Cilt Bakımı Ve Güzellik
Garnier Güneş Kremleri

GARNİER GÜNEŞ KREMLERİ

Garnier markasının güneş kremleri cildinizi güneş ışınlarından koruyarak kırışmasını ve leke oluşumunu engeller. Yazın aşırı sıcaklarda garnier güneş kremini kullanarak rahat bir şekilde güneşlenip cildinizi koruyabilirsiniz.

Garnier Güneş Kremleri Özellikleri ve Fiyatları

Garnier Güneş Kremleri
Garnier Güneş Koruyucu

Garnier Ambre Solaıre Güneş Koruyucu Krem

Güneş ışınlarına karşı yüz, dekolte, boyun bölgesine uygulayabileceğiniz güneş kremi 30 koruma faktörü içermektedir. Kremsi ve sıvı yapısı itibarıyla cilt tarafından hızlı bir şekilde emilir. Günlük kullanım içinde uygundur. Uva ışınlarına karşı cildinizi mükemmel bir şekilde korur ve nemlendirir. Leke oluşumunun önüne geçer.

Fiyatı: 20 TLdir.

Garnier Güneş Kremleri
Yüz İçin Güneş Kremi

Garnier Ambre Solaire Yüz İçin Güneş Kremi 50 Faktör

50 faktörlük güneş koruyucu krem cildinizi nemlendirerek güneş ışınlarının zararlı etkilerine karşı korur. Makyaj altına baz olarak da uygulanabilir. Cildinizi yağlandırmadan korumayı amaçlar.

 

Fiyatı: 27 TLdir.

Garnier Güneş Kremleri
Garnıer Ambre Solaıre BB Güneş Koruyucu Krem

Garnıer Ambre Solaıre BB Güneş Koruyucu Krem

 

Yüksek koruma özelliğine sahip olan krem 50 faktör koruması ile yüz ve boyun için kullanılır. E vitamini özelliği sayesinde cilt yüzeyine bakım yapar. Cildinize ışıltı vererek rengin eşitlenmesini sağlar. Güneş lekelerinin oluşmaması için günlük olarak kullanılabilir.

Fiyatı: 36 TLdir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

İlginizi Çekebilir
Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız