Cilt Bakımı Ve Güzellik
Evidence parfümlü vücut losyonu

EVİDENCE VÜCUT LOSYONU

Evidence vücut losyonu Yves Rocher’a ait kokulu bir losyondur. Parfümü de olan vücut losyonu ya da sütü oldukça hoş bir kokuya sahip. Evidence vücut losyonu nasıl kokuyor, kalıcı mı, nasıl Kullanılır? Fiyatı ve merak ettikleriniz Cilt.net farkıyla sizlerle.

 

Evidence Vücut Losyonu Nasıl Kokuyor?

İçinde paçuli, menekşe, gül ve inci çiçeği bulunan bu muhteşem koku odunsu ve çiçek kokuları ile sizi sarıyor. Kokunun hafif ve kalıcı olması sürülmesini daha cazip hale getiriyor.

 

Evidence Vücut Losyonu Kalıcı mı?

Evidence vücut losyonu ile kullanıldığında daha etkili olsa da tek başına da oldukça etkili bir koku. Cildi nemlendiren vücut losyonu yeterince kalıcı değil fakat gün boyu cildin nemlenmesini sağlıyor ve teninizi yumuşacık yapıyor. Bazı vücut losyonlarında yaşanılan yapışkanlık hissi evidence vücut losyonunda yaşanmıyor.

 

Evidence Vücut Losyonu Nasıl Kullanılır?

Paraben ve hayavnsal hiçbir katkı bulunmayan vücut losyonunu gün içinde 1 kere veya her duş sonrası vücudunuza uygulayabilirsiniz.

 

Evidence Vücut Losyonu Fiyatı

29 TL olan vücut losyonunu Yves Rocher mağazalarına veya online alışveriş sitelerinde rahatlıkla bulabilirsiniz. 6 aylık ömrü olan vücut losyonunu süresine özellikle dikkat etmelisiniz.

 

Yazar: Tarih: 7 Ekim 2014 - 6:30:22 Kategori: Cilt Bakımı, Cilt Bakımı , Krem Losyon
İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

Etiketler:
Etiketler:, , ,