Cilt Bakımı Ve Güzellik
Schwarzkopf Süper Tutucu Sprey

SAÇ SPREYLERİ

Saç spreyleri saçınıza verdiğiniz modelin saatler sonra dahi bozulmadan kalmasını sağlayan ürünlerdir. Her markanın saç spreyinin özellikleri gibi fiyatları ve etkileri de farklılık gösterir.

Cilt.net olarak Nivea Ekstra Güçlü Saç Sprey, Taft Ekstra Complete Ekstra Güçlü 3 in 1 Saç Spreyi, Morfose Ultra Güçlü Saç Spreyi, Akat Gardı Green Saç Spreyi, Schwarzkopf Silhouette Süper Tutucu Spre, Toni & Guy, John Frieda ve Fonex Ultra Sert Saç Spreyini sizler için araştırdık.

En İyi Saç Spreyleri

Nivea Ekstra Güçlü Saç Spreyi

Saçınızın formunu gün boyu koruyarak yumuşak ve parlak gözükmelerini sağlar. Formülünde saçın ihtiyacı olan tüm vitaminler bulunmaktadır. Saçlarınızı sabitlemek için spreyi 30 cm uzaklıktan sıkın. Saçlarınızda ekstra hacim olsun isterseniz, öne doğru eğilin ve spreyi bu şekilde saçlarınıza uygulayın. Saçlarınıza özel şekil vermek isterseniz bu seferde saçlarınızı ihtiyacınıza göre tutamlarına ayırın ve spreyi kökten uca doğru sıkın.

Nivea Ekstra Güçlü Saç Spreyin Fiyatı: 16 TLdir.

Nivea Saç Spreyi özellikleri
Nivea Ekstra Güçlü Saç Spreyi

Taft Ekstra Complete Ekstra Güçlü 3 in 1 Saç Spreyi

24 saat saçlarınızın aynı modelde kalmasını sağlayan saç spreyi, saçlarınıza esneklik kazandırarak daha parlak ve sağlıklı saçlara sahip olmanızı sağlar. Uv filtresi ile güneşin zararlı etkilerine karşı saçları korur. Saçta kuruluk gibi bir his yaratmaz ve harika bir tutuş özelliği vardır.

Taft Ekstra Complete Ekstra Güçlü 3 in 1 Saç Spreyi Fiyatı: 15 TLdir.

Taft Ekstra Saç Spreyinin Özellikleri
Taft Ekstra Complete Ekstra Güçlü 3 in 1 Saç Spreyi

Morfose Ultra Güçlü Saç Spreyi

Saçlarınızı mükemmel bir şekilde sabit tutar ve saçlarda kalıp görüntü oluşturmaz. Saç bakım spreyi saça verilmiş olan şeklin uzun süre korurken saçların ekstra hacimli olmasında sağlar. İçeriğinde yer alan multivitamin complex yıpranmalara karşı saçı korurken yıpranmış saçları da onarır. Saçlara yoğun parlaklık verir, boyaları saçların parlaklığını arttırır.

Morfose Ultra Güçlü Saç Spreyi Fiyatı: 14 TLdir.

Morfose Saç Spreyi Özellikleri
Morfose Ultra Güçlü Saç Spreyi

Akat Gardı Green Saç Spreyi

Akat Gardı saç spreyi saçın dış tehditlere karşı korunmasına yardımcı olur, yıpranmalara karşı saçınızı korur. Saçların orta sertlikte sabit kalmasını sağlayan saç spreyi içeriğindeki formül sayesinde saçların parlak ve hacimli görünmesini sağlar.

Akat Gardı Green Saç Spreyi Fiyatı: 6 TLdir.

Akat Gardı Saç Spreyi Özellikleri
Akat Gardı Green Saç Spreyi

Schwarzkopf Silhouette Süper Tutucu Sprey

Tutuculuğu ile beğeni toplayan saç spreyi parlak ve canlı bir görünüm oluşturur. Saçların ağırlaşmasını engelleyerek daha güçlü durmalarını kolaylaştırır. Çabuk kuruyan yapısı ve yapışmayan formülü ile tercih edilebilir bir saç spreyidir.

Schwarzkopf Silhouette Süper Tutucu Sprey Fiyatı: 36 TLdir.

Schwarzkopf Süper Tutucu Sprey
Schwarzkopf Silhouette Süper Tutucu Sprey

Toni & Guy Yüksek Tutuşlu Saç Spreyi

Saçlarınızı gün boyu korur ve şeklinin sabit kalmasını sağlar. Saçlara sıkıldığı ilk andan itibaren elektriklenmeyi minimum seviyeye indirir. Saçların yapışmasını önleyerek kolay şekilde temizlenebilir.

Schwarzkopf Silhouette Süper Tutucu Sprey Fiyatı: 36 TLdir.

Toni & Guy Saç Spreyi Özellikleri
Toni & Guy Yüksek Tutuşlu Saç Spreyi

John Frieda Luxurious Volume Hacim Kazandıran Sabitleyici Saç Spreyi

Saç şeklini 24 saat süreyle sabitleyerek daha hacimli görünmesini sağlar. Sönük saçlar için harika bir kurtarıcıdır. Saçın çevreden gelen etkilere karşı korunmasını sağlayarak şeklini korur.

John Frieda Luxurious Volume Hacim Kazandıran Sabitleyici Saç Spreyi Fiyatı: 26 TLdir.

John Frieda Saç Spreyi Özellikleri
John Frieda Luxurious

Fonex Ultra Sert Saç Spreyi

Saçınızı uzun saatler boyunca kullanmanız gereken durumlarda sert tutucu özelliği ile ve kalıcı etkisiyle saçlarınızın şeklini korur.

Fonex Ultra Sert Saç Spreyi Fiyatı: 9 TLdir.

Fonex Saç Spreyi
Fonex Ultra Sert Saç Spreyi

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız