Cilt Bakımı Ve Güzellik
Makyaj süngeri eklips

EKLİPS MAKYAJ SÜNGERİ

Makyaj yapmanın kolay bir yolu eklips makyaj süngeri. Birçok markanın pahalı fiyata piyasada satışa sunduğu fondöten süngerleri ekliple oldukça uygun fiyata , üstelik aynı şekilde başarılı. Cilt.net olarak eklips makyaj süngeri nasıl kullanılır sizler için araştırdık.

 

Fondöteni kusursuz bir şekilde sürmek ve yüze eşit şekilde yayılmasını sağlamak için kullanılan eklips makyaj süngeri yumuşak yapısı ile cildi tahriş etmiyor.

 

Eklips Makyaj Süngeri Nasıl Kullanılır?

  1. Eklips makyaj süngerini suyun altında sünger şişene kadar bekletin.
  2. Şişen makyaj süngeri sıkın ve hafif nemli kalınca kağıt havlu ile ıslaklığını alın.
  3. Fondöteni ister yüzünüze isterseniz direk olarak süngere uygulayın. Sünger ıslanıp da cilde uygulandığında fondöten daha kıvamlı bir şekilde teninize yayılacaktır.
  4. Kalın tarafı ile yanak ve alın bölgesindeki fondöteni yayın. İnce bölgesi ile çene, gözaltı ve burun kenarındaki fondöteni yedirin.
  5. Kapatıcılık yeterli derecede gelmedi ise süngere biraz daha fondöten uygulayıp istediğiniz alanlara tekrar kullanabilirsiniz.
  6. Süngeri cildinize çok bastırmadan çok hafif vuruşlarla uyguladığınıda harika bir kapatıcılık ve kusursuz bir cilt elde etmiş olacaksınız.

 

Eklisp Makyaj Süngeri Nasıl Temizlenir?

Suyun altında fondöten rengi gidinceye kadar yıkayabilirsiniz. Herhangi bir temizleyici jelde fındık tanesi kadar alıp süngeri yıkayabilirsiniz. Fondöten rengi süngerde hafifçe kalsa da sünger tamamen temizleniyor. Daha sonra temiz bir yerde kuruyana kadar bekletin.

 

Eklisp makyaj süngerinin fiyatı: 5.9 tl ile 9.9 tl arasında satılmakda.

 

Yazar: Tarih: 12 Ekim 2014 - 1:00:00 Kategori: Makyaj, Makyaj Malzemeleri
İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

Etiketler:
Etiketler:, ,