Cilt Bakımı Ve Güzellik
Saç uzatan formül

HANDE POLAT SAÇ UZATMA KÜRÜ

Hande Polat aktarlar derneğinin başkan yardımcı bitkilerle ilgili tüm bildiklerini Derya’nın Dünyası adlı programda bitkilerle ilgili nasıl bakım yapılacağını, siyah noktaların nasıl yok edileceğini ve saçların nasıl hızlı uzatılacağını açıkladı.

 

Cilt.net olarak Hande Polat’ın Hızlı saç uzatma Formülünü Sizler için Paylaştık.

 

Hande Polat Hızlı Saç Uzatan Formül

 • Ceviz yağı ( 50 ml)
 • Badem yağı ( 500 ml )
 • Çörek otu yağı ( 50 ml )
 • Jojoba yağı ( 500 ml )
 • Hint yağı ( 500 ml )

Saç uzatan Formülün Yapılışı : Bütün yağları karıştırarak saç masajla saç diplerine uygulanır. 6 ay boyunca bu karışımı haftada bir saçlarınıza sürek saçlarınızın hızlı uzamasını sağlayabilirsiniz.

 

Ekstra bakım yapmak istiyorsanız sinameki yağı ile propolisi karıştırıp saçlarınıza uygulayabilirsiniz. Sinameki hızlı saç uzatırken propoliste saçlarınızı derinlemesine temizler.

Haftada 3 günde bu karışımı saç köklerinize friksiyon yaparak yedirebilirsiniz. 1 ay süre ile haftada 3 gün daha sonra haftada 1 güne düşürebilirsiniz.

 

Yazar: Tarih: 3 Aralık 2013 - 10:00:37 Kategori: Saç Bakımı, Saç Bakımı Hakkında
İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

 1. bahar diyor ki:

  denediniz mi işe yarıyomu

 2. mehmet dağ diyor ki:

  hande hanımı gecen günlerde star tvi melek proğramında izledim sonunu ancak izliye bildim sac dökülmesiyle ilgili bir kür vermişti ama yazamadım tekrar yazarsanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim saygılarımla

 3. kübra diyor ki:

  pazaretsi günü bu küre başlamak istiyorum saçlarım şu anda omzumun biraz daha aşagısında acaba temmuzun sonu gibi nereme gelir ? bir bilginiz var mı *

 4. kübra diyor ki:

  yapan var mı

Etiketler:
Etiketler:, , ,