Cilt Bakımı Ve Güzellik
En iyi bronzlaştırıclar

EN İYİ BRONZLAŞTIRICI ÜRÜNLER

Piyasada Satılan en iyi  bronzlaştırıcı ürünler ( kremler, Spreyler, losyonlar, yağlar)bir listesi, Bronzlaştırıcı bu ürünlerin yorumlarına ve fiyatlarına bakarak hangisini almanız gerektiğine karar verebilirsiniz. Aşağıda özellikleri ve fiyatları yazan bronzlaştırıcı krem, sprey ve losyonları kozmetik reyonlarında kolaylıkla bulabilirsiniz.

En iyi Bronzlaştırıcılar

Alessandro Self Tanning Spray Bronzlaştırıcı

Bu bronzlaştırıcı ürünü sıktığınız anda çok fazla beklemenize gerek yok. Anında bronz bir tene bürünecek seksi ve etkili görüneceksiniz. Güneşte saatlerce beklemeden istediğiniz yanık tene kavuşacaksınız. Uyguladıktan kısa bir süre sonra doğal bir bronz cilde kavuşacaksınız. Uzun süreli ve kalıcı bir görüntü

Fiyatı: 101 TL

Bioderma Photoderm Autobronzant Güneşsiz Bronzlaştırıcı Sprey

Güneşlenmeden bronzlaştıran bu spreye bayılacaksınız. Uygulandığında anda asla bulaşmayan bu sprey kıyafetlerinizde leke bırakmaz. Parfümlü kokuya sahiptir. Anında cildi nemlendirir ve solaryumda yanmış gibi doğal bir görünüme kavuşturur. Uygulama sırasında şişeyi çalkalayıp 1 karış uzaktan cildinize sıkınız.

Fiyatı: 64,50 TL

Bronzor Otobronzan Bronzlaştırıcı Krem

Otobronzan bronzlaştırıcı kremle Güneşte saatlerce durmadan egzotik seksi bir görünüme kavuşabilirsiniz. Banyo sonrasında ya da havuza girdikten sonra herhangi bir renk değişikliği meydana gelmez. Bronzlaşmanın etkisini arttırmak istiyorsanız her gün tekrar edebilirsiniz. Uyguladıktan 10 dakika sonra kurumuş olan bronzlaştırıcıyı günlük yaşamınıza dönebilirsiniz. Göze kaçmasından koruyunuz. Uyguladıktan sonra ellerinizi temizleyiniz. Yara ya da cildinizde tahriş olmuş bölgelere sürmeyiniz.

Fiyatı: 49 TL

Diet Esthetic Sun Uva Bronzlaştırıcı Emülsiyon

Hem nemlendirici hem de bronzlaştırıcı olarak kullanabileceğiniz bir ürün. Kışın da bronz olmak isteyenlerdenseniz bu ürün tam size göre. Yazın güneş altında ya da saatlerce solaryumda yanan kişilere özellik bir üründür. Esmer tenlerde mükemmel bir etki bırakır. Ciltte bulunan kızarıklıklara leke izlerine birebirdir. İçerisinde bulunan havuç yağı, tahiti monoi yağı, E vitamini ile cildi aynı zamanda besler. Güneşe çıkmadan tüm vücudunuza eşit şekilde dağıtınız.

Fiyatı: 29,90 TL

Diet Esthetic Çikolatalı Bronzlaştırıcı 15 SPF

15 koruma faktörü olan bronzlaştırıcı cildinizi bronzlaştırırken  nemlendiriyor ve de güneşten koruyor. İçerisinde bulunan yağlar cildi besler. Badem yağı, E vitamini, aloe vera içerir. Hepsi cilde faydalıdır. Güneşe çıkmadan ellerinizle vücudunuza eşit şekilde bronzlaştırıcı uygulayınız. Denizden sonra cildinizi ılık su ile yıkayın. Giyinmeden 10 dakika önce cildinize uygulamanız yeterlidir.

Fiyatı: 29,90 TL

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

İlginizi Çekebilir
Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız