Cilt Bakımı Ve Güzellik
Garlex sarımsak özlü şampuan

Garlex Sarımsak Şampuanı Faydaları

Garlex sarımsak şampuanı içinde sadece sarımsak özleri yoktur. Bunun yanında faydalı bitkisel yağlarda barındıran Garlex sarımsaklı şampuan saçlarınızı tamir etmeye de yarar.

 

Garlex Sarımsak Şampuanı Faydaları Ve Kullanımı

Garlex şampuan içinde papatya, çinko, buğday, ısırgan otu, provitamin B5 gibi faydalı vitamin ve mineraller bulunmaktadır. Bu maddeler şampuanın performansını artırmak için ilave edilmiştir.

  1. Garlex sarımsaklı şampuan PH düzeyi saç derisiyle oldukça uyumludur.
  2. Saç derisinde yer alan kepeklenmeyi ve tahrişi engelleyen Garlex şampuan saç derisine de bakım yapar.
  3. İçinde yer alan sülfür bileşikleri saçlarınızın korunmasına yardım eder.
  4. Şampuanların kullanımına uygun olarak saçları temizler, saçı ve saç derisini besleyerek güçlü saç oluşumuna yardımcı olur saçların daha dolgun görünmesini sağlar.
  5. Saçların daha hızlı ve dökülmeden uzaması için gerekli olan vitamin ve mineraller bakımından oldukça zengindir.
  6. Dökülen ve tüy haline gelen saçların tekrar güçlenmesi ve saç teli olarak saça geri kazanımı 12-18 ay sürmektedir, fakat 1 yıl sonra bu etkiyi tam olarka yaşamak için en az 3 ay bu şampuanı kullanım olmak gerekir.
  7. Sarımsak özlü olmasına rağmen sarımsak kokusu içermez. Sarımsak kokusunu bastırmak için herhangi bir kimyasal kullanılmamış bunun yerine doğal bitki özelerinden faydalanılmıştır.

Ürün Fiyatı: 33 TLdir.

 

Saç Dökülmesine Karşı Etkisi Kesinmidir?

İçeriğinde 12 çeşit bitkisel karışımın yer aldığı Garlex şampuanın geliştirilme amacı saç dökülmelerini önlemek, kırılgan ve cansız saçlara hacim ve canlılık vermek, kepek problemini gidermektir. 8 ay boyunca denenmiş olan şampuan iyi sonuçlar vermesi neticesinde piyasaya sürülmüştür. Garlex sarımsak kullanın kişilerden olumlu yorumlar gelmekte ve firma bu bilgileri bizlerle paylaşmaktadır

 

Yazar: Tarih: 2 Kasım 2014 - 9:00:39 Kategori: Doğal & Kozmetik Ürünler, Saç Bakımı
İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

Etiketler:
Etiketler:, , ,