Cilt Bakımı Ve Güzellik
En iyi güneş kremi ve fiyatları

En İyi Güneş Kremi ve Fiyatları

Yaz aylarının yaklaşmasıyla en iyi güneş kremi seçiminde bazı endişeler ve güneş kremi fiyatları tatilcilerin odak noktası olmaya başladı. Güneş kremi seçerken dikkat edilmesi gerekenler ve anti-aging özellikli güneş kremleri tercih edilmeli mi gibi soruları uzman ekibimiz yanıtlıyor.

 

Bebekler İçin Güneş Kremi

Bebeklere güneş kremi uygulaması, bu kremlerde bulunan kimyasallar nedeniyle tartışma konusu oluyor. Bu tartışmaların gölgesinde bebekler için güneş kremi tercihiniz için ekibimiz sizlere bir kaç güneş kremi önerisi sunuyor.

 

Sebamed

Sebamed marka güneş kremleri alkol ve bebeğinize zarar verecek diğer kimyasalları içermemesi bakımından ailelerin tercihi oluyor. Sebamed güneş koruyucu kremler, güneşin zararlı ışınlarına karşı %98 gibi etkin bir koruma sağlıyor.

sebamed çocuk için güneş kremi
Sebamed Çocuk İçin Güneş Kremi

Trukid

Trukid marka güneş kremi bebek için en iyi güneş kremi listesinde baş sıralarda yer alıyor. Losyon şeklinde uygulanan güneş kremi doğal içeriklerle hazırlanan formulü sayesinde hem çocuklarda hem de yetişkinlerde doğal bir koruma sağlıyor.

trukid bebek güneş kremi
Trukid çocuk için etkili güneş kremi

La Roche Posay Güneş Kremi

La Roche Posay güneş kremi fiyatı ve özellikleri bakımından tercih edilen kremlerin başında geliyor. Güvenilirliğini kanıtlamış olan La Roche Posay markası SPF 50+ faktör güneş koruyucu bakım kremi ile UV ışınlarına karşı güçlü ve etkin bir koruma sağlıyor.
La Roche Posay Güneş Koruyucu Bakım Kremi Fiyatı: 46.15 TL

La Roche Posay etkin koruma güneş kremi
La Roche Posay etkin koruma güneş kremi

 

Sebamed Güneş Kremi

Sebamed güneş kremi fiyatı nispeten daha uygun olduğu için popüler güneş kremleri arasında yer alıyor. Dermatologların tercihi Sebamed güneş koruyucu krem cilt lekelerine karşı da oldukça güçlü bir koruma sağlıyor.
Sebamed Güneş Kremi Fiyatı: 63.50 TL (150 ML)

Sebamed Güneş Kremi
Sebamed Güneş Kremi

 

Solante Güneş Kremi

Solante marka güneş kremi cildinizin güneş ışınlarına karşı korunmasında etkin bir koruma sağlar. Cilt lekelerini önleme ve erken yaşlanmayı engelleyici özelliği nedeniyle yaz aylarında değil, kış aylarında da Solante güneş kremi tercih edilmektedir.
Solante Güneş Kremi Fiyatı: 62.55 TL (150ML)

Solante Güneş Koruyucu Krem
Solante Güneş Koruyucu Krem

 

Hamilton Güneş Kremi

Hamilton Güneş Kremi kullananlar üründen memnun olduklarını dile getirirken, hassas ciltler için ekstra koruma sağlayan Hamilton güneş kremleri, losyon formunda da satın alınabiliyor. Hamilton güneş kremi çocuklar için de gönül rahatlığıyla uygulanabiliyor.
Hamilton Güneş Kremi Fiyatı: 89.25 TL (250ML)

Hamilton Güneş Krem
Hamilton Güneş Krem

 

Avene Güneş Kremi

Avene güneş kremi çeşitleri hassas ciltler, kuru ciltler ve karma olmak üzere çeşitlere ayrılıyor. Çocuklar için güneş kremi seçiminde de tercih edilebilir olan Avene marka güneş kremleri yüz ve vücud olmak üzere de çeşitlendiriliyor.
Avene Yüz İçin Güneş Kremi Fiyatı: 66.90 TL (50ML)

Avene Güneş Koruyucu Krem
Avene Güneş Koruyucu Krem

 

Coppertone Güneş Koruyucu Krem

Coppertone güneş kremleri suya dayanıklılık, hipoalerjik ve alkol içermeyen formülüyle ön sıralara çıkıyor. Bebeklerin hassas ciltlerini UVA ve UVB ışınlarına karşı korumak üzere geliştirilen Coppertone güneş kremi fiyatı da oldukça makul.
Coppertone Güneş Kremi Fiyatı: 44.99 TL (200ML)

Coppertone Güneş Kremi
Coppertone Güneş Kremi

 

Daylong Güneş Kremi

Daylong güneş koruyucu krem uzun süreli güneşe maruz kalınacak durumlarda yüksek koruma sağlar. Suyla temas durumlarında ve güneşe aşırı duyarlı kişilerde uygulamanın yenilenmesi tavsiye edilir.
Daylong Güneş Kremi Fiyatı: 58.10 TL (100ML)

Daylong Güneş Koruyucu Krem
Daylong Güneş Koruyucu Krem

Yazar: Tarih: 15 Mayıs 2015 - 2:48:29 Kategori: Cilt Bakımı, Cilt Bakımı , Krem Losyon, Manşet
İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

  1. Selda diyor ki:

    Coperton 50fokter almak istiyorum nasıl alicam

Etiketler:
Etiketler:, , , , ,