Cilt Bakımı Ve Güzellik
Göğüs kremleri

GÖĞÜS KREMLERİ

Göğüs kremleri göğüslerin toparlanması, dikleştirilmesi ve hacminin artırılması amacıyla kullanılan bitkisel veya kozmetik kremlerden oluşmaktadır. Göğüs kremlerinden tam bir verim elde etmek için düzenli ve masaj yolu ile uygulamanız gerekmektedir.

Göğüs Kremleri

Breast Success Göğüs Bakım Kremi

Göğüs bakım kremi göğüs bölgesinin sıkılaşmasına yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır. İçinde göğüs dokusu yenileyici ve büyümesini sağlamaya yönelik pitoöstrojen bulundurur. Ayrıca jojoba yağı, susam yağı, greyfurt yağı, argan yağı ve gliserin içermektedir. E vitamini yönünden zengin bir kremdir.

Bir adet fındık kadar alınarak göğüse masaj yolu ile uygulanır. Akşamları uyumadan önce günde bir kere sürmek yeterlidir. Ürünün Fiyatı: 69 TLdir.

Star Bust Göğüs Büyütücü ve Toparlayıcı Krem

İçinde yer alan bitkisel özler sayesinde göğüslerde sıkılaşma ve toparlanma sağlayan etkili bir bakım kremidir. Göğüslerin dolgun ve hacimli gözükmesini sağlar.

Her gün 2 defa uygulanması gerekli olan krem masaj yapılarak uygulanır. Ürünün Fiyatı: 59 TLdir.

Blue Ocean Göğüs Bakım Kremi

Göğüslerin pürüzsüz ve bakımlı görünmesini sağlayan Blue Ocean krem her gün 2 kere masaj yaparak uygulanır. Düzenli kullanım sonrası göğüslerin sertleşmesine de katkıda bulunur. Ürünün Fiyatı: 47 TLdir.

Palmer’s Göğüs Sıkılaştırıcı Krem

Göğüsleri sıkılaştırmanın yanı sıra canlandırarak dokusunu tamir eder. Göğüslere elastikiyet sağlayan özel formülü ile daha güçlü göğüs bölgesi yaratır. İçinde shea yağı, kakao yağı ve E vitamini bulunmaktadır. Paraben bulundurmaması kullanıcılar için artı bir özelliktir. Ürünün Fiyatı: 33 TLdir.

Bionike Defence Body Göğüs Kremi

Diriliğini yitirmiş göğüsleri sıkılaştırmak ve toparlamak için etkili sonuçlar içeren krem bitkisel içeriği ile rahatlıkla kullanılabilir göğüs kremleri arasındadır. Antioksidan etkisi ile göğüslerin sıkılaşmasında etkilidir. Ürünün Fiyatı: 60 TLdir.

Shiseido Body Creator Aromatic Bust Firming Göğüs Kremi

Sıkı göğüsler ve daha pürüzsüz bir göğüs yüzeyi için Shiseido krem size yeni bir formül sunuyor. İçinde bulunan su zambağı ve yasemin özleri ile göğüs derisine etkili bir bakım sunar rahatlık kazandırır. Ürünün Fiyatı: 120 TLdir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

İlginizi Çekebilir
Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız