Cilt Bakımı Ve Güzellik
Hassas ciltler için Biotherm Aquasource

HASSAS CİLTLER İÇİN NEMLENDİRİCİ

Hassas ciltler için nemlendirici : Hassas ciltler en zor cilt tiplerindendir. Kışın soğukta çabuk kurur yazın ise leke ve yağlanmalar baş gösterir. Bu gibi durumlarda hassas bir cilt yapısına sahipseniz cildinizi her zaman nemlendirmeniz şarttır. Cildiniz kaşınıyor, kızarıyor ve yanma hissi yaşanıyorsa cildiniz nemi hapsedemiyor ve neme ihtiyaç duyuyor. Hassas ciltler her şeyden önce dış faktörlerden daha çabuk etkilenir ve cilt daha çabuk tahriş olur. Bunun önlenmesi için cildinizin neme ve özel ilgiye ihtiyacı vardır.

Hassas Ciltler için En iyi Nemlendirici Markaları

Shiseido Benefiance Wrinkle Resist Günlük Krem

Hassas ciltler için nemlendirici tercihinizi bu kremden yana kullanabilir. Dış etkenlerden etkilenen cildi korurken güneş ışınlarına karşıda cildinizi koruma altına alır ve kalkan görevi görür. Kırışıklıkları ve ciltte oluşan çizgileri azaltır ve yoğun bir nemlilik sağlar. Cilt çok kuru olsa da gün boyu cildinizi nemli tutar.

La Mer World Oceans Günlük Krem

Hassas ciltler için nemlendirici  Sınırlı sayıda üretilmeştir okyanus esintilerinden ilham alınarak yapılan bu krem cildinizi gün boyu nemlendiriyor ve bakımını sağlıyor.

Kiehl’s Ultra Facial Moisturizer

Kuru veya yağlı cilt yapınız hiç fark etmez bu krem her iki cilt yapısına da mucize bir şekilde uyumluluk gösteriyor. Hollywood yıldızlarının da tercihleri olan bu ürün makyaj altına uygulandığında harika bir baz etkisi oluşturuyor. Hassas ciltler için nemlendirici bu krem Kiehl’s serisinin en etkin en geniş kapsama sahip olduğu üründür.

DDF Weightless Defence Oil Free SPF 45

Normalden yağlıya dönük olan ve normal cilt yapısına sahip olan bayanlar için, aynı zamanda akneli ciltler için yağsız bir yapıya sahip olan bu krem güneş ışınlarına karşı eşsiz koruma sağlıyor. Gündüz krem olarak harika bir seçenek. Çünkü yapısı itibari işe çok hafif bir nemlendirici.

Bioderma Rich Krem

Gün içinde dışarıdan gelen kirliliği ve stres cilde temas ettirmeden önlemeye ve korumaya yardımcı olur. Cildin kaybettiği nemi geri kazandırır aynı zamanda cilt daha etkin su tutma özelliğine sahip olur. Cildin hücresel yapısını tekrar onarır.

Biotherm Aquasource

Daha aktif bir cilt yapısına sahip olmanızı sağlar. Cilt sıcaklığını buz etkisiyle 2 derece düşürür ve ipeksi bir yumuşaklığa sahip olmanızı sağlar.

La Roche Posay Hydreane

Çok çabuk kuruyan ve yıpranan ciltler için ideal olan bu krem aynı zamanda normalden karmaya dönük cilt yapısı için de faydalıdır. Cildin parlamasını önler ve rahatlatır.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

  1. suzan diyor ki:

    Merhaba, cilt bakımım için tavsiye üzerine Bionem aldım kullanıyorum. Nemlendirme özelliği bir harika.

İlginizi Çekebilir
Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız