Cilt Bakımı Ve Güzellik
En iyi Makyaj Sabitleyici Spreyler

En İyi Makyaj Sabitleyici Spreyler

Makyajınızı ne kadar kusursuz yaparsanız yapın makyaj sabitleyici uygulamadığınız sürece dayanıklılık süresi uzun olmaz. O kadar uğraşıp makyajınızın bozulmamasını istiyorsanız sizin için seçtiğimiz en makyaj sabitleyicilerine bir göz atabilirsiniz.

 

En İyi Makyaj Sabitleyiciler Hangileri?

Le Blanc De Chanel Illuminating Base Sabitleyici

Chanelin kremleri ile aynı kokuya sahip sabitleyici losyon kıvamında ve oldukça başarılı bir ürün. Kokusunun etkisi uzun bir zaman sizi sarıyor. Fakat kokuya karşı duyarlı olan kişiler tarafından kullanılmasını tavsiye etmiyoruz. Kullanımı diğer sabitleyiciler kadar kolay değil. Çünkü ucunda bir püskürtme bulunmuyor içinde sürmenizi kolaylaştıracak çubuklu bir aparat var.

 

Makyaj sabitleyiciyi cildinize uyguladığınızda sürülen kapatıcı ve aydınlatıcının etkisi artıyor. Cilt içindeki ışıltılar sayesinde doğal bir parlaklığa kavuşuyor. Sadece aydınlatıcı olarak da kullanılabilen makyaj sabitleyici aynı zamanda ciltte bulunan kırışıklıkların görünümünü azaltıyor.

 

Lancome La Base Makyaj Sabitleyici Sprey

Sadece makyaj sabitleyici özelliği bulunan ürün cilde harika uyum sağlıyor. Siz istemediğiniz sürece Lancome sabitleyici sayesinde makyajınız asla bozulmaz.

 

The Face Shop Lesson 01 Flawless Makyaj Sabitleyici

Makyajınızın yapıldığı andaki gibi bozulmadan durmasını sağlayan iyi bir sabitleyici. 50 ml lik şişesi ile deodorantı andıran ürün yağlı ciltlerin sıkça karşılaştıkları sorunları ortadan kaldırıyor. Makyaj sabitleyici makyajı uyguladıktan sonra belli bir mesafeden 2 – 3 kez sıkmanız gün boyu rahat etmenizi sağlar.

 

Kryolan Derma Color Fixier Makyaj Sabitleyici Sprey

20 faktörlük koruma sağlayan makyaj sabitleyici verdiğiniz paranın hakkını fazlası ile veriyor. Suda bile makyajın bozulmasını önleyen makyaj sabitleyici ciltte herhangi bir germe hissi oluşturmuyor. Cilde makyaj bitiminde 2 – 3 kez sıkmak yeterli geliyor.

 

Skindinavia No More Shine Makyaj Sabitleyici Sprey

Ürünü üzerinde yazıldığı gibi değil de 5 – 6 kez sıkarsanız makyajınız akşama kadar bozulmadan sabitlenir. 13 saat kalıcılık özelliği bulunan makyaj sabitleyici özellikle karma ciltler için oldukça etkili. Cildin T bölgesinde parlamasını ve yağlanmasını önleyen ürün hafif yapısı sayesinde oldukça rahat.

 

Clarins Fix Makyaj Sabitleyici Sprey

Clarins oldukça etkili bir makyaj sabitleyici. Normal bahar aylarında kalıcılığı 12 saat etkili olan ürün aşırı sıcak havalarda dahi 8 saate kadar kalıcılık sağlıyor. Yaz için iyi bir tercih olmasa da yaz akşamlarında rahatlıkla kullanabilirsiniz. 30 ml’lik şişesi sayesinde her daim yanınızda rahatlıkla taşıyabilirsiniz.

 

En iyi Makyaj Sabitleyicilerin Resimleri

Yazar: Tarih: 25 Ocak 2015 - 8:00:50 Kategori: Makyaj, Makyaj Malzemeleri, Manşet
İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

Etiketler:
Etiketler:, , ,