Cilt Bakımı Ve Güzellik

Doğal göğüs büyütme
 • Yazar :
 • Tarih: 13 Kasım 2013
 • Kategori : Göğüs-Dekolte Bakımı, Vücut Bakımı
 • GÖĞÜS BÜYÜTME MASAJI

  Göğüs büyütme masajı; göğüslerin bir iki beden civarında büyümesini sağlar. Doğal besinlerden fayda alamayan bayanlar, masaj yolunu tercih ederler. Her gün masaj yaparak güzel sonuçlar alabilirsiniz. Aşağıda Yazan Göğüs büyütme masajları her gün yapılmalıdır.

   

  Göğüs Büyütme Masajları Ve Hareketleri

  Göğüs Büyütme Masajı

  1. Her iki göğse; içten dışa doğru 100 adet masaj yapılır. Her iki göğse de aynı şekilde, aynı sayıda masaj yapılması gerekir.
  2. Her iki göğüs birbirine yaklaştırılıp, bırakılır. Bu hareket de 30 kere yapılır.
  3. Göğüsler her yöne doğru hareket ettirilerek, değişik şekillerde büyütülmesi sağlanır. Bu uygulamada 10 kere tekrarlanır.
  4. Göğsünüze bu masajları yapmadan önce; bitkisel bir yağ kullanarak ellerinizi ve göğüslerinizi nemlendirmelisiniz.

   

  Her Gün Yapılabilecek Göğüs Büyütme Masajı

  1. Avuç içlerinizi göğüslerinize koyarak daire çizmelisiniz. Yaptığınız dairesel hareketler göğüslerinizin büyümesini sağlayacaktır. Bu hareketi 50 kere, her iki göğse de uygulamalısınız.
  2. Göğüslerinizi büyütmek için; koltuk altı masajı da uygulayabilirsiniz. Koltuk altına yapacağınız masaj; göğüslerin büyümesini sağlar. Kollarınızı yukarı kaldırıp, koltuk altlarınıza istediğiniz şekilde masaj yapabilirsiniz. Sayısını fazla abartmamak şartı ile; koltuk altlarınıza masaj yapabilirsiniz.

   

  Soğuk Su ile Göğüs Büyütme Masajı

  1. Soğuk su ile yapacağınız masaj; daha çok etkilidir. Soğuk su ile uyarılan göğüs bölgesi, daha çabuk büyür.
  2. Avuç içlerinizi göğsün ön kısmında birleştirin ve avuç içlerinin birbirine baskı yapmasını sağlayın. Bu hareketi 15 kez tekrarlayabilirsiniz. Bu hareketi tekrarladığınız sürece; göğüslerinde gelişme görebilirsiniz.
  3. Yapılacak hareketlerden biride; elinize bir havlu alıp sıkıyor gibi yapmaktır. Havlu sıkma hareketi; göğüs kaslarının gelişmesini sağlayacaktır. Göğüs kasları belli başlı hareketlerle güçlenip büyür.

   

  Masajla Göğüs Büyütme  Hareketi

  Göğüs büyütme yöntemlerinden biride; Göğse alttan yukarı doğru masaj yapmaktır. Bu şekilde 30 kere tekrarlanan hareket; göğüslerinizin büyümesini kolaylaştırır. Avuç içine aldığınız göğüsleri hafif bastırarak yukarı doğru kaldırın yukarıda 1-2 saniye tutun ve serbestçe bırakın. Bu masajı spor hareketleri ile de destekleyebilirsiniz.

   

  Göğüs Büyütme Hareketi

  Karın üstüne yüzükoyun uzanıyoruz ve ayakların havaya kalkmasına mani olmak için ayaklarımızı kanepenin veya yeteri kadar ağırlığa sahip bir ev eşyasının altına yerleştiriyoruz. Sonrasında derin bir nefes alıp aynı anda vücudunuzun üst kısmını kaldırıp kollarımız ile suda yüzme hareketi yapıyoruz. Kolları yan tarafa doğru getirirken daha önce aldığımız derin nefesi ağır bir biçimde geri verip ve yavaşça üst bedeninizi indiriyoruz. Bu işlemi 10 defa tekrar etmemiz yeterli olacaktır.

   

  Basit Göğüs Büyütme Hareketleri

  1- Dizlerinizin üstüne oturup kollarınızı omuz yüksekliğinde havaya kaldırın, vücudunuzu dik tutmak şartıyla arkaya doğru iki kere esnettikten sonra öne getirip aşağıya indiriniz. Bunu 15 defa tekrar ediniz.

   

  2- Dizlerinizin üstüne oturup kollarınızı havaya doğru kaldırdıktan sonra iyice gerin ve kollarınızı yanlardan aşağıya indirin. Bunu 15 defa tekrar edin.

   

  3- Diz çökerek diz kapakları üzerine oturuyoruz. Daha sonra her iki kolumuzu eş zamanlı olarak aynı anda arkaya doğru esneterek göğüs kaslarını geriyor ve kolları iki yana indirip bunu 15 defa tekrar ediyoruz.

   

  4- Diz kapaklarınızın üstüne oturup bir elinizi belinize yerleştirerek öteki kolunuzu önden arkaya doğru hızlıca itin ve kolunuzu yana doğru indirin. 7 defa sağ 7 defa sol kolunuzu bu şekilde hareket ettirin.

   

  Göğüs büyütme masajları zamanla büyümeyi ve ebat olarak genişlemeyi sağlar. Dikkat edilmesi gereken nokta; yağ veya kremlerle birlikte bunu sağlamaktır. Masaj yaparken ellerinizin daha iyi hareket edebilmesi için; bitkisel yağlardan yararlanmak gerekir.

   

  Göğüs Büyütme Masajının Püf Noktaları

  Göğüs büyütme masajları yapmayı alışkanlık haline getirmelisiniz.

  1. Gün aşırı değil her gün yapmanız, oldukça faydalı olacaktır. Kan akış hızının artması için; devamlı masaj yapılması gerekir.
  2. Göğsünüze zarar verecek boyutta sert hareketler yapmamalısınız.
  3. Göğüsleri çok bastırarak yapılan hareketler daha çok fayda sağlar diye bir şey yoktur.

   

  Bayanların dış görüntüsünde büyük yer kaplayan göğüsler; masaj yolu ile istenilen boyuta getirilebilir. Yukarıda verilen masaj uygulamalarından birini seçerek; hemen başlayabilirsiniz.

   

  Reklamlar
  Yorum Yaz:

  1. Ebru diyor ki:

   Büyük göğüs için ne yapabilirim :( ?

  2. zeliha akar diyor ki:

   ben başlayalı yaklaşık 2 hafta oluyo ve 16 yaşındayım.Ama henüz bir gelişme yok kesin garantisi varmı bu masajların aksatmadan yapıyorum çünkü ve son bir şey daha göğüs büyümesi kaç yaşında bitiyor lütfen bana yardımcı olun :(

  3. Negiz diyor ki:

   Göğüs büyütme ile ilgili yaklaşık 3 aydır kış olmasına rağmen soğuk su masajını deniyorum şuan nerdeyse 2 bedene yakın göğüslerim büyüdü Çok teşekkür ediyorum Size Gerçekten Çok mutluyum saolun.

  4. Cilt Bakımı diyor ki:

   sabrıa egzersiz ve göğüs büyütme masajlarını düzenli uygularsanız, Göğüslerinizi 1-2 beden büyütebilirsiniz. Fakat göğüslerinizin 5-6 beden büyümesi bu tariflerle çok uzun sürebilir böyle durumlarda estetik cerrahi düşünebilirsiniz.

  5. sabrıa diyor ki:

   benım goğuslerım cok kucuk.23 yashındayım hala butme sansım varmı.sadece egzersızle buyurmu.yoksa elavelerdemı yapmalıyım.

  6. aziiii diyor ki:

   Deneyip 10cm buyuyen var mi

  7. İdil diyor ki:

   Sütyenle yatmak göğüsün şeklini bozarmı birde benim sol göğsüm diğerinden daha küçük bunun nedeni ne olabilir

  8. fulya diyor ki:

   Gercekten ise yarar mi

  9. İdil diyor ki:

   Göğüse yapılan masajlar ilerde sarkmaya neden oluyormuş başka bir sitede okumuştum doğrumu acaba bu?

   • Cilt diyor ki:

    İdil hanım çok alakasız bir itham bu durum sadece erkekler için aşırı göğüs kası yapıp şişirmeleri durumunda yaşlandıkları zaman oluşan bir sorundur. Bayanlar bu masajları göğüslerini dirileştirmek ve olduğundan 1-2 beden daha büyütmek için yapıyorlar

  10. Cilt diyor ki:

   Sevda hanım yakın zamanda soru cevap sayfamızla tüm sorularınıza cevap bulabileceksiniz. Dilediğinizde bu konu ve diğer konular hakkında uzmanlarımızın görüşlerini alabileceksiniz.

  11. sevda diyor ki:

   bu bitkisel yağlar belirli değil mi peki? Sadece nemlendirici olarak mı kullanıyoruz yoksa büyümesinde etkili yağlar var mı ?

  12. zeynep diyor ki:

   Önerileriniz için çok teşekkür ederim. Söylediklerinizi dikkate alıp gelişmeleri paylaşacağım.

  13. Cilt diyor ki:

   Zeynep hanım öncelikli olarak 6 hareket başlangıç için biraz fazla size önerimiz 2-3 masajı düzenli olarak yapmanız ve mümkünse masaj yaparken fazla bastırmayınız. Kilo kaybı yaşadınızmı? Şayet yaşamadıysanız 1 aylık sürede Zayıflık ve kilo durumuna ve yaptığınız hareketlere bakarak söyleyebilirimki ölçülerinizde 0.5 cm ile 2 cm arasında bir artış yaşamış olmanız gerekirdi.

   Başlangık için 6 adet masaj fazla İlk işiniz hareketleri 1-2-4 şeklinde sabah ve akşam yapmanız ayrıca bu gün göğüs ölçülerinizi ve kilonuzu not edin 2 hafta daha masajları 1-2-4 şeklinde deneyiniz. masajları doğal yağlardan yardım alarak uygulayın. Son olarak 2 hafta sonra kilonuzu ve ölçülerinizi kontrol edin.Daha sonra durumu buradan bize bildirirseniz tekrar bir değerlendirme yapabiliriz.

   Cevapla

  14. zeynep diyor ki:

   Ben birşey danışmak istiyorum. Bu yazan hareketlerden bazılarını ( 1, 2, 4, 7, 8 ve 9 numaralari ) tam olarak 1 aydır yapıyorum fakat henüz yarım cm’lik bir gelişme dahi göremedim. Bunun sebebi biraz kilo vermem olabilir diye düşünüyorum. Ek olarak bir öneri verebilir misiniz? 1ay biraz erken bi yoksa, daha beklemeli miyim?

  15. Cilt diyor ki:

   Fatma hanım bu göğüs büyütme masajlarının içerisinde hiçbir kimyasal ürün vs. olmadığı için herhangi bir sakıncası yoktur. Fakat yaş olarak zaten genç bir bayansınız ilerleyen zamanlarda göğüslerinizin gelişmesi devam edecektir. bu masajlar bu yaşta daha tetikleyici olabilir dikkat etmeniz gerekense göğüslerinizin ilerde sorun çıkarmaması için fazla büyümeden masajları bırakmanızı öneririz.

  16. Fatma diyor ki:

   Benim göğüslerim 75 beden ve 16 yaşındayım bunları yapmamın herhangi bir sakıncası olur mu acaba ?

  17. Cilt diyor ki:

   Büşra hanım göğüs büyütme masajlarından hergün 2 ila 3 tanesini düzenli olarak yaptığınızda 2 hafta sonra etkisini görmeye başlarsınız. Göğüs dokusu ve kas yapısı 3-4 gün içerisinde tepki vermeye başlasada sizin bunu farketmeniz 2-3 hafta sürer ayrıca göğüsleriniz 2 ay içerisinde 3-4 cmden fazla büyür bu masajlar 6 ay kullanımda 10 cm e kadar etki eder.

  18. büşra diyor ki:

   bu masajları dediğiniz şekilde yaptığımız zaman ne zamana farkettirmeye başlar ?

  19. Cilt diyor ki:

   Elif hanım bu hareketlerin hepsi göğüs büyütmek için etkili fakat tabiki 1 gün içerisinde bu hareketlerin hepsi yapılamaz bu yüzden 2-3 tanesini yapmanız yeterlidir.

   • elif diyor ki:

    çok teşekkür ederim. şimdiden büyüyecek göğüslerim için sabırsızlanıyorum. kaç aya kendini farkettirmeye başlar peki ? bir de normal vücut kremleriyle nemlendirip yapsam olur mu.. yoksa bitkisel yağ olması mı şart

    • Cilt diyor ki:

     elif hanım öncelikle olarak doğal yağlar tabiki daha faydalıdır fakat siz dilerseniz normal kremlerle de yakın etkiler alabilirsiniz. Ayrıca Cilt bakımı kategorimizin içerisinde yer alan Krem ve losyonlar bölümünden doğal krem tariflerini evde yaparak kullanabilirsiniz.

  20. elif diyor ki:

   bunların hepsini mi yapmalıyız yoksa 1 tanesini mi yada yapabildiklerimiziin hepsini mi. çünkü anlayamadığım egsersizler var :S

  21. [...] bayanlar için bir dişilik sembolüdür. Göğüslerinin küçük olmasından yakınan bayanlar; Göğüs büyütme masajı, Göğüs büyütme egzersizi veya göğüs estetik ameliyatını tercih [...]

  15 kilo verdiren diyet
  7 Günde 15 Kilo Diyeti

  Bir hafta gibi kısa zamanda 15 kilo vermek istemez misiniz? 7 gün içerisinde 15 kilo verdiren diyet ile her gün ara öğünler 1 avuç meyve yiyebilirsiniz. Bu diyeti uygularken ana kural bol sıvı tüketmeniz 1 saat mutlaka gün içerisinde yürümelisiniz. Diyet uygularken bol bol çiğ sebze tüketmek her şekilde serbesttir.

  Zayıflatan 10 besin
  Zayıflatan Besinler

  Aşırı kilolar ve şişmanlık her bireyin korkulu rüyalarından. Aşırı kilolardan kurtulmak için size vereceğimiz 10 farklı besinle sizde her birey gibi yiyerek zayıflayabilirsiniz. Yedikçe zayıflatan besinleri cilt.net sizler için yazıyor.

  Dondurma nasıl zayıflatır
  Dondurma Diyeti

  Yıllardır bilinen dondurmanın kilo aldırdığı yargısı artık son buldu. Yaza formda ve zayıf girmek istiyorsanız yolunuz dondurma yemekten geçiyor. Beslenme ve diyet uzmanları kilolarından canı sıkılanlar için dondurma diyeti tariflerini çocuklarına da yaz boyunca meyve suyu yerine yine sağlıklı olan dondurma tercih etmelerini söylüyor.

  Hollywood diyeti yapanlar
  Hollywood Diyeti

  Hollywood diyeti tüm dünyada ünlü bayanların uyguladıkları ve formda kaldıkları diyet yöntemidir. Catherine Zeta Jones, Madonna, Sharon Stone ve daha bir çok ünlü isim bu diyet sayesinde bir ay içerisinde 12 kiloya yakın kilo verebiliyorlar.

  Detoks çorbaları
  Detoks Çorbası

  Bütün kış yağlı yiyeceklerle ve zararlı besinlerle beslediğimiz vücudumuzu şimdi arındırma zamanı. Yaz için zayıflamak istiyor ve vücudunuzu yaza hazırlamayı düşünüyorsanız önce vücudunuzu arındırmalı ardından diyet ve spor aktivitelerine geçmelisiniz. Kiloların vücudunuzdan çok daha kolay gittiğini göreceksiniz. Cilt.net olarak vücudunuzu arındıran detoks çorbası tariflerini sizler için veriyoruz.

  Zayıflamak ve zayıf kalmak için yapılması gerekenler
  Zayıflamak İçin Ne Yapmalı?

  Diyetlere devam ediyor veya yarım bırakıyorsanız, çok fazla egzersiz yapmıyor ve sürekli şişmanladığınızı düşünüyorsanız cilt.net olarak size önerilerimiz var. Zayıflamak ve zayıf kalmak için yapmanız gerekenleri maddeler halinde listeledik.

  İdeal Kilonuzu Hesaplayın
  İdeal Kilo Hesaplama
  İp Ucu
  Facebook Sayfamız
  Google+ Sayfamız