Cilt Bakımı Ve Güzellik
Güneş koruyucu kremler

EN İYİ GÜNEŞ KORUYUCULARIN FİYATLARI

En iyi Güneş koruyucu kremler ve fiyatları; Güneşten yüzümüzü korumak ve sağlıklı bir şekilde bronzluk elde etmek için güneş koruyucu kremler kullanmak zorundasınız. Vücudunuz için aldığınız güneş koruyucularını yüzünüz için kullanmayınız. Nasıl ki vücut kremimiz ayrı günlük bakımda güneş koruyucumuz da yüzümüz için ayrı olmak zorundadır. Çünkü yüz bölgemiz farklılık göstermektedir. Yüzümüz vücudumuzda oranla daha hassas ve ince bir yapıya sahiptir. Vücudunuza uyguladığınız güneş koruyucuları yüzünüze zarar bile verebilir. Bu makalemiz de sizlere en iyi güneş koruyucularını yazacağız.

 

EN İYİ GÜNEŞ KORUYUCU KREMLER

DİOR Anti-aging GÜNEŞ KREMİ 15 FAKTÖR

Diorun özel ürettiği ve güneş koruyucusu cildi yaşlanmalara karşı korurken diğer yandan dışarıdan gelecek etkileride azaltır. İçinde antioksidan barındırır. Aynı zamanda bu güneş kremini kullandığınızda cildinize parlaklık ve pürüzsüzlük kazandırır. Güneşe bu kremle çıktığınızda istediğiniz doğal bronzluğu sağlayacaksınız. Bu güneş kremi her cilt tipi için uygundur. Suya dayanıklıdır ve yüzünüze su değdikten sonra tekrar kullanmanızı gerektirmez. FİYATI: 76 TL’dir.

 

MURAD OİL – FREE SUNBLOCK GÜNEŞ KREMİ 30 FAKTÖR

Açık tenliler ve hassas cildi olanlar için önerilen yüksek korumalı bir güneş kremidir. Bu güneş kreminin özelliği ise cildinizi güneşten korurken aynı zamanda cilt ile tam uyum sağlayarak yaşlanma belirtilerini yağsız yapısıyla ortadan kaldırır. Güzel kokulu ve hafif bir yapısı olan bu güneş kremi açık tenli olan tüm yüz tipleri için uygundur. FİYATI: 115 TL.

 

NİVEA DNA AGE CELL PROTECTİON ANTİAGE GÜNEŞ KREMİ 50 FAKTÖR

Niveanın 50 faktörlük bu kremi hem çok ekonomik hem de yüzsek korumalıdır. Güneş koruyucu olmasının dışında ceratin ve folik asit bulunduğundan hücrelerinizi yeniler. Güneşe karşı alerjisi olan kişiler için bu krem oldukça uygun yapıya sahiptir. Erken yaşlanma belirtilerini ortadan kaldırır. Yağsız bir dokusu olduğu için ipeksi bir görünüm oluşturur ve iyi bir nemlendiricidir. Suya dayanıklıdır. FİYATI: 33 TL.

 

CLARİNS WRİNKLE CONTROL GÜNEŞ KREMİ 8 FAKTÖR

Esmer tenli ve buğday tenliler için bu krem tam uygundur. Kırışıklık giderici özelliği ile yüzünüze doğal bir bronzluk katar. Güneşten oluşabilecek kırışıklıkları engeller. Güneşe çıkmada önce esmer tenlide olsanız bu güneş kremini yaşlanmamak adına kullanmanız gerekir. FİYATI : 72 TL.

Yazar: Tarih: 1 Temmuz 2013 - 11:51:36 Kategori: Cilt Bakımı, Cilt Bakımı , Krem Losyon
İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

Etiketler:
Etiketler:, , , ,