Cilt Bakımı Ve Güzellik
Extra Blond saç açıcı

EXTRA BLOND SAÇ AÇICI

Saç renginizi açmak mı istiyorsunuz? İşte sizin için extra blond saç açıcı saçınıza hiçbir katkı maddesi uygulamadan kolaylıkla açabileceğiniz bir ürün.

Saç renginizi birkaç ton açmak istiyor ve hafif saçlara ışıltı vermek istiyorsanız akşam güneşi etkisi oluşturan bir ürünü sizlere tanıtacağız. Extra Blond eczanelerde bulunan, saçları doğal bir şekilde açan bu ürünü denemenizde fayda var.

Extra Blond Saç Açıcı Kullanımı ve Faydaları

Extra Blond saç açıcı içerisinde papatyalı ekstreler mevcut. Doğal boyasız bir sarışın olmak isteyenlerin favorisi haline gelecek. Açık kumral, kahverengi ve sarı saçlara uygulandığında saçlarınızı rengini rahatlıkla açacaktır. Ürün sadece işlem görmemiş saçlarda daha etkili. Sadece saçlarınızı açmakla kalmayan Extra Blonde saçlarınızı şekil verir ve rahat taranmasını da sağlar.

Extra Blonde kullanım şekli ise temiz ve hafif nemli saçlara uygulanıyor. Saçınızın isterseniz birkaç parçasına isterseniz tamamına ürünü uygulayabilirsiniz. Güneşe ekstradan çıkmanıza da gerek yok fön makinesi ile kurutmanız yeterli. 2 – 3 gün ara ile saçlarınıza uygulayabileceğiniz bu ürünü istenilen sonuca ulaşıncaya kadar uygulayabilirsiniz.

Extra Blond’u tahriş olan cildinize sürmeyin, gözlere gelmesinden ve çocukların ulaşmasından sakının.

Bu üründe önemli olan ürünü sık sık değilde 2 haftada bir kullanmak daha sağlıklı. Saçlarınızı bu şekilde bile 1 – 2 ton açacak doğal bir üründür.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

İlginizi Çekebilir
Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız