Cilt Bakımı Ve Güzellik

Sponsorlu Bağlantılar
1- Ebru Şallı Mekik Hareketi
 • Yazar :
 • Tarih: 4 Eylül 2013
 • Kategori : Vücut Bakımı, Vücut Sıkılaştırma
 • EBRU ŞALLI GÖBEK ERİTME HAREKETLERİ

  O kadar zayıflıyorsunuz ama göbeğinizdeki ve karnınızdaki yağlanma hala olduğu gibi duruyor ve sizi rahatsız mı ediyor? İşte size göbek yağlarınızdan kurtulabileceğiniz Ebru Şallı göbek eritme hareketleri. Aşağıda yazılan uygulamaları aksatmadan 30 gün boyunca yapın 1 ayda göbeğinizde ki yağlanmanın nasıl azaldığını göreceksiniz. Şimdi Ebru Şallı hareketleri ile karın yağlarımızdan nasıl kurtulacağız birlikte görelim. 3 haftada bu hareketlerle birazda yemenize dikkat ederek bel bölgenizdeki fazlalıklardan kurtulabilirsiniz.

   

  Ebru Şallı Göbek Eritme Hareketleri

  1- Ebru Şallı Mekik Hareketi

  Dizleri yarım kırıp bitiştirin ve ayak tabanlarınız yere baksın ve birbirine paralel olsun. İki elinizi ensenizde birleştirin ve karnınız acıyana kadar hızlı ve sık olarak 10 kere de 2 saniye dinlenerek mekik çekin. Sabah uyandığınızda 50 mekik akşam yatmadan 50 mekik çekmenizi istiyoruz. Bu mekik hareketi ile karın kaşlarınız güçlenir karın bölgesinde oluşan yağlar parçalanır ve bu hareketle bu bölgede bulunan yağlar harekete geçer ve yanar.

   

  2- Ebru Şallı Sopalı Hareket

  Herhangi bir uzun sopa veya vileda sopası da olabilir omuzlarınızda iki elinizi yanlara koyarak tutun. Ayaklarınız yerde sabit bir şekilde kalsın ve sola – sağa doğru hızlı hareketlerle kalça hizasından yukarısını hareket ettirin. 50 kez de bu hareketi sabah akşam uygulayın. Bu sopalı hareket yan karın yağlarınızı eritirken yan kasların harekete geçmesini sağlar.

   

  3- Bel Kasları İçin Mekik

  Yere uzanın ve sol bacağınızı sağ kolunuzun dirseğine değdirerek dayanabildiğiniz kadar bu hareketi yapın. Daha sonra aynı hareketi sağ ayağınız ve sol kolunuz ile tekrar edin. Bu hareketi 10 seferle yapmaya başlamanız ve daha sonra arttırarak 50’ye çıkarmanız gerekiyor. Bal kasları için olan bu hareket yan karın kaslarının çalışmasında çok etkilidir.

   

  Haftanın Tek Günleri Sadece Bunları Yiyin

  Kalktığınız İlk An: Ilık ballı ve limonla hazırlayacağınız 1 bardak su. ( 10 damla limon ile 1 çay kaşığı bal koyun )

  Sabah sporu: Mutlaka haftada 1 gün yürüyüş yapın en az yarım saat. Belinize size terletecek bir şey sarın terlemeye çalışın. Ardından eve geldiğinizde yukarıda bahsettiğimiz hareketleri yapın.

   

  Ebru Şallı Göbek Eritme Hareketleri Resimleri

  Sponsorlu Bağlantılar
  Yorum Yaz:

  Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.

  Kalori yakmanın hızlı yolları
  Hızlı Kalori Yakmanın Yolları

  Zayıflamanın en temel kuralı, günlük aldığınız kalori miktarının yaktığınız kalori miktarından daha az olmasıdır. Bu ayarlamayı yapabilmek için bir diyetisyenden yardım almanızda fayda vardır. Diyetisyene gitmeden önce zayıflamak için denemeniz gereken hızlı kalori yakma yolları cilt.net farkıyla sizlerle.

  Mısır püskülü çayı faydaları ve hazırlanışı
  Mısır Püskülü Çayı

  Mısır püskülü çayı doğal çaylar gibi birden fazla probleme iyi gelerek insan vücudunda pozitif etkiler sergiler. Üstelik stresli şehir ve iş hayatı yüzünden sinirlerinize hakim olamıyorsanız mısır püskülü çayı tamda size göre.

  Limonlu çay nasıl yapılır?
  Limonlu Çayın Faydaları

  Limonlu çayın insan vücuduna etkisi metabolizmayı hızlandırıcı özellikte olmasının yanı sıra C vitamini yönünden zengin bir besin kaynağı olmasıdır. Limonlu çayın faydaları ve limonlu çayın hazırlanışını cilt.net olarak sizler için yazdık.

  Çemen otu tozunun faydaları
  Çemen Otu Tozu Nasıl Kullanılır

  Çemen otu doğu çok Akdeniz ülkelerinde yetişen ve enerji kaynağı olarak bilinen bir bitkidir. Çemen otundan elde edilen çemen otu tozu nasıl kullanılır? Faydaları nelerdir? cilt.net farkıyla sizlerle.

  At kuyruğu otu
  Kırkkilit Otunun Faydaları

  Kırkkilit otunun diğer ismi de at kuyruğu otudur. Şifa kaynağı olarak kullanılan kırk kilit otu aynı zamanda farklı amaçlar içinde kullanılmaktadır. Cilt.net olarak içerden ve dışardan Kırkkilit otunun faydaları ve kullanması sakıncalı kişileri yazdık.

  Yasemin çayı demleme
  Yasemin Çayının Faydaları

  Yasemin bitkisinden elde edilen yasemin çayı Asya’da tropikal iklimin hüküm sürdüğü yerlerde doğal olarak yetişir. Kendine has kokusu ile bilinen yasemin bitkisinden elde edilen yasemin çayının faydaları aşağıdaki gibidir.

  İdeal Kilonuzu Hesaplayın
  İdeal Kilo Hesaplama
  Facebook Sayfamız
  Google+ Sayfamız