Göğüs Büyütme Kürü

GÖĞÜS BÜYÜTME KÜRÜ

Göğüs büyütme : Göğüsler bayanlar için güzelliğin simgesidir. Ancak birçok bayan göğüslerinin ufak olmasından dolayı şikayetçidir. Göğüs yapısı ufak olan bayanlar için cerrahi haricinde birçok alternatif çözümler bulunmaktadır.

Dr. Ömer Coşkun’un göğüs büyütme kürü sayesinde estetik operasyona ihtiyaç duyulmadan göğüs ölçülerinde büyüme sağlanabilmektedir. Estetik operasyonlar hem maliyet bakımından ağır, hem de kişinin genel sağlık durumu yönünden bazı komplikasyonlara neden olabilir.

Estetik cerrahilerde anestezi kullanıldığı için sağlık açısından bazı risklerin ortaya çıkma ihtimali vardır. Bu nedenle bu tür girişimlerden kaçınarak çözümü doğal yollarda aramak her zaman için en avantajlı olanıdır. Göğüs ölçülerinin küçüklüğünden şikayetçi olan bayanlar Dr. Ömer Coşkun’un göğüs büyütücü küründen yararlanarak ideal göğüs ölçülerine sahip olabilir.

Dr. Ömer Coşkun Göğüs Büyütme Kürü

Çemen otu tohumunun kokusundan rahatsızlık duyacağınızı düşünüyorsanız içerisine koku versin diye çok az kokusu değişsin diye hoş bir yağ ekleyebilirsiniz. Malzemeler:

  • 1 litre zeytinyağı
  • 1 çorba kaşığı çemen otu tohumu

Hazırlanışı : Zeytinyağı ve çemen otu tohumunun iyice karışmasını sağlayın. Daha sonra karışımdan göğüslere yeteri kadar sürerek 3 saat kadar bekletin.

Kullanımı : Ara ara göğüslerinize 5’er dakikalık dairesel hareketlerle masaj yapın.  Bekletme süresi dolduktan sonra göğüsleri bol su ile temizleyin. Bu kürü 3 günde 1 olmak üzere mutlaka yapın. 1 ayın sonunda göğüslerinizdeki değişimi ve büyümeyi fark edeceksiniz. 2 ay sürekli olarak bu kürü yapın. 2 ayın sonunda haftada bir ihtiyaç duydukça yapabilirsiniz.


Yorumlar
    1. merve diyor ki:

      Arkadaslar kullanan bukuru uygulayip memnnun kalan varmi

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.

BENZER KONULAR

*

Copyright © 2004 - 2015.

Sitedeki içerikler, izinsiz farklı mecralarda kullanılamaz.
Cilt.Net üzerinde sunulan tarif ve yöntemler sadece bilgilendirme amaçlı olup kişisel ve doğal tarif ve yöntemlerdir, doktor tavsiyesi değildir. Cilt.Net yazılarında bahsedilen ilaçlar doktor kontrolü olmadan kullanıldığında ciddi sağlık sorunlarını beraberinde getirebilirler. Bu nedenle doktorunuza danışmadan ilaç kullanmayınız. Tariflerin, yöntemlerin ve ilaçların kullanımı kişilerin sorumluluğunda olup oluşabilecek sorunlardan Cilt.Net sorumlu değildir.


Cilt Bakımı - Saç Bakımı - Vücut Bakımı- Makyaj - Diyet - Güzellik Maskeleri ile Cilt Güzellik Rehberi.