Cilt Bakımı Ve Güzellik
Ender Saraçtan harika diyet programı

Dr Ender Saraç Diyeti

 

Ender Saraç diyet listesi ile zayıflama sorunu yaşayanlar rahat bir nefes alacak. Yaz diyeti ile kısa süre içinde fazla kilolarınızdan kurtulabilirsiniz. Ender Saraç zayıflama yöntemleri ile 1 haftada 7 kilo verebilirsiniz. Ender Saraç yaz diyeti zorlanmadan kolayca kilo vermenizi amaçlıyor.

 

Ender Saraç tarafından tavsiye edilen diyet programı listesi, bir haftanın ardından 2 günlük dinlenme süresinin ardından isteğe göre tekrar edilebilir. Sağlığınızı tehdit edecek boyutlara ulaştığınız taktirde diyet uygulamasını derhal sona erdirmelisiniz.

 

 

Ender Saraç Diyeti 1. Gün: Sabah kalktığınızda ılık suyun içine 1 çay kaşığı bal ve 5 damla limon karıştırarak içiniz. Kahvaltıda 5 adet siyah zeytin, 1 dilim kızarmış kepek ekmeği, 2 adet sivri biber, 1 dilim az yağlı mozerella – çökelek – dil peynirlerinden herhangi birini tercih edip yiyiniz. Ara öğün olarak 3 adet kuru kayısı tüketiniz. Öğle yemeğinde 2 parça ızgara tavuk, 1 çay bardağı diyet yoğurt, salata tüketiniz. Salatada marul, maydanoz, roka ve tere bulunmasına özen gösteriniz. Ara öğün olarak muz harici dilediğiniz herhangi bir meyve yiyiniz. Akşam yemeğinde 2 dilim kızarmış ekmek, etsiz domatesli türlü, salata yiyerek gece yatmadan önce de 2 adet meyve yiyiniz.

 

Ender Saraç Diyeti 2. Gün:   Sabah kalktığınızda ılık suyun içine bal ve limon karıştırarak içiniz. Kahvaltıda diyet sütün içine 4 kaşık yulaf ezmesi ilave ediniz. Ara öğün olarak muz harici 1 adet meyve yiyiniz. Öğle yemeğinde salata, yarım kase diyet yoğurt ve soya kıymalı. Ara öğün olarak 1 dilim kepekli ekmek, muz harici 1 adet meyve yiyiniz. Akşam yemeğinde limonlu ve yağsız salata, sebze sote, 1 porsiyon derisiz ızgara balık yiyiniz. Gece yatmadan önce muz harici herhangi bir meyve yiyiniz.

 

Ender Saraç Diyeti 3. Gün: Sabah kalktığınızda ılık suyun içine bal ve limon karıştırarak içiniz. Kahvaltıda elma kompostosu yiyiniz. Ara öğün olarak 1 kase elma kompostosu yiyiniz. Öğle yemeği olarak 1 bardak diyet ayran ve 1 kase az yağlı sebze çorbası içiniz. Ara öğün olarak 1 kase elma kompostosu yiyiniz. Akşam yemeğinde 1 kase komposto ve 1 kase çorba içiniz. Gece yatmadan önce az şekerli 1 kase komposto yiyiniz.

 

Ender Saraç Diyeti 4. Gün: Sabah kalktığınızda ılık suyun içine bal ve limon karıştırarak içiniz. Kahvaltıda 1 tatlı kaşığı kuşburnu marmelatı, 1 dilim kızarmış kepek ekmeği, 2 adet sivri biber, 5 adet zeytin, tere, roka ve maydanoz yiyiniz. Ara öğün olarak 3 adet kuru kayısı ve 4 tane kabuksuz badem yiyiniz. Öğle yemeğinde cacık, 4 yemek kaşığı diyet yoğurt, salata, etsiz taze fasulye yiyiniz. Ara öğün olarak 3 adet ceviz, 1 adet meyve, 1 parmak dil peyniri yiyiniz. Akşam yemeğinde 1 adet orta boy ızgara balık, salata yiyip gece yatmadan 2 adet meyve tüketiniz.

 

Ender Saraç Diyeti 5. Gün: Sabah kalktığınızda ılık suyun içine bal ve limon karıştırarak içiniz. Kahvaltıda maydanoz, roka ve tere, 2 dilim dil peyniri, 2 dilim kızarmış kepek ekmeği yiyiniz. Ara öğün olarak 3 adet kuru kayısı yiyiniz. Öğle yemeğinde 1 yumurta sarısı 3 yumurta beyazıyla hazırlanıp sebze ilave edilmiş omlet yiyiniz. Ara öğünde 1 adet yeşil elma, 1 adet greyfurt, 1 bardak diyet ayran yiyiniz. Akşam yemeğinde salata, 5 kaşık makarna, semizotlu etsiz sebze yemeği yiyiniz. Gece yatmadan 1 adet meyve tüketiniz.

 

Ender Saraç Diyeti 6. Gün: Sabah kalktığınızda ılık suyun içine bal ve limon karıştırarak içiniz. Kahvaltıda isteğe göre fındık rendesi ve tarçın eklenen meyve salatası yiyiniz. Ara öğünde 1 bardak diyet süt içiniz. Öğle yemeğinde salata ve tavuk sote yiyiniz. Ara öğünde muz harici 1 meyve, 1 bardak ayran ve 3 adet kuru kayısı yiyiniz. Akşam yemeğinde 1 dilim börek ve salata yiyiniz. Gece yatmadan önce 1 adet meyve tüketiniz.

 

Ender Saraç Diyeti 7. Gün: Sabah kalktığınızda ılık suyun içine bal ve limon karıştırarak içiniz. Kahvaltıda 4 adet zeytin, 2 dilim kızarmış kepek ekmeği, 2 adet sivri biber, maydanoz, tere ve roka yiyiniz. Ara öğün olarak 1 adet meyve yiyiniz. Öğle yemeğinde limonlu salata, 1 kase diyet yoğurt, etsiz 1 tabak türlü yemeği yiyiniz. Ara öğün olarak 1 adet meyve yiyiniz. Akşam yemeğinde 1 orta boy ızgara balık, limonlu salata, 1 tabak kabak veya bakla yemeği yiyiniz. Gece yatmadan 1 adet kivi ve 1 adet daha istediğiniz meyveden yiyiniz.

Yazar: Tarih: 14 Haziran 2015 - 9:45:45 Kategori: Diyet, Diyet Tarifleri
İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

Etiketler:
Etiketler:, , ,