Cilt Bakımı Ve Güzellik
Loreal elseve şampuanlar

ELSEVE ŞAMPUANLARI 

Elseve şampuan çeşitleri dünyaca ünlü Loreal markasının ürettiği şampuan kategorisinde yer alan saç bakımı ve temizlik ürünlerinden biridir. Elseve birden fazla çeşidi bulunan ve çeşitli saç tiplerine hitap eden şampuanlar içermektedir. Cilt.net olarak Loreal Elseve Şampuan çeşitlerinin hem özellikleri hemde fiyatlarınız sizler için araştırdık.

Elseve Şampuan Çeşitleri

Loreal Elseve Re Nutrition Şampuan

Arı sütü bileşenlerinden oluşan şampuan saçların ipek gibi olmasını sağladığı gibi saç temizliğini de etkili şekilde yapar. İçinde bulunan kremsi formülü ile saçların daha yumuşak ve saç tellerinin pürüzsüz olmasını sağlar. Saçın ihtiyacı olan vitamin ve amino asitleri saça aktararak saç tellerinin güçlenmesini sağlar.

Fiyatı: 11 TLdir.

Loreal Elseve Volume Şampuan

Saçlarında dolgunluk isteyen bayanlar için özel olarak formüle edilmiş yapısı ile gün boyu saçlara volüm kazandırarak daha dolgun ve hacimli durmalarını sağlar. Aynı zamanda hafifleyen ve yumuşak hale gelen saçlar parlaklığı ile göz doldurur.

Fiyatı: 11 TLdir.

Loreal Paris Elseve Nem Kolajen İkisi Bir Arada Şampuan

En büyük özelliklerinden biride 2 gün kalıcı olarak saçların yumuşak ve ipek gibi görünmesini sağlayan şampuan verdiği nemi saçlara sağlıklı bir şekilde depolar. Saçlarınız daha temiz ve göz kamaştırıcı hale gelir.

Fiyatı: 10 TLdir.

Loreal Paris Elseve Arginine Direnç Dökülme Karşıtı İkisi Bir Arada Şampuan

İçerisinde yer alan arginine sayesinde saçtaki dökülme problemlerini gidererek aynı zamanda temiz ve bakımlı saçlar yaratır. Saçların köklerden uçlara kadar güçlenmesini sağlayan Elseve şampuan türlerinden biridir.

Fiyatı: 10 TLdir.

Loreal Paris Elseve Volume Non-Stop Kalıcı Dolgunluk İkisi Bir Arada Şampuan

İçinde bulunan kremsi formülü sayesinde saçlarda yumuşaklık sağlayan ve başarılı bir şekilde temizlik sağlayan ürün dolgunluğu da beraberinde getirir. Hacimli saçlarınız gün boyu şeklini kaybetmeden görüntüsünü korur.

Fiyatı: 7 TLdir.

Loreal Paris Elseve Komple Onarıcı 5 Kepek Karşıtı İkisi Bir Arada Şampuan

İçeriğinde bulunan pro-keratin sayesinde saçları güçlendirerek saç derisinin sebum salgısını düzenler. Saç derisine bakım yapan formülü ile kepeğe karşı direnç oluşturur.

Fiyatı: 10 TLdir.

Loreal Paris Elseve Yağlanma Karşıtı Şampuan

Saçlarınızı ilk günkü gibi temiz ve bakımlı gösteren yağlanma karşıtı şampuan ile birlikte saç deriniz ilk yıkandığı günkü gibi arınmış ve temiz gözükecektir. Sebum salgısının dengelenmesini sağlayan şampuan dış tehditlere karşı saç derisini korur.

Fiyatı: 7 TLdir.

Loreal Paris Elseve Nutri-Gloss Parlaklık Veren Şampuan

Saç tellerini onararak düzgün bir görünüm sağlayan şampuan saçların parlamasını sağlayarak pürüzsüz saç telleri yaratır. Temizlenmiş ve parlak saçlar yaratan şampuan yumuşak görünüm kazanan saçlar sayesinde kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlar.

Fiyatı: 7 TLdir.

Loreal Paris Elseve Anti-Casse Kırılma Karşıtı Şampuan

Kırılan saç tellerini yeniden onararak pürüzsüz hale gelmesini sağlayan şampuan onarıcı etkisi ile yumuşak saçlar yaratır.

Fiyatı: 7 TLdir. 

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

İlginizi Çekebilir
Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız