Cilt Bakımı Ve Güzellik

Sponsorlu Bağlantılar
Güneş koruyucu kremler
 • Yazar :
 • Tarih: 1 Temmuz 2013
 • Kategori : Cilt Bakımı, Doğal & Kozmetik Ürünler
 • EN İYİ GÜNEŞ KORUYUCULARIN FİYATLARI

  En iyi Güneş koruyucu kremler ve fiyatları; Güneşten yüzümüzü korumak ve sağlıklı bir şekilde bronzluk elde etmek için güneş koruyucu kremler kullanmak zorundasınız. Vücudunuz için aldığınız güneş koruyucularını yüzünüz için kullanmayınız. Nasıl ki vücut kremimiz ayrı günlük bakımda güneş koruyucumuz da yüzümüz için ayrı olmak zorundadır. Çünkü yüz bölgemiz farklılık göstermektedir. Yüzümüz vücudumuzda oranla daha hassas ve ince bir yapıya sahiptir. Vücudunuza uyguladığınız güneş koruyucuları yüzünüze zarar bile verebilir. Bu makalemiz de sizlere en iyi güneş koruyucularını yazacağız.

   

  EN İYİ GÜNEŞ KORUYUCU KREMLER

  DİOR Anti-aging GÜNEŞ KREMİ 15 FAKTÖR

  Diorun özel ürettiği ve güneş koruyucusu cildi yaşlanmalara karşı korurken diğer yandan dışarıdan gelecek etkileride azaltır. İçinde antioksidan barındırır. Aynı zamanda bu güneş kremini kullandığınızda cildinize parlaklık ve pürüzsüzlük kazandırır. Güneşe bu kremle çıktığınızda istediğiniz doğal bronzluğu sağlayacaksınız. Bu güneş kremi her cilt tipi için uygundur. Suya dayanıklıdır ve yüzünüze su değdikten sonra tekrar kullanmanızı gerektirmez. FİYATI: 76 TL’dir.

   

  MURAD OİL – FREE SUNBLOCK GÜNEŞ KREMİ 30 FAKTÖR

  Açık tenliler ve hassas cildi olanlar için önerilen yüksek korumalı bir güneş kremidir. Bu güneş kreminin özelliği ise cildinizi güneşten korurken aynı zamanda cilt ile tam uyum sağlayarak yaşlanma belirtilerini yağsız yapısıyla ortadan kaldırır. Güzel kokulu ve hafif bir yapısı olan bu güneş kremi açık tenli olan tüm yüz tipleri için uygundur. FİYATI: 115 TL.

   

  NİVEA DNA AGE CELL PROTECTİON ANTİAGE GÜNEŞ KREMİ 50 FAKTÖR

  Niveanın 50 faktörlük bu kremi hem çok ekonomik hem de yüzsek korumalıdır. Güneş koruyucu olmasının dışında ceratin ve folik asit bulunduğundan hücrelerinizi yeniler. Güneşe karşı alerjisi olan kişiler için bu krem oldukça uygun yapıya sahiptir. Erken yaşlanma belirtilerini ortadan kaldırır. Yağsız bir dokusu olduğu için ipeksi bir görünüm oluşturur ve iyi bir nemlendiricidir. Suya dayanıklıdır. FİYATI: 33 TL.

   

  CLARİNS WRİNKLE CONTROL GÜNEŞ KREMİ 8 FAKTÖR

  Esmer tenli ve buğday tenliler için bu krem tam uygundur. Kırışıklık giderici özelliği ile yüzünüze doğal bir bronzluk katar. Güneşten oluşabilecek kırışıklıkları engeller. Güneşe çıkmada önce esmer tenlide olsanız bu güneş kremini yaşlanmamak adına kullanmanız gerekir. FİYATI : 72 TL.

  Sponsorlu Bağlantılar
  Yorum Yaz:

  Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.

  Karanfil çayı ve faydaları
  Ahmet Maranki Karanfil Çayı

  Karanfili genellikle yemek sonrası ağzımıza atarız, hem ağza tat verir hemde ağız kokusunu önler, bunun yanında mikrop öldürücü özelliğinden tutunda diş ağrısını kesmeye kadar birçok faydası bulunur. Bizde sizler için Ahmet maranki karanfil çayı tarifini ve faydalarını yazdık.

  Kınanın faydaları
  Kınanın Faydaları

  Asırlardır Asya coğrafyasında yoğun bir şekilde kullanılan kına, kına çiçeğinden elde edilir. Kına çiçeğinin hem tozu faydalıdır hem de yağı. Raflarda toz halinde bulabileceğimiz kına, Anadolu’nun mütevazı kadınları tarafından asırlar boyunca güzellik nişanesi olarak kullanılmıştır. Kültürel bir role de sahip olan kına, birçok hastalığa şifa olabilmektedir. Bu yazıda kına ve faydaları hakkında sizleri aydınlatmayı amaçladık.

  Kilo vermeyi engelleyen faktörler
  Kilo Vermeyi Engelleyen Nedenler

  Birçok insan, gerek estetik kaygılardan dolayı gerekse sağlık için kilo vermeyi hedeflemiş durumdadır. Fakat kilo vermek o kadar da kolay başarılabilen bir şey değildir. Çünkü kilo vermeyi engelleyen birçok faktör vardır. Sizler için kilo vermeyi engelleyen faktörleri derledik.

  Kalori yakmanın hızlı yolları
  Hızlı Kalori Yakmanın Yolları

  Zayıflamanın en temel kuralı, günlük aldığınız kalori miktarının yaktığınız kalori miktarından daha az olmasıdır. Bu ayarlamayı yapabilmek için bir diyetisyenden yardım almanızda fayda vardır. Diyetisyene gitmeden önce zayıflamak için denemeniz gereken hızlı kalori yakma yolları cilt.net farkıyla sizlerle.

  Mısır püskülü çayı faydaları ve hazırlanışı
  Mısır Püskülü Çayı

  Mısır püskülü çayı doğal çaylar gibi birden fazla probleme iyi gelerek insan vücudunda pozitif etkiler sergiler. Üstelik stresli şehir ve iş hayatı yüzünden sinirlerinize hakim olamıyorsanız mısır püskülü çayı tamda size göre.

  İdeal Kilonuzu Hesaplayın
  İdeal Kilo Hesaplama
  Facebook Sayfamız
  Google+ Sayfamız