Cilt Bakımı Ve Güzellik
En iyi gözaltı kapatıcısı

En İyi Göz Altı Kapatıcı Markaları

Göz altı morlukları ve torbalarını gizlemek için kullanılan kapatıcılar, yüz makyajının vazgeçilmezlerindendir. Göz altı bölgesinde ilerleyen yaş yada çevresel faktörler nedeniyle oluşan problemler kapatıcılarla gizlenmekte ve memnun edici sonuçlar otaya çıkmaktadır. Göz altı kapatıcı bir çok farklı ürün bulunmakta ve en iyisini kullanmak daha profesyonel sonuçlar verecektir.

En iyi göz altı kapatıcı ürünleri inceledik ve sizler için bir rehber hazırladık. Uzmanların önerilerini de içeren yazımızda popüler markalar da bulunmaktadır.

Clinique Even Better Göz Altı Kapatıcısı

Popüler göz altı kapatıcılarından biri olan ürün, deri altına direk etki ederek kırışıklık ve renk değişimlerini ortadan kaldırır. SPF 15 ve C vitamini içeriği ile başarılı sonuçlar ortaya koyan ürün, göz altı bölgesindeki morlukları ve halkaları engeller. Uygulandığı andan itibaren sonuçları görülen ürün, ince çizgi ve lekeler üzerinde doğrudan kapatıcı özellik gösterir. Düzenli olarak kullanıldığında 1 hafta içinde göz altı bölgesinde oluşan problemleri gidermektedir. Clinique Even Better ortalama satış fiyatı 85 TL’dir.

Yves Rocher Göz Altı Kapatıcısı

Son dönemde etkin olarak tercih edilen markalardan biridir ve uygulandığı andan itibaren kısa süreler içinde göz altı bölgesinde yarattığı etki ile popüler hale gelmiştir. Bitkisel içeriği sayesinde göz altı bölgesinde oluşan renk değişimleri, halkalar ve ince çizgileri yok etmek için fayda sağlar. Ürün, yumuşak uygulama fırçası ile masaj yaparak kullanılabilmektedir ve kalıcı göz altı problemlerini ortadan kaldırmaktadır. Yves Rocher ortalama satış fiyatı 45 TL’dir.

Lancome Göz Altı Kapatıcısı

Krem formunda olan ve uygulaması son derece basit olan ürün, göz altı bölgesindeki sorunları giderirken herhangi bir yan etki yada deformasyona sebep olmamaktadır. Mikro flüoresan etkisi ile göz altı problemlerini tamamen yok eder. İçeriğinde bulunan güçlü nemlendirici özler göz altı bölgesinin daha canlı ve sağlıklı görünmesini sağlayacaktır. Göz altında bulunan halkalar, kırışıklıklar ve renk kayıplarını giderir. Lancome ortalama satış fiyatı 65 TL’dir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız