Cilt Bakımı Ve Güzellik
Göz çevresi kremleri

GÖZ ÇEVRESİ KREMLERİ

Göz çevresi yaş ile ilgili keskin fikirler verir. Cildinizi toparlasanız bile göz çevrenizdeki yıpranma çoğu zaman yaşınızı ele vererek sizi mutsuz eder. Bu nedenle belli bir yaştan sonra kullanılması gereken göz çevresi bakım kremlerini hayatınızın bir parçası yapmanız gerekmektedir. Hangi marka Göz kremi tercih edeceksiniz bilmiyorsanız Cilt.net olarak bu yazımızla size yol göstereceğiz.

Göz Çevresi Kremleri

Dermoskin Treatment Complex Göz Bakım Kremi

Göz çevresinde yer alan ince kırışıklıkların görüntüsünü düzelterek nem verir. Gözaltında yer alan halkaların rengini açarak canlı bir bakış sağlar. Şişliklerde de başarılı sonuçlar veren bir kremdir. A, C ve E vitamini yönünden zengin içeriği göz çevresini gençleşmesine katkı sağlar.

Ürün Fiyatı: 32 TLdir.

Dermokil Xtreme Göz Kremi

Nemlendirici bakım kremi önleyici ve canlandırıcı olarak kullanılan bir göz bakım kremidir. İleride oluşabilecek kırışıklıklara karşı göz çevresinin nem seviyesini korur.

Ürün Fiyatı: 42 TLdir.

Avon Anew Genıcs Göz Bakım Kremi

Günde iki kere kullanıldığında göz çevresini pürüzsüzleştiren ve daha canlı bakışlar yaratan Anem Genıcs göz kremi yorgunluk izlerini de tamir eder.

Ürün Fiyatı: 25 TLdir.

Olay Regenerıst Göz Kremi

Özelliklede gözaltlarını toparlayan yapısı ile yıpranmış göz çevresine etkili bir bakım sunar. Düzenli kullanımı etkilerin daha çabuk alınmasını sağlar.

Ürün Fiyatı: 54 TLdir.

OHT Peptide 3 Canlandırıcı Göz Kremi

Göz çevresindeki ince kırışıklıklar üzerinde çok etkili bir bakım kremidir. Karpuz ve mercimek ekstreleri ile zenginleştirilmiş formülü sayesinde göz çevresinin sıkılaşmasını sağlar.

Ürün Fiyatı: 170 TLdir.

Multiactiv Special Care Göz Bakım Kremi

Göz çevresinde yer alan halkaların giderilmesi üzerine başarılı sonuçlar sağlayan krem aynı zamanda kırışıklıkları azaltarak genç görünmenize katkıda bulunur.

Ürün Fiyatı: 40 TLdir.

Neoastrata Bionic Göz Kremi

İçeriğinde laktobionik asit, yeşil çay ekstresi ve K vitamini bulunduran göz bakım kremi kolajen yapının uyarılmasını sağlayarak çizgilere karşı savaş açar. Dinlenmiş bir göz çevresi ile güne daha zinde başlamanızı sağlar.

Ürün Fiyatı: 210 TLdir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

İlginizi Çekebilir
Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız