Cilt Bakımı Ve Güzellik
En etkili selülit giderici yöntemler

En Etkili Selülit Tedavisi

En Etkili Selülit Tedavisi Hangisi? Selülit sorunundan kurtulmak için birçok tedavi yöntemi bulunuyor. Ya aylarında gözümüze daha çok çarpan selülitler tam bir kabus. Mayıs ayında savaşmaya başladığımız selülitler yaz biterken bile hala vücudumuzda etkisini sürdürüyor.

 

Bacaklarda ve vücudumuzun birçok yerinde portakal görünümü oluşturan selülitler için en etkili yöntemler selülit masajı ve selülit kremleri olarak göze çarpıyor. İki temel tedavi yöntemi bulunan selülit; kan dolaşımının hızlanması sonucu vücuttan atılabilir.

 

En İyi Ve En Etkili Selülit Tedavileri

Aromaterapik Selülit Tedavisi

En etkili selülit tedavisi olarak gösterilen aromaterapik tedavi mezoterapi ve masaj yöntemi ile uygulanıyor. Aromaterapik yağlar ile vücuda yapılan masaj deri altındaki dokunun ayıklanarak sıkılaşmasını ve sertleşmesini sağlıyor.

 

Mezoterapi yönteminde ise incecik iğneler ile deri altına karbondioksit gazı veriliyor ve bu gaz sayesinde deri altına yerleşmiş yağ dokularının parçalanması sağlanıyor.

 

Masaj İle Selülit Tedavisi

Güzellik merkezlerinde ve ev ortamında rahatlıkla masaj ile selülitleri oluşturan yağ dokularını parçalayabilirsiniz. Vücuda yapılan masaj toplanan suyun atılmasını sağlarken yağ dokusunun hızlıca parçalanmasını sağlar. Lenf dolaşım sisteminin canlanmasını sağlarken kan dolaşımını hızlandırıp cildi sıkılaştırıyor. banyoda yapılan kabak lifi ile masajda kan dolaşımı akışının hızlanmasını sağlayarak selülitlerin hızlıca yok olmasını sağlar.

 

Kremler İle Selülit Tedavisi

Selülit kremleri düzenli uygulandığında vücudun sıkılaşmasını sağlayarak dokunun sertleşmesini sağlar. İhmal etmeden uygulanan selülit kremleri masajla birlikte desteklendiğinde 2 ay gibi kısa bir sürede yağ hücrelerini parçalayarak selülitlerinizden kurtulmanızı hızlandırır.

 

Yazar: Tarih: 3 Ocak 2015 - 12:00:50 Kategori: Çatlak Ve Selülit Tedavisi, Cilt Sorunları
İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

Etiketler:
Etiketler:, , , ,