Cilt Bakımı Ve Güzellik
Erkeklerin Dikkatini Çeken Dudaklar

Erkekler Kadınlarda İlk Neye Dikkat Eder?

Senelerce erkeklerin dikkatini çekmenin birçok fiziksel ve mantıksal yönü hakkında konuşuldu ancak tüm bunlar sizin hayatınızda büyük ihtimalle çok büyük olumlu sonuçlara yol açmadı. Aslında onların dikkatini bir yerden başka bir yere çekmenin doğru tolu diye bir şey yok. Önemli olan onların dikkatinin hazır bulunduğu yeri bilip bu yönünüz üzerinde çalışmak.

 

Erkeklerin Kadınlarda Dikkat Ettiği Noktalar

Dudaklarınız Göz Hapsinde
Erkekler her ne kadar dış güzelliğin büyük önem taşımadığını savunmasalar istisnalar hariç her erkek özellikle dış görünüşünü beğendiği kadınları tanımaya yönelir. Ve erkekler her ne kadar aksini iddia etseler de öpülesi dolgun dudaklara sahip olmak onları etkilemenin en kolay yoludur.

Erkeklerin Dikkatini Çeken Dudaklar
Erkekler Kadınlarda Dudaklara Bakar

 

Büyük ve Dik Göğüsler
Büyük göğüsleri olan kadınların erkekler tarafından isteniyor oluşunun aslında bilinçaltında bir nedeni olduğunu biliyor muydunuz? Birçok erkek büyük göğüslü kadınları sadece seksi görünümleri için değil onlara doğurganlığı anımsattığı için farkında olmadan istiyor.

Erkeklerin Dikkatini Çeken Göğüs Yapısı
Büyük ve Dik Göğüsler Erkeklerin İlgi Odağı

 

Dolgun ve Biçimli Kalçalar
Erkeklerin bayanlarda en çok dikkat ettiği şeylerden biri de kalçalar. Yapılan anketler de gösteriyor ki erkekler dolgun kalçalı kadınları henüz hiç tanımadan bile fazlasıyla istiyor ve arzuluyorlar. Ayrıca dolgun kalçası olan bayanların erkekler tarafından isteniyor olmasının önemli bir nedeni de yine onlara doğurganlığı ve anaçlığı anımsatması.

Dolgun ve Biçimli Kalçalar ile Dikkat Çekilebilir
Dolgun ve Biçimli Kalçalar ile Dikkat Çekilebilir

 

Yazar: Tarih: 10 Şubat 2015 - 8:00:18 Kategori: Cilt Bakımı, Güzellik Sırları, Manşet
İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

Etiketler:
Etiketler:, , ,