Cilt Bakımı Ve Güzellik
Loreal Paris Göğüs Dikleştirici

Zaman içinde sarkan kilo alıp vermeyle dikliğini ve hacmini kaybeden göğüsler için bir takım kremlerden yardım alarak etkili bir toparlanma sağlamanız mümkündür. Kadınlarda daha sık doğumdan sonra görülen göğüs sarkıklığı zaman geçtikçe göğüslerin yumuşamasına neden olur. Bu konuda Cilt.net olarak araştırdığımız göğüs dikleştirici kremlerden yadım alarak daha dik ve sert göğüslere kavuşabilirsiniz

En İyi Göğüs Dikleştirici Kremler

Elancyl Yeniden şekillendirici göğüs kremi
Elancyl Göğüs Kremi

Elancyl Yeniden Şekillendirici ve Dikleştirici Göğüs Kremi

Hormonlar ile birlikte sertliğini kaybeden göğüsler zamanla kolajen yapılarını kaybederler. Elancyl göğüs kremi kolajen liflerinin yeniden harekete geçerek daha sıkı göğüslere kavuşmanıza katkıda bulunur.

Elancyl krem masaj yaparak uygulanır. Göğüs altından yukarı doğru masaj şeklinde uygulandığında etkileri ortaya çıkar. Günde en fazla 2 kere uygulanır ve 3 hafta süreyle aynı işleme devam edilir. Temiz göğüslere uygulanması sonuçların hızlı şekilde alınmasını sağlar.

Loreal Paris Göğüs Dikleştirici
Loreal Paris Göğüs Dikleştirici

Loreal Paris Göğüs Dikleştirici Toparlayıcı Sıkılaştırıcı Krem

Kremin özelliği göğüs bölgesindeki kan akışını hızlandırmak ve hücreleri yeniden harekete geçirmektir. Bitkisel içeriği ile doğal bir dikleştirme seçeneği sunar. Göğüslerinizin yuvarlak olması ve hızlı bir şekilde büyümesi için Loreal Paris bitkisel özlü göğüs dikleştirme kreminden faydalanabilirsiniz.

Krem günde 2 kere uygulanır. Göğüslere uygulanma şekli saat yönünün tersinde masaj yaparak uygulamaktır. 5 dakika masaj yaparak uygulamak doğru kullanım şeklidir. Her kullanılışında bir fındık kadar krem alınarak uygulanmalıdır. İstediğiniz diklik sağlanana kadar uygulamanızda sakınca yoktur. Emziren annelerin kullanması kesinlikle yasaktır

Mustela Specific Support
Mustela Specific Support Bust Göğüs Sıkılaştırıcı Dikleştirici Krem

Mustela Specific Support Bust Göğüs Sıkılaştırıcı Dikleştirici Krem

Göğüs bölgesinde yaşanan elastik kaybını gideren krem göğüs derisine tekrar elastikiyet kazandırır. Özelliklede doğum yapan annelere önerilen ürün içerisinde buğday özü bulunmaktadır. Göğüste dirilik sağlayan içeriğinde bulunan silisyumdur.

Avuç içine aldığınız bir miktar kremi göğüslerinize dıştan içe doğru masaj yaparak kullanmanız gerekmektedir. Emzirme dönemi bittiğinde kullanılması uygun görülmüştür.

Kiss Beauty Göğüs Dikleştirici Krem

Büyük göğüsleri toparlamak ve sarkmış olan göğüsleri yeniden dikleştirmek üzere tasarlanmış bitkisel içerikli bir krem türüdür

Günde 1 kere ve yukarı doğru masaj yaparak uygulanması gerekmektedir. Deri kremi emene kadar masaj yapmanız önerilir. Krem kullanmaya başladığınız 2. aya geçerken haftada 2 kere uygulanması doğru kullanım şeklidir.

Not: Kiss Beauty bitkisel içerikli bir krem olduğu için kullanmadan önce uzman bir doktora danışmadan ürünü göğüslerinize uygulamamalısınız.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

  1. Esmeray diyor ki:

    Kullanmayı düşünüyorum da gerçeklik yapı doğrumu acaba.Ben evliyim yanlız düğün olmadı beş ayım kaldı bu sürede göğüs dikleştirmem gerek sporda arada yapıyorum çok zor ilaç kullanmıyla beraber belki istediğim sonuç düğüne kadar olur

  2. Kıymet diyor ki:

    Loreal sipariş verdim gelmedi

Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız