiye girmedum çok istiyirum ben şimdi napayim ne onerursunuz

Etiketler:
Etiketler:, ,