Cilt Bakımı Ve Güzellik

Reklamlar
Güneş koruyucu kremler
 • Yazar :
 • Tarih: 1 Temmuz 2013
 • Kategori: Cilt Bakımı, Doğal & Kozmetik Ürünler
 • EN İYİ GÜNEŞ KORUYUCULARIN FİYATLARI

  En iyi Güneş koruyucu kremler ve fiyatları; Güneşten yüzümüzü korumak ve sağlıklı bir şekilde bronzluk elde etmek için güneş koruyucu kremler kullanmak zorundasınız. Vücudunuz için aldığınız güneş koruyucularını yüzünüz için kullanmayınız. Nasıl ki vücut kremimiz ayrı günlük bakımda güneş koruyucumuz da yüzümüz için ayrı olmak zorundadır. Çünkü yüz bölgemiz farklılık göstermektedir. Yüzümüz vücudumuzda oranla daha hassas ve ince bir yapıya sahiptir. Vücudunuza uyguladığınız güneş koruyucuları yüzünüze zarar bile verebilir. Bu makalemiz de sizlere en iyi güneş koruyucularını yazacağız.

   

  EN İYİ GÜNEŞ KORUYUCU KREMLER

  DİOR Anti-aging GÜNEŞ KREMİ 15 FAKTÖR

  Diorun özel ürettiği ve güneş koruyucusu cildi yaşlanmalara karşı korurken diğer yandan dışarıdan gelecek etkileride azaltır. İçinde antioksidan barındırır. Aynı zamanda bu güneş kremini kullandığınızda cildinize parlaklık ve pürüzsüzlük kazandırır. Güneşe bu kremle çıktığınızda istediğiniz doğal bronzluğu sağlayacaksınız. Bu güneş kremi her cilt tipi için uygundur. Suya dayanıklıdır ve yüzünüze su değdikten sonra tekrar kullanmanızı gerektirmez. FİYATI: 76 TL’dir.

   

  MURAD OİL – FREE SUNBLOCK GÜNEŞ KREMİ 30 FAKTÖR

  Açık tenliler ve hassas cildi olanlar için önerilen yüksek korumalı bir güneş kremidir. Bu güneş kreminin özelliği ise cildinizi güneşten korurken aynı zamanda cilt ile tam uyum sağlayarak yaşlanma belirtilerini yağsız yapısıyla ortadan kaldırır. Güzel kokulu ve hafif bir yapısı olan bu güneş kremi açık tenli olan tüm yüz tipleri için uygundur. FİYATI: 115 TL.

   

  NİVEA DNA AGE CELL PROTECTİON ANTİAGE GÜNEŞ KREMİ 50 FAKTÖR

  Niveanın 50 faktörlük bu kremi hem çok ekonomik hem de yüzsek korumalıdır. Güneş koruyucu olmasının dışında ceratin ve folik asit bulunduğundan hücrelerinizi yeniler. Güneşe karşı alerjisi olan kişiler için bu krem oldukça uygun yapıya sahiptir. Erken yaşlanma belirtilerini ortadan kaldırır. Yağsız bir dokusu olduğu için ipeksi bir görünüm oluşturur ve iyi bir nemlendiricidir. Suya dayanıklıdır. FİYATI: 33 TL.

   

  CLARİNS WRİNKLE CONTROL GÜNEŞ KREMİ 8 FAKTÖR

  Esmer tenli ve buğday tenliler için bu krem tam uygundur. Kırışıklık giderici özelliği ile yüzünüze doğal bir bronzluk katar. Güneşten oluşabilecek kırışıklıkları engeller. Güneşe çıkmada önce esmer tenlide olsanız bu güneş kremini yaşlanmamak adına kullanmanız gerekir. FİYATI : 72 TL.

  Reklamlar
  Yorum Yaz:

  Bin kalorilik diyet listesi
  1000 Kalorilik Diyet

  Bu diyetle haftada 1 – 1,5 kilo vererek sağlıklı bir şekilde kalori kaybedin. Günde 1000 kalorilik diyet listesini uygulayarak hem fazlalıklarınızdan kurtulur hem de aç kalmadan zayıflayabilirsiniz. Cilt.

  Vitaminlerin bulunduğu gıdalar
  Günlük Alınması Gereken Vitaminler

  Cildin sağlıklı ve güzel görünmesi için günlük alınması gereken vitaminler bulunur. Peki bu vitaminler nelerdir? Cilt.net olarak gün içinde almanız gereken vitaminleri ayrıntıları ile yazdık.

  kalça eriten müsli tarifi
  Basen Ve Kalça Eritme Diyeti

  Çoğu bayanın şikayet ettiği basen ve kalça genişliğidir. Hareketsizlikten kaynaklanan ve yanlış beslenme sonucu oluşan büyük basen ve kalçalar çoğu zaman gitmesi imkansız gibi görünse de vereceğimiz basen ve kalça eritme diyeti sayesinde günden güne küçülecek.

  Gelin diyeti
  Gelinlik Diyeti

  Gelin adayları için hazırlanan gelinlik diyeti sayesinde 10 gün içerisinde bünyenize göre 6 ila 10 kilo vermeniz mümkün. 10 gün vaktiniz yoksa 7 günlük olan gelin diyeti tarifimize bakabilirsiniz.

  20 günde 8 kilo diyeti
  Tarkan Diyeti

  Tarkan diyeti sayesinde 20 gün içerisinde 8 kilo vererek kısa zaman içerisinde istediğiniz ideal kiloya kavuşacaksınız. Cilt.net olarak vereceğimiz Tarkan diyeti 1 günlük bir diyettir. Menüleri günlük ölçülü bir şekilde değiştirerek 3 hafta boyunca uygulayabilirsiniz. Tarkan diyetinde dikkat etmeniz gereken her gün 1,5 saat yakın spor yapmanız ayrıca tatlı ve unlu gıdalardan uzak durmanızdır.

  Zayıflama içeceği
  Zayıflatan Meyve Suyu Tarifi

  Demet Kutluay her zaman fit ve enerjik olduğunu söylüyor. Bu kadar formda olmasının sebebi ise zayıflatan meyve suyuymuş. Tok tutan meyve suyu sayesinde rahatlıkla kilo verdiğini her şeyden rahatlıkla yediğini dile getirdi. Bizde cilt.net olarak zayıflatan meyve suyu tarifini sizlerle paylaşmak istedik.

  İdeal Kilonuzu Hesaplayın
  İdeal Kilo Hesaplama
  Reklamlar
  Facebook Sayfamız
  Google+ Sayfamız