Cilt Bakımı Ve Güzellik
Biotherm Huile Solaire

GÜNEŞ YAĞI MARKALARI

Güneş yağı cildi korumak ve daha iyi bronzlaşmak için kullanılan yağ türlerinden biridir. Kozmetik sektöründe birçok güneş yağı markası bulunmaktadır. En iyi güneş yağı markalarını cilt.net olarak sizler için araştırdık, özelliklerini ve fiyatlarınız yazdık.

 

Bronzlaştrıcı En İyi Güneş Yağı Markaları

Nivea Sun Bronzlaştırıcı Güneş Yağı

İçeriğindeki jojoba yağı ile cildi iki kat nemlendiren Nivea güneş yağı bronzlaşmanın daha uzun süre kalıcı olmasını sağlar. Bronzlaştırıcı güeş yağı cildi güneşin zararlı etkilerine karşı sizi korurken cildinizin erken yaşlanmasını da önler. Güneşe çıkmadan yarım saat önce cildinizin her yerine yedirin ve ihtiyaç duydukça uygulayın.

Fiyatı: 20 TL.

Nivea Sun Bronzlaştırıcı Yağ
Nivea Sun Bronzlaştırıcı Güneş Yağı

 

Sun Brown Bronzlaştırıcı Güneş Yağı 

Özellikle koyu tenli kişilerin tercih edebileceği bronzlaştırıcı güneş yağı 15-30 faktör koruyuculuk içeriyor. İçeriğinde E vitamin olması cildin derinlemesine beslenmesini ve daha sağlıklı görünmesini sağlıyor. Güneşe çıkmadan yarım saat önce cildinize uygulayıp her ihtiyaç duyduğunda kullanabilirsiniz.

Fiyatı: 14 TL.

Sun Brown Bronzlaştırıcı Yağ
Sun Brown Bronzlaştırıcı Güneş Yağı

 

Biotherm Huile Solaire Soyeuse SPF15 Güneş Yağı

E vitamini içeren güneş yağı cilde sürüldüğünde diğer yağlardan farklı olarak hızlıca emilim sağlar ve yapış yapış bir his bırakmaz. Sürüldüğü anda cilt ipek gibi yumuşacık olur ve güneş ışınlarından sizi koruyarak tekrar tekrar uygulamanız gerek olmaz. Suya da dayanıklıdır.

Fiyatı: 60 TL.

Biotherm Huile Solaire
Biotherm Huile Solaire Soyeuse SPF15 Güneş Yağı

 

Coppertone Mega Tan Hızlı Bronzlaştırıcı Güneş Yağı

Cildi kurutmadan harika bir şekilde nemlendiren güneş yağı kuma bulaşmaması ile de etkili bir ürün. Soyulmayı önleyen ve kalıcı bronzluk sağlayan bronzlaştırıcı ciltte leke oluşumunu da önler. Güneşe çıkmadan yarım saat önce cildinize uygulamalısınız.

Fiyatı: 40 TL.

Hızlı Bronzlaştırıcı Güneş Yağı
Coppertone Mega Tan Hızlı Bronzlaştırıcı Güneş Yağı

 

Garnier Ambre Solaire SPF6 Güneş Yağı

Hindistan cevizi özü ve kakao bulunan bronzlaştırıcı güneş yağı kokusu ve kalıcı bronzluk etkisi ile oldukça sevilen bir üründür. Cildin ışıl ışıl görünmesini ve nemlenmesini sağlayan bronzlaştırıcı 6 faktörlük koruması ile sağlıklı bir şekilde cildi korumaz. Güneşe çıkmadan 10 dakika önce cildinize sürmeniz yeterlidir.

Fiyatı: 24 TL.

Garnier Ambre Solaire
Garnier Ambre Solaire SPF6 Güneş Yağı

 

Arko Nem Güneş Yağı

4 ve 6 faktörlük arkanen güneş yağları esmer tenlilerin kullanması için üretilmiştir. Suya karşı dayanıklı yapısı ve kolay emilimi sayesinde tercih edilen bir güneş yağıdır. E vitamini içermesi cildi nemlendirir ve cilt hücrelerinin korunmasında yardımcı olur. güneşe çıkmadan 10 dakika önce uygulamanız yeterlidir.

Fiyatı: 24 TL.

Arko Nem Güneş Yağı
Arko Nem Güneş Yağı

 

Ida Kew Bronzlaştırıcı Güneş Yağı

İçeriğinde havuç, susam ve jojoba yağı bulunması ile cildi harika bir şekilde nemlendirir ve bronzlaşmasını sağlar. Cildinize uyguladığınızda güneş ışınlarından sizi korurken bakır tonlarında bir cilt rengine kavuşursunuz. Doğal üretilen bu ürün hiçbir katkı maddesi, boya ve parfüm içermemektedir. Yüz içinde vücut içinde rahatlıkla kullanılabilir.

Fiyatı: 75 TL.

Ida Kew Güneş Yağı
Ida Kew Bronzlaştırıcı Güneş Yağı

 

Eveline Bronzlaştırıcı Güneş Yağı

Ceviz özü ve B-Karoten içeren ürün cildin doğal bir şekilde bronzlaşmasını ve uzun süreli olmasını sağlar. Cildi çekici bir şekilde canlandırır ve E vitamini ile serbest radikallerle savaşıp nemlenmesini sağlar.

Fiyatı: 24 TL.

Eveline Bronzlaştırıcı
Eveline Bronzlaştırıcı Güneş Yağı

 

Yazar: Tarih: 25 Ekim 2014 - 1:30:27 Kategori: Cilt Bakımı, Cilt Bakımı , Krem Losyon, Manşet
İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

Etiketler:
Etiketler:, , ,