Cilt Bakımı Ve Güzellik
Doğal göğüs büyütme

GÖĞÜS BÜYÜTME

 

Göğüs büyütme, küçük göğüslere sahip olan kadınların en büyük arzularından bir tanesidir. Bir dişilik sembolü olan göğüsler, egzersiz ve estetik ameliyatlarla büyütülebilir. Göğüslerinin küçük olmasından yakınan kadınlar için, göğüs büyütme yöntemleri arasında, göğüs masajı da yer alır.

 

Göğüs büyütmek için, ilerleyen yaşlarda estetik ameliyatlar başvurulabilecek en uygun yöntemlerden biridir. Göğüs büyütme ameliyatı ile hem göğüsler daha büyük bir hal alır hem de dikleşir. Küçük göğüslü olan bazı kadınların göğüs yapısı da bozuktur. Sarkma, biçimsizlik gibi sorunlarda ameliyat yöntemleri ile ortadan kaldırılır.

 

Genellikle doğum sonrası emziren kadınların süt verme işleminden sonra göğüslerin sarkıklık meydana gelir. Sarkık göğüslerle birlikte dolgunluğu yitirmiş bir göğüs de ortaya çıkar. Dolgunluk, biçimsizliğin giderilmesi ve göğüslerin büyütülmesi için estetik ameliyat şarttır.

 

Göğüs büyütme beslenme ile de mümkündür. Bir takım yiyecekler ve içecekler göğüslerin büyümesinde çok etkilidir.

 

Bitkisel Göğüs Büyütme

 

Göğüsleri doğal yöntemlerle büyütmek için kullanılacak bazı bitkiler; Melek otu, testere palmiyesi, damiana, aslan kuyruğu, bostan otu, yam köküdür. Bu bitkilerin düzenli bir şekilde kullanılması, kısa sürede göğüs büyütmede çok etkilidir.

 

Süt: Sütün içeriğinde göğüslerin büyümesine yardımcı olan yararlı hormon mineralleri bulunmaktadır. Düzenli olarak süt tüketen kadınlarda kısa sürede göğüslerin büyümesi gerçekleşir.

 

Avokado: Tam olarak erişmiş bir avokado alın. Eğer avokado tam olarak olgunlaşmamışsa bir gazeteye sararak 2-4 gün arası bekletin. Bu süre içerisinde avokado yumuşayacaktır. Yumuşamış olan avakadonun kabuklarını ince bir şekilde soyun. Soyduğunuz avokadoyu bir çatal veya kaşıkla iyice ezin. Hazırladığınız karışımı 2 günde bir yemelisiniz.

 

Anamur Muzu: Anamur muzunun düzenli tüketimi de göğüslerin büyümesine katkı sağlar. Anamur muzunun içinde bulunan besin öğeleri, göğüs büyütme hormonlarını harekete geçirir.

 

Çemen Otu: Yemeklere katılan çemen otu tohumları ve filizleri göğüslerin şişmesini sağlar. Sadece yemeklerde değil içeceklerde de çemen otunu kullanabilirsiniz. Çemen otundan hazırlanan bitki çayları, vücudun östrojen maddesinin doyurulmasını sağlar. Bu sayede vücudun göğüs kısmında su toplanır ve göğüsler şişerek büyük görünür.

 

Spor Yaparak Göğüs Büyütme

 

Spor malzemeleri satan mağazalarda bulunan dambıllardan alarak; göğüs büyütme hareketlerini uygulayabilirsiniz. Dambulları iki elinize alıp yere paralel durun. Her iki elinizi sırayla göğüslerinize doğru kaldırın 10 kereden 3 tekrar yapın ve bunu gün içerisinde 2-3 defa tekrarlayın.

 

Göğüs büyütmeye yardımcı spor hareketlerinin düzenli uygulanması, kısa sürede göğüslerin hacim kazanmasını sağlar. Özellikle şınav çekmek çok etkilidir. Şınav çekerken göğüs kasları şekle girer. Ancak kadınlar için şınav çekmek biraz zordur.

 

Başlarda zorlanıyorsanız küçük küçük kendinizi çok zorlamadan şınav çekin. Gün geçtikçe alışacak ve alıştıkça şınav çekmeyi uzatabilirsiniz. Kol kaslarınızın da çalıştığı şınavla, yakın zamanda hem göğüslerin büyümüş hem de biçimlenmiş olduğunu göreceksiniz.

 

 

  1. Bench’te sırt üstü yatın. Ayaklarınız dizden bükük ya da düz olabilir. En rahat pozisyonunuzu alın.
  2. Uygun bir ağırlık belirleyerek halteri hazırlayın. Yaralanma ve sakatlanmalara karşı önlem almak için çok düşük kilolardan başlayın. Daha önce hiç bir deneyiminiz yoksa, halter barını tek başına kullanabilirsiniz.
  3. Kollarınız vücudunuza dik ve avuçlarınız karşıya bakacak şekilde halter barını kavrayın. Ellerinizin pozisyonunun önemli olduğunu unutmayın.
  4. Yavaşça yukarıya doğru kaldırın.
  5. Yavaşça aşağıya doğru indirin.

 

Göğüs Büyütme Yöntemlerini Uygulayanlara Uyarı

 

Yaşı genç olan bayanlar göğüslerini büyütmek için masaj hareketlerine başvurabilirler. Masaj ile göğüs büyütme yöntemi sayesinde göğüsleriniz kısa sürede bir beden büyümüş olacaktır. Göğüslerinizin şekle girmesi ve hacim kazanması için düzenli olarak her gün Göğüs masajı konumuzda tavsiye edilenleri yerine getirin.

 

Görselliği bozulmuş göğüsler için estetik tavsiye edilir. Göğüs estetiği, vücudun genel görünümü içinde önemlidir. Giydiğiniz kıyafeti şık bir şekilde taşımak için göğüslerinizin biçimsizliğinden kurtulması gerekir. Bunun için uygulanan göğüs estetiği ile kendini çok daha mutlu ve çekici hissedebilirsiniz.

 

Göğüs büyüten ilaçlar kesinlikle kullanılmamalıdır. Göğüs büyütme ilacı adı altında satılan birçok ilaç kişilerde zehirlenmelere neden olur ve sağlıklarını tehlikeye atarlar. Göğüs büyütme sadece masajla, sporla ve estetikle mümkündür.

 

Çok zayıf olan kadınlarında göğüsleri küçüktür. Aşırı zayıf kadınlara biraz kilo almaları tavsiye edilir. Hem sağlıkları açısından kilo almaları iyidir, hem de kilo aldıklarında göğüsleri de doğal olarak büyüyecektir. Göğüslerin dik görünmesi ve şekil kazanması için egzersize başvurulabilir. Balıketli kadınlarında vücutlarının yapısına uygun olacak şekilde göğüsleri daha büyüktür.

 

Doğal Göğüs Büyütme Tarifi

 

  • 4 tatlı kaşığı şerbetçi otu
  • Yeterli miktarda su
  • Yeterli miktarda yağsız krem

 

Temiz bir cam kabın içerisine şerbetçi otunu koyun ve 3/1 oranını sağlayacak şekilde az miktarda su ekleyin. Karışımı ocağa alın ve kaynama noktasında kadar ısıtıp çok az kaynamasına izin verdikten sonra ocağın altını kapatın. 10 dakika bekledikten sonra yağsız el kremini de karışıma ilave edin. Karışım krem kıvamında olmalıdır.

 

Hazırlanan doğal göğüs büyütme kreminin cam bir kavanoza koyun ve ağzını kapatın. Bir gün boyunca oda sıcaklığında dinlendirir. Kremi göğüslerinize uygulamadan önce, ıhlamur ile göğüslerinize masaj yapın. Ardından kremi sütün ve 1 saat bekleyin.

 

Tavsiye edilen bu tarif haftada 1 defa uygulanmalıdır. Birkaç ayın sonunda göğüslerinizde ki değişimi fark etmeye başlayacaksınız.

Yazar: Tarih: 29 Nisan 2016 - 8:13:11 Kategori: Göğüs-Dekolte Bakımı, Vücut Bakımı
İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

Etiketler:
Etiketler:, , , ,