Cilt Bakımı Ve Güzellik
veet epilasyon

EPİLASYON ALETLERİ

Epilasyon aletleri; Tüy almada kullanılan elektrikli veya pilli aletlerdir.  Tüyleri belirli bir süreliğine yok eden epilasyon aletleri diğer epilasyon tüylerine göre tüyleri zayıflatır ve çıkış süresini mümkün olduğunca uzatır. Epilasyon aletleri zahmetli de olsa tüylerinin kalınlaşmasını istemeyen bayanların tercih etmesi gereken yöntemlerin başında gelir. En iyi epilasyon aletleri ve fiyatlarına bu yazı içerisinde bakabilir içinize sinen bir ürünü satın alarak kullanabilirsiniz.

Epilasyon Aletleri

Arzum Pellini AR565 Epilasyon Cihazı

Arzum epilasyon cihazı ile rahat bir şekilde tüylerinizi ev konforunda alabilirsiniz. Hassas bölgeler için özel traş başlığı ve acıyı azaltan masaj uçları vardır. Ayrıca kablosuz olarak kullanımı bulunması nedeni ile oldukça pratiktir. Arzum Pellini epilasyon cihazının fiyatı 170 tldir.

Braun 5380 Sılk Epıl X.Elle Epilatör

Braun markasının tasarımlarından biri olan epilasyon cihazı en ince detaylı tüylere ulaşımı kolaylaştırır. Bayanların zorlandığı bölgelerde ve küçük tüyleri almakta oldukça başarılı bir epilasyon aletidir. Fiyat aralıkları 120- 130 tl arasında değişmektedir.

Phılıps HP 6540 Epilasyon Seti

Tüyleri kökünden alarak ve tahrişsiz bir cilt sağlayarak büyük bir kullanım kolaylığı sağlar. Phılıps epilatör aletlerinin en çok tutulan markalarından biridir. Fiyatı 130- 140 tl arasındadır.

Rowenta Accesim Body Care Ep 7620 Epilatör

Rowenta accesim epilatör ile tüylerinizi almak işkence değil zevk haline gelecektir. Tüylerinizden kurtulmak için tahriş edici yollara başvurmanıza gerek kalmaz. Temiz ve rahat kullanımı ile her bayanın sahip olmak isteyeceği bir üründür. Rowenta Accesim epilatör fiyatı 130- 140 tl arasındadır.

Veet VTSH8907E Epilatör

Veet epilatör vücudunuzda istemediğiniz tüylere karşı savaş açar. Tüyleri kısa zaman içinde alarak size kolay kullanım rahatlığı sunar. Veet epilatör fiyatı 150- 170 tl arasında değişir.

Kıng P-2386 Ambrosıa Şarjlı Epilasyon Cihazı

Şarjlı kullanımı ile Kıng markası epilasyon cihazı isteklere yanıt verebilecek bir cihazdır. Kıng markasının epilasyon cihazı 50- 70 tl arasındadır.

Remıngton IPL 6000 I-Lıght Pro Epilasyon Cihazı

Remıngton epilasyon cihazı son derece gelişmiş özellikleri ile bayanların yeni gözdesidir. Birçok açıdan daha kaliteli olduğu için tercih edilebilir. Remıngton epilasyon cihazının fiyatları 800- 1000 tl arasındadır.

Acura AC- 33 Epilasyon Cihazı

Acura marka epilasyon cihazını 2 hız seçeneğinde de kullanabilirsiniz. Tüyleri kökünden alan cımbız sistemi ile size epilasyonu sevdiren bir cihazdır. Acura marka epilasyon cihazının fiyatı 40- 50 tl arasında değişir.

Grundıg LE 7940 Epilasyon Cihazı

Grundıg epilasyon cihazı hız olarak size iki seçenek sunar. İstediğiniz zaman daha hızlı ve daha yavaş olan fonksiyonlarını kullanabilirsiniz. Grundıg epilasyon cihazının fiyatı 100- 120 tl arasında değişmektedir.

Panasonic ES WD54- N503 Şarjlı Epilasyon Cihazı

Panasonic epilasyon aletinin 48 cımbızlı sistemi bulunmaktadır. En derinde olan tüylerinizi bile kısa sürede alarak bütün tüylerinizden kurtulmanızı sağlar. Panasonic epilasyon cihazının fiyatı 180- 200 tl arasındadır.

Raks RK- 059 Epilasyon Cihazı

Raks epilasyon cihazı tüylerinizi alırken size kullanım kolaylığı sağlar. Kısa süre içinde uzun ve kısa tüylerinizden kurtulursunuz. Raks epilasyon cihazının fiyatı 50- 60 tl arasındadır.

Felıx FL 575 HOLLY Epilasyon Cihazı

Felıx epilasyon cihazı iki hız kademesinden oluşmaktadır. Epilasyon sistemi 36 cımbızlı bir sistemden oluşur. Felıx epilasyon cihazının fiyatı yaklaşık olarak 55- 60 tldir.

Sınbo SEL- 6008 Epilasyon Cihazı

Sınbo epilasyon cihazı yavaş ve hızlı olmak üzere iki kademelidir. 32 cımbızlı olan sistemi ile tüyleriniz kısa süre içinde yok olur. Sınbo epilasyon cihazının fiyatı 45- 50 tldir.

Beko EASY Epilasyon Cihazı

Beko epilasyon cihazı 30 cımbızlı sistemden oluşur. Tüylerinizi kırmadan alarak kökünden temizler. Kullanılan yerlerde pürüzsüz ve canlı bir görünüm sağlar. Beko epilasyon cihazının fiyatı 60- 70 tldir.

Babylıss G380E Isylıss Epilasyon Cihazı

Babylıss epilasyon cihazı hız ayarı olarak iki kademeden oluşur. Anti alerjik seramik yüzeyi ile alerji durumlarının önüne geçer. Babylıss epilasyon aleti yaklaşık olarak 70 tldir.

CVS DN 7700 Epilasyon Cihazı

Cvs dn çift başlıklı epilasyon cihazı tüylerinizi zahmetsiz bir şekilde almanızı sağlayan bir cihazdır. Cvs epilasyon cihazının fiyatı yaklaşık olarak 40 tldir.

Sensino Pilli Epilasyon Aleti

Sensino pilli epilasyon aleti size büyük bir kolaylık sağlar. Pilli olması nedeni ile her yerde kullanabileceğiniz. Bir cihazdır. Sensino epilasyon aletinin fiyatı 20 tldir.

Visionic Vs8895 Pilli Epilasyon Aleti

Visionic pilli epilasyon aleti özelliklede seyahatleriniz için çok uygun bir cihazdır. Ayrıca şık taşıma çantası ile de bayanların beğenisini kazanmıştır. Visionic epilasyon aletinin fiyatı 15 tldir. 2 adet pil ile çalışır.

Tweeze Pilli Epilasyon Aleti

Tweeze epilasyon aleti pilli kullanımı sayesinde oldukça pratik bir cihazdır. Çok kısa tüyleri alma becerisi ve cildin yumuşak kalmasını sağlaması ile tercih edilebilir. Kullanıldığı bölgeler genellikle koltuk altı ve bikini bölgesidir. Dilerseniz dudak üstü ve çene bölgesine de kullanabilirsiniz. Tweeze pilli epilasyon aletinin fiyatı 59 tldir

Lady Trimmer Pilli Epilasyon Aleti

Lady trimmer pilli epilasyon cihazı 1 adet kalem pil ile çalışır. İstediğiniz yere götürebileceğiniz bir epilasyon aletidir. Çift bıçaklı olması daha küçük tüylerin başarılı bir şekilde alınmasını sağlar. 4 hafta süre ile uygulanan yerde pürüzsüzlük sağladığı gözlemlenmiştir. Vücudun bütün bölgelerinde rahatlıkla uygulanabilen bir cihazdır. Lady trimmer cihazının fiyatı 25 tldir.

Philips HP 6406 Flirt Pilli Epilasyon Aleti

Philips pilli epilasyon aletinin acıyı azaltma yönü oldukça iyidir. Üzerinde dönen 13 tane disk bulunur. En ufak tüyleri alabilme yetisine sahip bir cihazdır. Fiyat aralıkları 30- 40 tl arasındadır.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız