Cilt Bakımı Ve Güzellik
Kaş ürünleri; Kaş şekillendirici kalemler

En iyi Kaş Ürünleri

En iyi Kaş Ürünleri: Yanlış kaş alımı, yanlış şekil verilen kaşlar yüz ifadesini belirler ve kişinin görünümünü eksi yönde etkiler. Kaşlara şekil verecek, etkili bakışlara ve daha güzel bir yüze kavuşmanızı sağlayacak en iyi kaş ürünlerini sizler için araştırdık.

 

En iyi Kaş Kalemleri

Kaş kalemleri boşluk olan kaşlarınızın dolmasını ve bozuk kaşların düzeltilmesini sağlar. Kaş kalemleri ile kaşlarınıza rahatlıkla şekil verebilir istediğiniz kalınlığa getirebilirsiniz.

 1. Mac Eye Brows Kaş Kalemi: Açılmadan rahatlıkla kullanılabilen kaş kalemi Mac’i yansıtıyor. Kaşlarla doğal bir şekilde bütünleşen kaş kaleminin arkasını çevirmeniz yeterli.
 2. Tom Ford Brow Sculptor Kaş Kalemi: Tom ford kaş kalemi ile kaşlarınıza rahatlıkla şekil verebilirsiniz ve rahatlıkla kaş kalemini uygulayabilirsiniz. Yarı sert yarı krem yapısı sayesinde akmayan, bulaşmayan bu kaş kalemi kaş mumu gibi kaşlarda sabitlik etkisi oluşturur. Kaşların diğer tarafında bulunana fırça ile kaşları boyadıktan sonra şekil verebilirsiniz.
 3. Clinigue Superfine Liner For Brows Kaş Kalemi: Birçok doğal ve farklı renkleri bulunana kaş kalemleri ile istenilen renk tam olarak kaş rengi ile bütünleşiyor. Kalem açacağı kullanmaya gerek duymadan arkasını çevirip rahatlıkla kullanabilirsiniz.

  Kaş ürünleri; Kaş şekillendirici kalemler
  Kaş şekillendirici kalemler

 

En İyi Kaş Mumları

Kaş mumları kaşlardaki boşluğu kalem ile doldurduktan sonra bozulmasını engelleyerek sabitlenmesini sağlar.

 1. Brow Wax Kaş Mumu: Bu marka kaş mumunu önce nazik ve yavaş hareketlerle kaşlarınıza uygulamalısınız. Aksi taktirde kaşlarda toparlanma oluşturup kötü bir görünüm ortaya çıkarıyor. Suda bile rahatlıkla kullanılabilen kaş mumu kaşları mat ve doğal gösteriyor. Renkli kaş mumları da bulunan Brow Wax’ı uygularken kısa ve hafif hareketlerle sürün ve kaş fırçası ile rengi dağıtın.
 2. Benefit Brow Zings Brow Shaping Kit Kaş Mumu : Bu kitin içinde cımbız, kaş farı, renkli mum ve kaş fırçası bulunuyor. Kaşların tam bakımını hedef alan benefit kaş kiti sayesinde kaşlarınız daha doğal ve alımlı duruyor. Renkli kaş mumları oldukça etkili ve alımlı duruyor.
 3. Mac Brow Finisher Kaş Mumu: Boyalı kaşlarda oldukça etkili olan kaş mumu hemen şekil alıyor ve kaşlarda doğal bir cazibe oluşturuyor.

  Kaş mumları
  Mac Brow Finisher

 

Kaş Jelleri

Kaşların daha alımlı görünmesini sağlayan kaş jelleri kaşlara parlaklık ve sabitleme sağlıyor.

 1. Brow Jel: Kaşlarınızı istediğiniz ölçüde tutmak için kaş jelini yumuşak hareketlerle kaşlarınıza uygulayın ve daha kalkık kaşlara sahip olmak için yukarıya doğru sürün.
 2. Mac Brow Set: Kaşları doğal gösteren kaş jeli uzun süre kalıcı olması ile dikkatleri üstüne çekiyor. Şeffaf ve renkli seçenekleri bulunan kaş jeli sayesinde daha kalkık ve alımlı bir görünüşe bürünebilirsiniz. Hafifçe tarayarak kaşlarınızı yukarıya doğru tarayın.
 3. Laura Mercier Brow Definer Kaş Jeli: Kaşların orta kısmından başlayarak uçlara doğru kaş jelini uygulayın ve yukarı doğru hareketlerle kaşlarınızı kaldırın. Kaş fırçası ile sabitlenen kaş jeli daha kavisli ve daha alımlı kaşlara sahip olabilirsiniz.

  Kaş şekillendirici jel
  Kaş şekillendirici jel

 

En iyi Kaş Farı Markaları

Kaşlarınızı sabitleyip şekillendirmeden önce kaş farı ile doldurup daha gür ve daha dolgun kaşlara sahip olabilirsiniz. Kaş farlarının en etkili yanı ise daha doğal ve daha yoğun bir derinlik katmada başarılıdır.

 1. Shiseido Eye Brow Styling Compact Kaş Farı: İki farklı renk seçeneği bulunan kaş farı ile doğal bir görünüm yakalayabilirsiniz. Çift renkli olması ile istediğiniz renk tonunu rahatlıkla tutturabilirsiniz.
 2. Laura Mercier Brow Powder Duo Kaş Farı: Daha dolgun ve daha koyu kaşlara sahip olmak isteyenler için ideal bir ürün olan Laura Mercier iki farklı renk seçeneği ile karşımızda. Islak fırça ile kullanımda daha da koyu renkler elde edebilirsiniz.
 3. Clinique Brow Shaper Kaş Farı: 2 farklı renk seçeneği olan far paleti daha açık kaş rengi isteyenler için ideal. Hafif uygulamalarda daha az uygulayıp yoğun uygulamalarda daha fazla sürebilirsiniz.

  Kaş şekillendirici Farlar
  Kaş şekillendirici Farlar

 

Yazar: Tarih: 15 Aralık 2014 - 9:00:13 Kategori: Makyaj, Makyaj Malzemeleri, Manşet
İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

Etiketler:
Etiketler:, ,