Cilt Bakımı Ve Güzellik
Gülben ergenin güzellik sırları neler?

GÜLBEN ERGEN’DEN GÜZELLİK SIRLARI

Gülben ergen güzellik sırları : Gülben Ergen 3 çocuk annesi olmasına rağmen güzelliği ve fit vücudu ile tüm kadınları kıskandıracak cinsten. Gülben Ergen güzelliğini doğal ürünlere borçlu olduğunu söylüyor. Gülben Ergen her sabah ihmal etmeden süt içtiğini içerisine mutlaka bal eklediğini söylüyor. Bal katarak içtiği sütün enerjisini yükselttiğini dile getiriyor.

Gülben Ergenin Güzellik Sırları Neler? 

Gülben Ergen Sürekli Sebze Tüketiyor

Üç erkek çocuğu olan Gülben Ergen günün herhangi bir saatinde kendi doğal olarak hazırladığı havuç suyu, portakal suyu ya da greyfurt suyu içtiğini bunlar sayesinde cilt renginin doğal güzel olduğuna inanıyormuş. Greyfurt suyu aynı zamanda zayıflamaya etkili bir içecektir.

Meyve sularının yanında mutlaka bitki çayı içmeyi de ihmal etmiyor. Öğlen bitki çayı tüketirse akşam meyve suyu içiyormuş. Bu şekilde dengelediğini söylüyor. Maydanoz ve nane kaynattığını ıhlamuru dolabından eksik etmediğini söylüyor.

Vejetaryen olmayan Gülben Ergen eti minimum seviyede yiyormuş.

Gülben Ergen Kozmetik Ürünlerde Doğal Olanı Kullanıyor

Cildi için pahalı kozmetikler almayan Gülben Ergen evde doğal olarak bakım yaptığını dile getirdi. Hayvansal gıdalar ile beslenmek yerine sebze tercih eden Ergen cilt bakımında da aynı yöntemi uyguluyor.

Gülben Ergen’in vücuduna uyguladığı karışım ise nane, badem ve portakal yumuşacık olması için yüzüne de nem maskesi ve haftada 1 uyguladığı peeling karışımını uyguluyormuş.

Gülben Ergen Saç Bakımını Nasıl Yapıyor? 

Gülben ergen güzel görünen saçları için : badem yağı, bepanthen ampul, ceviz yağı, susam yağı ve kekik yağı uyguladığını söylüyor

Merak ettiğiniz diğer ünlüler bu başlıkta :  Ünlülerin Güzellik Sırları 

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

  1. elvankaya diyor ki:

    Bendeguzellesmek istiyum

  2. elvan diyor ki:

    Bende katılmak istiyum

  3. elvan diyor ki:

    Bende güzelleşmek istiyorum

İlginizi Çekebilir
Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız