Göğüs Büyüten Bitkiler

Göğüslerin büyümesi ve küçülmesi hormonsal değişimlerle bağlantılıdır. Göğüs büyütmek için kremler, masaj teknikleri ve besinlerden faydalanabilirsiniz. En etkili yöntem olan estetik ameliyat seçeneği sizin için uzak bir seçenekse göğüs büyüten bitkiler yardımıyla istediğiniz göğüs ölçülerine kavuşabilirsiniz.

Göğüs Büyütmek İçin Çörekotu

Göğüslerin büyümesine katkı sağlayan çörekotu, su ile ezilmiş bir şekilde sabahları aç karınla tüketilmelidir. 1 çay kaşığı tüketmeniz göğüslerinizin zaman içinde büyümesini sağlayacaktır.

Cüce Palmiye

Faydalı bir bitki olan cüce palmiye göğüs büyüten etkileri nedeniyle de kullanılmaktadır. Piyasada cüce palmiye bitkisi hap formunda da göğüs büyütücü olarak yer almaktadır.

Susam

Susam yağını doğrudan göğüslerinize sürerek büyüme sağlayabilirsiniz. Demir, fosfor, kalsiyum ve protein açısından da zengin olan susam, bir çok göğüs büyütücü kremin formülünde yer almaktadır. Susam yağını göğüslerinize sürerek, susamı ise tüketerek faydasını görebilirsiniz.

Rezene

Rezene mutfaklarda sıkça kullanılan östrojenik bir bitkidir. Göğüs büyütme de ve göğüsün dikleşmesini sağlamada etkili bir bitkidir. İçerek de alınabilir sofralarınıza da bu bitkiyi katabilirsiniz. Rezeneli bir losyon alıp bununla dairesel hareketlerle göğüslere masaj yapılabilir.

Patates

Rezene gibi yabani tatlı patatesinde göğüs boyutunu arttırmada etkisi vardır. Cinsel olarak uyarıcı bir bitkidir. Göğüslerinizin büyümesinde etkili sonuç verecektir.

Boyotu

Hormonları aktif hale getirerek göğüslerin büyümesini sağlayan boyotu günlük olarak göğüslere masaj yapılarak uygulanmalıdır.

Doğal Göğüs Büyütme Tarifi

  • Yağsız krem
  • Su
  • 2 yemek kaşığı şerbetçiotu

Şerbetçi otu ve 3/1 oranında suyu bir araya getirip ocakta kanama noktasına gelene kadar ısıtın. 10 dakika bekledikten sonra yağsız el kremi ilave edip karıştırın ve elde etmiş olduğunuz karışımı 1 gün boyunca ağzı kapalı şekilde oda sıcaklığında dinlendirin. Göğüslerinize ıhlamur ile masaj yaptıktan sonra karışımı sürüp 1 saat bekleyin ve sonrasında temizleyin. Haftada 1 kere düzenli olarak uygulandığında göğüslerde büyüme sağladığı görülmüştür.

Suna Dumankaya Göğüs Büyütme Tarifi

  • 1 tutam şerbetçi otu
  • 1 tutam melek otu
  • 1 tatlı kaşığı çemen otu

Malzemeleri bir araya getirip karıştırın ve uygun miktarda suyun içinde çay demler gibi demleyin. Hazır hale geldiğinde yemeklerden sonra 1 bardak olmak üzere içerek tüketin. Gün aşırı uyguladığınızda göğüslerinizde büyütücü etkilerini göreceksiniz.


Yorumlar
* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.

BENZER KONULAR

*

Copyright © 2004 - 2015.

Sitedeki içerikler, izinsiz farklı mecralarda kullanılamaz.
Cilt.Net üzerinde sunulan tarif ve yöntemler sadece bilgilendirme amaçlı olup kişisel ve doğal tarif ve yöntemlerdir, doktor tavsiyesi değildir. Cilt.Net yazılarında bahsedilen ilaçlar doktor kontrolü olmadan kullanıldığında ciddi sağlık sorunlarını beraberinde getirebilirler. Bu nedenle doktorunuza danışmadan ilaç kullanmayınız. Tariflerin, yöntemlerin ve ilaçların kullanımı kişilerin sorumluluğunda olup oluşabilecek sorunlardan Cilt.Net sorumlu değildir.


Cilt Bakımı - Saç Bakımı - Vücut Bakımı- Makyaj - Diyet - Güzellik Maskeleri ile Cilt Güzellik Rehberi.