Cilt Bakımı Ve Güzellik
En iyi Makyaj Yapan Ünlüler Jennifer Lopez

En Güzel Makyaj Yapan Ünlüler

Dünyaca ünlü modellerin güzellik sırları artık bir sır olmaktan çıkarak bayanlarında bir o kadar göz alıcı ve çekici olmasını sağlıyor. En güzel makyaj yapan dünyaca ünlü yıldızların makyaj yaparken dikkat ettikleri noktaları sizler için araştırdık.

 

En Güzel Makyaj Yapan Ünlüler 

Keira Knightley Nasıl Makyaj Yapıyor?

Keira Knightley makyaj yapmayı çok iyi bilen ünlülerin başında gelmektedir. Gece makyajının en iyilerinden biri olan güzelin göz makyajında ki püf noktalar ise şöyle;

 

Tüm göz etrafına siyah kalem çekin ve kahverengi far tonlarıyla gölgelendirme yapın. Kaş altlarına ışıltılı bej rengi krem far sürün. Bu, 3 boyutlu bir efekt için gerekli. Söylemeye gerek var mı? Bir de siyah renkli hacim veren bir maskarayı bolca kirpiklerinize sürün.

En iyi Makyaj Yapan Ünlüler Keira Knightley
Keira Knightley Makyajı

 

Jennifer Lopez’in Efsane Göz Makyajının Sırrı

Metalik bej ve siyah far ile bu görünümü şöyle elde edersiniz: Metalik rengi tüm göz kapağınıza sürün. Siyah ile göz kapağınızın üstüne hafif bir gölge yapın. Asıl olay, alt kirpiklerde. Alt kirpik diplerinize kalem gibi siyah farı çekin ve dışarı kadar uzatın.

En iyi Makyaj Yapan Ünlüler Jennifer Lopez
Jennifer Lopez’in Efsane Göz Makyajı

 

Emma Stone Nasıl Makyaj Yapıyor?

Emma Stone gibi göz makyajı için, lacivert renkli bir göz kalemini astar olarak kullanın. Alt-üst kirpik diplerinize kalınca lacivert kalem çekin. Derinlik katmak için siyah kalemle uçlardan dışarıya doğru lacivertin üstünden geçin. Aplikatörle hafifçe yayın, renkler kaynaşsın. Böylece hem dumanlı hem derinlikli süper bir göz makyajı elde etmiş olursunuz.

 

Yeşil gözlüler bu makyajı mutlaka denemeliler. Renkli gözlüler, gözleriyle aynı renk kalem asla kullanmalılar. Kontrast renkler her zaman gözleri daha çekici gösterir ve vurgular.

En iyi Makyaj Yapan Ünlüler Emma Stone
Emma Stone Makyajı

 

Kristen Stewart Makyajı

Mürdüm/bordo gibi mücevher tonundaki farlar, gözlerde gizemli bir etki yaratırlar. Alt kirpik ve üst kirpik diplerine yoğun şekilde uygulayabilirsiniz.

En iyi Makyaj Yapan Ünlüler Kristen Stewart
Kristen Stewart

 

Yazar: Tarih: 10 Şubat 2015 - 11:59:21 Kategori: Göz Makyajı, Makyaj, Makyaj Teknikleri
İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

Etiketler:
Etiketler:, , ,