Cilt Bakımı Ve Güzellik
Evde lazer epilasyon aleti ile istenmeyen tüylere son.

EVDE LAZER EPİLASYON

Lazer epilasyon yaptırmak için sürekli para ödemek istemeyen kişiler evde lazer epilasyon uygulamasının daha rahat olduğunu düşünmektedirler. Güzellik salonlarına verilen ücretin cebinde kalmasını isteyen bayanlar tarafından ilgi ile karşılanan evde lazer epilasyonun detaylarını sizler için araştırdık.

Evde Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?

Evde kullanılan lazer epilasyonlar IPL yöntemi ile gerçekleşmektedir. Ipl kısa adıyla yoğun ışık demeti demektir. Yoğun olarak verilen ışınlar sayesinde kıl kökleriniz yakılarak epilasyon işlemi gerçekleşir. Özelliklede Phılıps markasının piyasaya sunduğu ev tipi lazer epilasyon sisteminde IPL sistemi kullanılarak bayanlar için kolaylık sağlanmıştır.

Evde uygulanan lazer epilasyon yönteminde dudak üstü, bacaklar, koltuk altı, kollar, karın bölgesi, bikini bölgesi ve çene kısmındaki tüyleri yok etmek mümkündür.

Evde Lazer Epilasyon Aleti Nedir, Nasıl Seçilir?

Evde lazer epilasyon aleti: Phılıps markasının piyasaya sunduğu ürün ile birlikte cihazdan yayılan ışın kıl köklerini nazik şekilde yakarak yok etmeyi amaçlamaktadır.

Kullanım alanı ne kadar geniş olsa da kullanıcısının çok az olduğu bilinen bu aletler mutlaka araştırılarak alınmalı ve güvenli kullanımına emin olduktan sonra uygulanmaya geçilmelidir. Piyasada birbirinden farklı ev için lazer cihazları bulunmaktadır biz size Philips marka lazer epilasyon cihazını önermekteyiz. Farklı bir marka tercihiniz olacaksa kullanan kişilerin yorumları ve deneyimleri size bu konuda yol gösterici olacaktır.

Yorum Yaz:

 1. fatoş diyor ki:

  Bu evde epilasyon aletını nerde bulabılırım ve ne kadar üçretı

  • Nurhan diyor ki:

   internette ve birçok teknoloji mağazasında bulunuyor Fatoş hanım

 2. ebru diyor ki:

  ben bu aletı nasıl alabılırım

Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız