Cilt Bakımı Ve Güzellik

1- Ebru Şallı Mekik Hareketi
 • Yazar :
 • Tarih: 4 Eylül 2013
 • Kategori : Vücut Bakımı, Vücut Sıkılaştırma
 • EBRU ŞALLI GÖBEK ERİTME HAREKETLERİ

  O kadar zayıflıyorsunuz ama göbeğinizdeki ve karnınızdaki yağlanma hala olduğu gibi duruyor ve sizi rahatsız mı ediyor? İşte size göbek yağlarınızdan kurtulabileceğiniz Ebru Şallı göbek eritme hareketleri. Aşağıda yazılan uygulamaları aksatmadan 30 gün boyunca yapın 1 ayda göbeğinizde ki yağlanmanın nasıl azaldığını göreceksiniz. Şimdi Ebru Şallı hareketleri ile karın yağlarımızdan nasıl kurtulacağız birlikte görelim. 3 haftada bu hareketlerle birazda yemenize dikkat ederek bel bölgenizdeki fazlalıklardan kurtulabilirsiniz.

   

  Ebru Şallı Göbek Eritme Hareketleri

  1- Ebru Şallı Mekik Hareketi

  Dizleri yarım kırıp bitiştirin ve ayak tabanlarınız yere baksın ve birbirine paralel olsun. İki elinizi ensenizde birleştirin ve karnınız acıyana kadar hızlı ve sık olarak 10 kere de 2 saniye dinlenerek mekik çekin. Sabah uyandığınızda 50 mekik akşam yatmadan 50 mekik çekmenizi istiyoruz. Bu mekik hareketi ile karın kaşlarınız güçlenir karın bölgesinde oluşan yağlar parçalanır ve bu hareketle bu bölgede bulunan yağlar harekete geçer ve yanar.

   

  2- Ebru Şallı Sopalı Hareket

  Herhangi bir uzun sopa veya vileda sopası da olabilir omuzlarınızda iki elinizi yanlara koyarak tutun. Ayaklarınız yerde sabit bir şekilde kalsın ve sola – sağa doğru hızlı hareketlerle kalça hizasından yukarısını hareket ettirin. 50 kez de bu hareketi sabah akşam uygulayın. Bu sopalı hareket yan karın yağlarınızı eritirken yan kasların harekete geçmesini sağlar.

   

  3- Bel Kasları İçin Mekik

  Yere uzanın ve sol bacağınızı sağ kolunuzun dirseğine değdirerek dayanabildiğiniz kadar bu hareketi yapın. Daha sonra aynı hareketi sağ ayağınız ve sol kolunuz ile tekrar edin. Bu hareketi 10 seferle yapmaya başlamanız ve daha sonra arttırarak 50’ye çıkarmanız gerekiyor. Bal kasları için olan bu hareket yan karın kaslarının çalışmasında çok etkilidir.

   

  Haftanın Tek Günleri Sadece Bunları Yiyin

  Kalktığınız İlk An: Ilık ballı ve limonla hazırlayacağınız 1 bardak su. ( 10 damla limon ile 1 çay kaşığı bal koyun )

  Sabah sporu: Mutlaka haftada 1 gün yürüyüş yapın en az yarım saat. Belinize size terletecek bir şey sarın terlemeye çalışın. Ardından eve geldiğinizde yukarıda bahsettiğimiz hareketleri yapın.

   

  Ebru Şallı Göbek Eritme Hareketleri Resimleri

  Reklamlar
  Yorum Yaz:

  Keten yağının faydaları ve kullanımı
  Keten Yağının Faydaları

  Keten yağının içinde bulunan Omega – 3 doymuş yağ oranı, yağ asitleri, çinko, bakır, demir ve magnezyum vücudumuz için oldukça faydalıdır. Keten yağının faydalarını cilt.net olarak şimdi sırası ile sizlerle paylaşacağız.

  Haftada 2 kilo verdiren diyet
  İlkbahar Diyeti İle Zayıflayın

  Kışın abarttığınız yeme isteğinizi ilkbahar diyeti sayesinde tekrar azaltacaksınız. Cilt.net olarak ilkbahar diyeti ile kışın alınan kilolara son. Haftada 2 kilo vereceğiniz bu diyet sayesinde günlük alacağınız kalori miktarı 1400 kaloridir.

  kilo verme yöntemleri
  Hızlı Ve Kalıcı Kilo Verme

  Kalıcı kilo vermek için vereceğimiz 30 öneri ile rahatlıkla verdiğiniz kiloları koruyabilir tekrar kilo almadan istediğiniz zayıf vücutla hayatınıza devam edebilirsiniz. Cilt.net olarak kalıcı kilo verme önerilerini sizler için hazırladık.

  Çikolata diyeti tarifi
  Selahattin Dönmez Çikolata Diyeti

  Selahattin Dönmez çikolata diyetinde çikolata yiyerek de rahatça kilo verilebileceğini söylüyor. Bu diyet sayesinde çikolatadan vazgeçemeyenler az da olsa bu keyiften uzak kalmıyor. Selahattin Dönmez çikolata diyeti posta okurları ile paylaşılmış bizde cilt.net olarak 3 günlük çikolata diyetini sizler için yazıyoruz.

  Keten tohumu içerek zayıflama
  Keten Tohumu ile Zayıflama

  Keten tohumunun zayıflamaya etkisi tok tutması nedeniyle gerçekleşmektedir. İçinde B12 vitamini, omega 3 ve omega 6 bulunduran keten tohumu sindirim sisteminin düzenli olarak çalışmasını sağlamaktadır. Keten tohumu ile nasıl zayıflanır? Merak edenler aşağıda vermiş olduğumuz tarifi uygulayarak kısa sürede fazla kilolarından kurtulabilir.

  Karbonatlı suyun zayıflamaya faydaları
  Karbonatın Zayıflamaya Faydaları

  Karbonat cilt üzerinde temizleyici olarak kullanılabildiği gibi zayıflamaya olan faydaları da bayanlar arasında sıklıkla dile getirilmektedir. Karbonattan faydalanarak kilosunu korumaya çalışan bayanlar günün belli bir saatinde karbonatlı su içerek formda kaldıklarını belirtmektedirler. Karbonatın zayıflamaya faydaları tüm detayları ile Cilt.net de.

  İdeal Kilonuzu Hesaplayın
  İdeal Kilo Hesaplama
  İp Ucu
  Facebook Sayfamız
  Google+ Sayfamız
  Bumerang - Yazarkafe