Cilt Bakımı Ve Güzellik
Braun Epilasyon Aleti

EN İYİ EPİLASYON ALETLERİ

Epilasyon aletleriyle tüylerinden kurtulurken acı çekmek istemeyen bayanlar için çok yeni ürünler piyasaya sürülerek kullanım kolaylığı sağlanmıştır. Epilasyon aleti aynı zamanda işinizi dakikalar içerisinde bitireceğiniz ve hızlı çalışan bir donanıma sahip olmalıdır. Cilt.net olarak piyasadaki en iyi epilasyon aletlerini, özellikleri ve fiyatlarını sizler için araştırdık.

 

En İyi Epilasyon Aletleri

Braun Epilasyon 5280 Silk. Epil 5

Braun Epilasyon Aleti
Braun Epilasyon 5280 Silk. Epil 5

Braun markasının en iyi epilasyon aletlerinden biri olarak gösterilen modeli ile epilasyon aletinin bütün parçalarını yıkayabilir ve istediğiniz gibi temizliğini gerçekleştirebilirsiniz. 40 cımbız etkisi ile kısa ve uzun tüyler eşit oranda alınarak size kullanım kolaylığı sağlar. Ayrıca buz eldiveni işlemden önce acı çekmenizin önüne geçer. Rahat, hızlı ve güvenilir bir işlem için tercih edilebilir bir üründür.

 

Fiyatı: 120 TLdir.

 

 Philips HP6522 SatinSoft Epilatör

Philips SatinSoft Epilatör
Philips HP6522 SatinSoft Epilatör

En çarpıcı detaylarından biride ölü hücreleri temizleme özelliğine sahip olan fırçalarıdır. Ucunda bulunan fırçalar pürüzsüz bir yüzey oluşturur. İki farklı hız ayarı ile kendinize uygun olanı seçebilirsiniz. Ayrıca içinde yer alan temizleme fırçası, hassas başlığı ve tıraş başlığı ile rahat kullanıma uygun bir epilasyon aletidir.

 

Fiyatı: 189 TLdir.

 

 

Veet VTSH8909E Çift Başlıklı Epilasyon

Veet Epilasyon ;Aleti
Veet VTSH8909E Çift Başlıklı Epilasyon ;Aleti

Veet markasının epilasyon aleti sayesinde farklı bölgelerde yer alan tüylerinize pratik çözümler üreten başlıklarıyla işinizi kısa sürede bitirebileceksiniz. 42 tane cımbıza sahip olan yapısı sayesinde tüyleriniz etkin bir biçimde yok olacaktır. İşlem öncesinde sıkılan sprey ile tüylerinizi acısız bir şekilde alabileceksiniz. 1 aya kadar pürüzsüz bir ten sunan veet epilasyon aleti özelliklede varis hastalığı yaşayanlar için ideal bir epilasyon aletidir.

 

Fiyatı: 149 TLdir.

 

Rowenta EP9261 Aquaperfect Epilasyon Aleti

Rowenta EP9261
Rowenta EP9261 Aquaperfect Epilasyon Aleti

İki şekilde kullanıma uygun olan epilasyon aleti kuru ya da ıslakken uygulanabilme özelliğiyle bayanlar arasında popüler bir üründür. Masaj başlığı, tüyleri daha net görebilmenize yarayan ışık sistemi sayesinde farklı boyuttaki tüylerin alınmasını sağlar.

 

Fiyatı: 249 TLdir.

 

 

Arzum Ar 565 Pellini Epilasyon Aleti

Arzum Ar 565
Arzum Ar 565 Pellini Epilasyon Aleti

36 cımbızdan oluşan sistemi ile kısa tüyleri de başarılı şekilde alabilen bir alettir. Ucundaki sistem acıyı azaltarak daha rahat kullanım sağlar. İki farklı hız ayarı ile dilediğinizi seçerek tüylerinizle savaşabilirsiniz. Özel üretilen başlıkları, ışık sistemi ile diğer epilasyon cihazlarından çok daha üstün özelliklere sahip bir alettir.

 

Fiyatı: 179 TLdir.

 

Panasonic ES-WD54 Epilasyon Aleti

Panasonic Epilasyon Aleti
Panasonic ES-WD54 Epilasyon Aleti

48 cımbız özelliği daha hızlı bir epilasyon yöntemi sunar. Kollar, bacaklar ve diğer bölgeler için ayrı başlıkları bulunmaktadır. Cildin hırpalanmasını önlemek için üretilen hassas başlıkları kızarmayı ve tahrişi engeller.

 

Fiyatı: 200 TLdir.

 

Yazar: Tarih: 19 Nisan 2014 - 10:00:01 Kategori: Epilasyon, Epilasyon ürünleri, Manşet
İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

Etiketler:
Etiketler:, , , , , , ,