Cilt Bakımı Ve Güzellik

Reklamlar
1- Ebru Şallı Mekik Hareketi
 • Yazar :
 • Tarih: 4 Eylül 2013
 • Kategori : Vücut Bakımı, Vücut Sıkılaştırma
 • EBRU ŞALLI GÖBEK ERİTME HAREKETLERİ

  O kadar zayıflıyorsunuz ama göbeğinizdeki ve karnınızdaki yağlanma hala olduğu gibi duruyor ve sizi rahatsız mı ediyor? İşte size göbek yağlarınızdan kurtulabileceğiniz Ebru Şallı göbek eritme hareketleri. Aşağıda yazılan uygulamaları aksatmadan 30 gün boyunca yapın 1 ayda göbeğinizde ki yağlanmanın nasıl azaldığını göreceksiniz. Şimdi Ebru Şallı hareketleri ile karın yağlarımızdan nasıl kurtulacağız birlikte görelim. 3 haftada bu hareketlerle birazda yemenize dikkat ederek bel bölgenizdeki fazlalıklardan kurtulabilirsiniz.

   

  Ebru Şallı Göbek Eritme Hareketleri

  1- Ebru Şallı Mekik Hareketi

  Dizleri yarım kırıp bitiştirin ve ayak tabanlarınız yere baksın ve birbirine paralel olsun. İki elinizi ensenizde birleştirin ve karnınız acıyana kadar hızlı ve sık olarak 10 kere de 2 saniye dinlenerek mekik çekin. Sabah uyandığınızda 50 mekik akşam yatmadan 50 mekik çekmenizi istiyoruz. Bu mekik hareketi ile karın kaşlarınız güçlenir karın bölgesinde oluşan yağlar parçalanır ve bu hareketle bu bölgede bulunan yağlar harekete geçer ve yanar.

   

  2- Ebru Şallı Sopalı Hareket

  Herhangi bir uzun sopa veya vileda sopası da olabilir omuzlarınızda iki elinizi yanlara koyarak tutun. Ayaklarınız yerde sabit bir şekilde kalsın ve sola – sağa doğru hızlı hareketlerle kalça hizasından yukarısını hareket ettirin. 50 kez de bu hareketi sabah akşam uygulayın. Bu sopalı hareket yan karın yağlarınızı eritirken yan kasların harekete geçmesini sağlar.

   

  3- Bel Kasları İçin Mekik

  Yere uzanın ve sol bacağınızı sağ kolunuzun dirseğine değdirerek dayanabildiğiniz kadar bu hareketi yapın. Daha sonra aynı hareketi sağ ayağınız ve sol kolunuz ile tekrar edin. Bu hareketi 10 seferle yapmaya başlamanız ve daha sonra arttırarak 50’ye çıkarmanız gerekiyor. Bal kasları için olan bu hareket yan karın kaslarının çalışmasında çok etkilidir.

   

  Haftanın Tek Günleri Sadece Bunları Yiyin

  Kalktığınız İlk An: Ilık ballı ve limonla hazırlayacağınız 1 bardak su. ( 10 damla limon ile 1 çay kaşığı bal koyun )

  Sabah sporu: Mutlaka haftada 1 gün yürüyüş yapın en az yarım saat. Belinize size terletecek bir şey sarın terlemeye çalışın. Ardından eve geldiğinizde yukarıda bahsettiğimiz hareketleri yapın.

   

  Ebru Şallı Göbek Eritme Hareketleri Resimleri

  Reklamlar
  Yorum Yaz:

  Bin kalorilik diyet listesi
  1000 Kalorilik Diyet

  Bu diyetle haftada 1 – 1,5 kilo vererek sağlıklı bir şekilde kalori kaybedin. Günde 1000 kalorilik diyet listesini uygulayarak hem fazlalıklarınızdan kurtulur hem de aç kalmadan zayıflayabilirsiniz. Cilt.

  Vitaminlerin bulunduğu gıdalar
  Günlük Alınması Gereken Vitaminler

  Cildin sağlıklı ve güzel görünmesi için günlük alınması gereken vitaminler bulunur. Peki bu vitaminler nelerdir? Cilt.net olarak gün içinde almanız gereken vitaminleri ayrıntıları ile yazdık.

  kalça eriten müsli tarifi
  Basen Ve Kalça Eritme Diyeti

  Çoğu bayanın şikayet ettiği basen ve kalça genişliğidir. Hareketsizlikten kaynaklanan ve yanlış beslenme sonucu oluşan büyük basen ve kalçalar çoğu zaman gitmesi imkansız gibi görünse de vereceğimiz basen ve kalça eritme diyeti sayesinde günden güne küçülecek.

  Gelin diyeti
  Gelinlik Diyeti

  Gelin adayları için hazırlanan gelinlik diyeti sayesinde 10 gün içerisinde bünyenize göre 6 ila 10 kilo vermeniz mümkün. 10 gün vaktiniz yoksa 7 günlük olan gelin diyeti tarifimize bakabilirsiniz.

  20 günde 8 kilo diyeti
  Tarkan Diyeti

  Tarkan diyeti sayesinde 20 gün içerisinde 8 kilo vererek kısa zaman içerisinde istediğiniz ideal kiloya kavuşacaksınız. Cilt.net olarak vereceğimiz Tarkan diyeti 1 günlük bir diyettir. Menüleri günlük ölçülü bir şekilde değiştirerek 3 hafta boyunca uygulayabilirsiniz. Tarkan diyetinde dikkat etmeniz gereken her gün 1,5 saat yakın spor yapmanız ayrıca tatlı ve unlu gıdalardan uzak durmanızdır.

  Zayıflama içeceği
  Zayıflatan Meyve Suyu Tarifi

  Demet Kutluay her zaman fit ve enerjik olduğunu söylüyor. Bu kadar formda olmasının sebebi ise zayıflatan meyve suyuymuş. Tok tutan meyve suyu sayesinde rahatlıkla kilo verdiğini her şeyden rahatlıkla yediğini dile getirdi. Bizde cilt.net olarak zayıflatan meyve suyu tarifini sizlerle paylaşmak istedik.

  İdeal Kilonuzu Hesaplayın
  İdeal Kilo Hesaplama
  Reklamlar
  Facebook Sayfamız
  Google+ Sayfamız