Cilt Bakımı Ve Güzellik
Cilt Yenileyici Güzellik Kremi

Güzellik kremleri daha sıkı, gözeneksiz ve çizgilerinden arındırılmış bir cilde merhaba demenizi sağlar. Cilt net olarak daha güzel görünmenizi sağlayacak kremleri, özelliklerini ve fiyatlarınız araştır aşağıdan size uygun bir ürünü seçebilirsiniz.

 

Bebak Acı Badem
Bebak Acı Badem

Bebak Acı Badem 

 

Acıbadem yağının katkısıyla üretilen krem cildinize nem kazandırarak kurumuş cildinize bakım yapar. Kremin ciltte hızlı şekilde emilmesi sonucunda cilt onarılarak parlar. Çatlaklar üzerinde de etkili olan krem cildin beslenmesi açısından faydalıdır.

Ürün Fiyatı: 17 TLdir.

Diet Esthetic Havyar Kremi
Diet Esthetic

Diet Esthetic 

İçinde vitamin, havyar ve aloe vera bulunan krem cildinizin tazelenmesini sağlayarak protein yapısı ile nemli bir cilde kavuşmanızı sağlar. Yağlanmayı gidererek sıkı bir cilt oluşturur. Paraben bulundurmaz. Gündüz ve gece olmak üzere günde 2 defa temizlenmiş cilde uygulanır. Makyaj altına da baz olarak kullanılabilir.

Ürün Fiyatı: 30 TLdir.

 

Olay Complete Care Gece Kremi
Olay Complete Care

Olay Complete

Uyumadan önce cilde masaj yapılarak sürülen krem sayesinde sabahları daha duru bir ciltle güne başlarsınız. Parfümsüz olması da kullanımını kolaylaştırmaktadır. Geceleri parmak uçlarıyla uygulanan krem boyun kısmına da sürülebilir.

Ürün Fiyatı: 13 TLdir.

 

Vichy Normaderm Nemlendirici
Vichy Normaderm

Vichy Normaderm 

Cildin her sorununu rahatlıkla çözen bakım kremi sayesinde akne lekeleri, ciltte parlama ve değişik cilt problemleri kolay bir şekilde çözülür. Her gün uygulanabilen bir krem türüdür. Bir hafta içinde ciltteki değişiklikler gözle görülür hale gelir.

Ürün Fiyatı: 45 TLdir.

 

Cosmed 24H
Cosmed 24H

Cosmed 24H Ultra İçerisinde çinko, sodyum, magnezyum bulunduran krem ciltteki tehditleri engelleyerek cildi neme doyurur. Sakin ve bakımlı bir cilt oluşturur. Aloe vera, shea yağı özleriyle cildin sıkı görünmesini sağlar.

Ürün Fiyatı: 35 TLdir.

 

Güzellik Kremi
Darphin Fibrogene

Darphin Fibrogene 

Cildi besleyen ve kırışıklıklarla mücadele eden güzellik kremi cildin duru görüntüsünü geri kazandırır. Cildi çok daha genç gösterir. Gece yatmadan önce uygulanır ve boyun bölgesine de sürülebilir.

Ürün Fiyatı: 180 TLdir.

 

Multiactiv Anti Age Cilt Yenileyici Güzellik Kremi
Multiactiv Anti Age

Multiactiv Anti Age 

İçinde buğday yağı, E vitamini, kollajen ve provitamin B5 bulunduran kremle birlikte cildiniz kısa süre içinde tedavi olur. Zaman geçtikçe oluşan cilt yorgunluğu işaretleri anti age güzellik kremiyle silinir. İnce kırışıklıkların giderilmesi ve cilt yenilenmesine katkı sağlayan kremi günde 2 defa akşam-sabah uygulayın.

Ürün Fiyatı: 60 TLdir.

 

Yorum Yaz:

Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız