Cilt Bakımı Ve Güzellik
Erkekler için tüy dökücü spreyler

ERKEKLER İÇİN TÜY DÖKÜCÜ SPREYLER

Erkeklerin tüy sorununu pratik şekilde çözecek tüy dökücü spreyler kullanım kolaylığı açısından oldukça faydalıdır. Aşağıda yer alan tüy dökücü spreylerle kısa süre içinde istediğiniz pürüzsüz görünümü yakalayabilirsiniz.

Erkekler İçin Tüy Dökücü Sprey Önerileri

Elaiss Hamam Otu Özlü Tüy Dökücü Sprey

Rahatsız edici kokusu olmadan istenilen her bölgeye rahatlıkla uygulanabilir. Ürünü sürdüğünüz anda kılları kırmadan kökünden alarak yok eder. Elaiss tüy dökücü sprey kılların tekrar çıktığında daha az ve yumuşak tüy kıvamında çıkmasını sağlar.

Spreyi sürüp 5 – 6 dakika bekletmeniz yeterlidir. Ardından yıkayıp çıkabilirsiniz. Herhangi bir nemlendirici sürmenize gerek kalmaz cildi nemlendirici özelliği bulunur.

Erkekler için Elaiss Tüy Dökücü Sprey Fiyatı: 40,90 TL

Erkekler için Depycure Tüy Dökücü Sprey

Spreyi bölgeye uygulamadan önce sorunlu bölgeyi güzelce temizleyiniz. Daha sonra Depycure spreyi yedirerek sıkınız ve iyice işlemesini bekleyiniz. 4 – 5 dakikadan sonra sorunlu bölgeye su tuttuğunuzda rahatsız edici bütün tüylerden arınmış olacaksınız.

1 alana 1 bedava kampanyaları da bulunan tüy dökücü spreyin indirimli zamanlarından yararlanabilirsiniz.

Erkekler Özel Depycure Tüy Dökücü Sprey Fiyatı: 35 TL.

Erkekler için Visconti Tüy Dökücü Sprey

İçerisinde çam ağda özleri bulunan tüy dökücü spreyi 2 karış mesafeden cildinize sıkınız. Özellikle sporcuların tercih ettiği Visconti tüy dökücü sprey kısa zamanda tüy sorununu ortadan kaldırır. Ürünü sorunlu bölgeye uyguladıktan sonra bir pamuk yardımı ile yayıp 2 – 3 dakika bekletmeniz yeterli ardından bol su ile kıl olan bölgeyi temizleyebilirsiniz.

Erkekler için Visconti Tüy Dökücü Sprey Fiyatı: 29 TL.

Erkekler için Clemy Tüy Dökücü Sprey

Tüm ciltlere uygulanabilen ekonomik ve etkili bir tüy dökücü. Temizlenip kurulanmış cildinize Clemy spreyi sıkıp 5 dakika bekletin. Ilık su ile problemli bölgeyi yıkadıktan sonra tahriş olmaması için nemlendirici uygulayın.

Erkeklere Özel Clemy Tüy Dökücü Sprey Fiyatı: 9,50 TL.

CLEMY Tüy Dökücü Sprey Formen

İstenmeyen tüylerin kısa sürede kaybolmasını sağlayan sprey tüylerin olduğu bölgeye sıkılır. 3 dakika sonra durulanır. Başka hiçbir işleme gerek kalmadan vücudunuz tüylerden arınır.

FİNİSH Bay Tüy Dökücü Sprey

Tüyleri yok etme konusunda size rahat bir kullanım sağlayan sprey sayesinde teninizde pürüzsüz ve yumuşak hale gelir. Bacaklar, kol ve koltukaltında kullanarak yumuşak bir cilde sahip olabilirsiniz. Göğüs uçlarına kullanılması yasaktır. Yanık, kesik ve sivilce üzerine sürülmemelidir. Yüz bölgesinde ve kulak, burun gibi bölgelerde kullanılmaz.

Diğer spreylerde olduğu gibi püskürtülerek uygulanır. Kısa süre sonra yıkanarak temizlenir.

EPYRAY Tüy Dökücü Sprey

Erkeklerin kullanabildiği gibi kadınlarında kullanabileceği tüy dökücü sprey tüyler üzerine sıkıldıktan sonra 5 dakika bekletilerek yıkanır. Sizi gereksiz yöntemlerle uğraşmak zorunda bırakmayan tüy dökücü etkili bir spreydir.

NOT: Yukarıda verilen ürünler erkeklere özel tüy dökücü spreylerdir. Ürünler tıpkı bayanlarda olduğu gibi 5-7 dakika arası sürülen bölgede bekletilerek ılık su yardımıyla durulanır. Cildiniz yüzeyde pürüzsüz ve yumuşak bir hale gelir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

  1. veli yurduseven diyor ki:

    ELAİSS TÜY DÖKÜCÜ SPREY

    ADRES :ELZEM TİCARET ANKARA CAD. NO:5
    05364320597
    KESKİN/KIRIKKALE

Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız