Cilt Bakımı Ve Güzellik
Epilatör alırken dikkat edilmesi gerekenler

Güvenilir bir epilatörler pürüzsüz bir cilde sahip olabilirsiniz. Epilatör mekanik bir cihazdır ve İyi bir epilatör aleti ağda ve tıraştan önce gelen sağlıklı bir uygulamadır.

Neden epilatör aleti kullanmak gerekir? Çünkü tıraş makinası veya jilet ile kıllardan kurtulamazsınız. Kestikçe zamanda daha kalın, daha hızlı ve sık uzayan kılları epilatör ile kesin çözüme kavuşturabilirsiniz. Ağdanın aksine epilatör deri hücrelerine zarar vermez. Ancak kötü bir epilatör acı vericidir ve etki etmeyecektir. Kötü Epilasyon kullanarak acı deneyimlerden kendinizi kurtarmak için alacağınızcihazları araştırmalısınız.

Epilatör Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Epilasyon işlemi yapan makine üreticilerini öğrenin. Elektronik bakım cihazları satan perakende mağazalarını ziyaret edebilir, güzellik aletleri satan web sitelerine göz gezdirebilirsiniz. Üreticiler tüm güzellik ürünlerini belli bir çizgide ve kalitede üretmektedir. Bir üretici firmanın ürünlerinden birini denedi iseni genel bir fikir verecektir.

  1. Farklı epilatör fiyatlarını kontrol edin Elbette bütçeniz dâhilin de kalmak, ancak ucuz olsun diye kötü ürünü almamak nemlidir. Bir epilatör alarak ilerleyen zamanda güzellik merkezlerine sık sık ağda ücreti ödemenize engel olacaktır.
  2. Genellikle duş sonrası kullanmak rahat olduğu için ıslak epilatör tercih etmeli ve banyoda sudan zarar görmeyecek tasarımda almalısınız. Aksi hale epilatörler sudan etkilendiği için düzgün çalışmayabilir.
  3. Epilatörün bakım gereksinimlerini kontrol edin ve cihazın temizliğine önem verin. Bazı epilatörler yıkanabilir, bazıları ise bir fırça ile temizlenmesi gerekir.
  4. Epilatör alırken birkaç farklı marka araştırın ve ürün özelliklerini karşılaştırın. Ayrıca forum sitelerinden ürünleri kullanan kişilerin tecrübelerine bir göz atın. Ve unutmayın ki her insan epilatörlerden farklı performanslar ve faydalar görebilir.
  5. Eğer mümkünse, satın almadan önce mağazada epilatörü kullanarak deneyin. Önemli olan en az çaba, ağrı ve hasar ile kıllarınızdan kesin çözüm sağlayarak kurtulmaktır.
  6. Dikkat etmeniz gereken bir diğer önemli husussa garanti kapsamı ve garanti süresi ile servis ağıdır.

Epilatör aleti alırken güvenebileceğiniz markaları En iyi epilayon aletleri konumuz içerisinde bulabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız