Cilt Bakımı Ve Güzellik

1- Ebru Şallı Mekik Hareketi
 • Yazar :
 • Tarih: 4 Eylül 2013
 • Kategori : Vücut Bakımı, Vücut Sıkılaştırma
 • EBRU ŞALLI GÖBEK ERİTME HAREKETLERİ

  O kadar zayıflıyorsunuz ama göbeğinizdeki ve karnınızdaki yağlanma hala olduğu gibi duruyor ve sizi rahatsız mı ediyor? İşte size göbek yağlarınızdan kurtulabileceğiniz Ebru Şallı göbek eritme hareketleri. Aşağıda yazılan uygulamaları aksatmadan 30 gün boyunca yapın 1 ayda göbeğinizde ki yağlanmanın nasıl azaldığını göreceksiniz. Şimdi Ebru Şallı hareketleri ile karın yağlarımızdan nasıl kurtulacağız birlikte görelim. 3 haftada bu hareketlerle birazda yemenize dikkat ederek bel bölgenizdeki fazlalıklardan kurtulabilirsiniz.

   

  Ebru Şallı Göbek Eritme Hareketleri

  1- Ebru Şallı Mekik Hareketi

  Dizleri yarım kırıp bitiştirin ve ayak tabanlarınız yere baksın ve birbirine paralel olsun. İki elinizi ensenizde birleştirin ve karnınız acıyana kadar hızlı ve sık olarak 10 kere de 2 saniye dinlenerek mekik çekin. Sabah uyandığınızda 50 mekik akşam yatmadan 50 mekik çekmenizi istiyoruz. Bu mekik hareketi ile karın kaşlarınız güçlenir karın bölgesinde oluşan yağlar parçalanır ve bu hareketle bu bölgede bulunan yağlar harekete geçer ve yanar.

   

  2- Ebru Şallı Sopalı Hareket

  Herhangi bir uzun sopa veya vileda sopası da olabilir omuzlarınızda iki elinizi yanlara koyarak tutun. Ayaklarınız yerde sabit bir şekilde kalsın ve sola – sağa doğru hızlı hareketlerle kalça hizasından yukarısını hareket ettirin. 50 kez de bu hareketi sabah akşam uygulayın. Bu sopalı hareket yan karın yağlarınızı eritirken yan kasların harekete geçmesini sağlar.

   

  3- Bel Kasları İçin Mekik

  Yere uzanın ve sol bacağınızı sağ kolunuzun dirseğine değdirerek dayanabildiğiniz kadar bu hareketi yapın. Daha sonra aynı hareketi sağ ayağınız ve sol kolunuz ile tekrar edin. Bu hareketi 10 seferle yapmaya başlamanız ve daha sonra arttırarak 50’ye çıkarmanız gerekiyor. Bal kasları için olan bu hareket yan karın kaslarının çalışmasında çok etkilidir.

   

  Haftanın Tek Günleri Sadece Bunları Yiyin

  Kalktığınız İlk An: Ilık ballı ve limonla hazırlayacağınız 1 bardak su. ( 10 damla limon ile 1 çay kaşığı bal koyun )

  Sabah sporu: Mutlaka haftada 1 gün yürüyüş yapın en az yarım saat. Belinize size terletecek bir şey sarın terlemeye çalışın. Ardından eve geldiğinizde yukarıda bahsettiğimiz hareketleri yapın.

   

  Ebru Şallı Göbek Eritme Hareketleri Resimleri

  Reklamlar
  Yorum Yaz:

  Adet düzensizliklerine soğan kürü
  İbrahim Saraçoğlu Soğan Kürü

  İbrahim Saraçoğlu’nun önermiş olduğu soğan kürü kadınlarda adet düzensizliklerine, çikolata kistine, miyom, menopoz dönemi şikayetlerine ve yumurtalıklarda oluşan kistlere çare olmaktadır. Soğan kürü uygulanırken önerilen kullanım koşullarına bağlı kalınmalıdır.

  Tilaks çayı
  Tilaks Bitki Çayı

  Tilaks bitki çayı doğru ve aşırı tüketilmediğinde sağlıklı ve içimi güzel bir içecektir. Aktarlarda satılan tilaks bitki çayı içerisinde 20 poşet çay bulunur, Sindirim sisteminden metobolizmanın hızlı çalışmasına kadar birçok faydası bulunur. Cilt net olarak tilaks bitki çayı faydaları, zararları ve içeriğinde neler olduğunu araştırıp yazdık.

  Zayıflatan 10 besin
  Zayıflatan Besinler

  Aşırı kilolar ve şişmanlık her bireyin korkulu rüyalarından. Aşırı kilolardan kurtulmak için size vereceğimiz 10 farklı besinle sizde her birey gibi yiyerek zayıflayabilirsiniz. Yedikçe zayıflatan besinleri cilt.net sizler için yazıyor.

  Diyet yaparken yenmemesi gerekenler
  Diyet Bozan Besinler

  Diyet yaparken mutlaka yemeniz ve yememeniz gereken besinler vardır. Diyet bozan besinleri diyet sırasında tüketirseniz diyetinizden bir fayda sağlamamanız çok normaldir. Diyet yaparken azıcık kaçamak yapsam bir şey olmaz dediğimiz besinler diyet bozma konusunda uzman besinlerdir.

  2 günde 2 kilo aldıran diyet
  Kilo Alma Diyeti

  Kilo almak isteyenler en az kilo vermek isteyen kişiler kadar çoktur ve bunu önemli bir psikolojik sorun haline getirmişlerdir. Kilo almak diyeti sayesinde sizde istediğiniz kadar kilo alacak ve amaçladığınız kiloya rahatlıkla ulaşacaksınız. Kilo almak isteyenlerin yapması gereken 2 günlük kilo alma diyeti programını cilt.

  Dondurma nasıl zayıflatır
  Dondurma Diyeti

  Yıllardır bilinen dondurmanın kilo aldırdığı yargısı artık son buldu. Yaza formda ve zayıf girmek istiyorsanız yolunuz dondurma yemekten geçiyor. Beslenme ve diyet uzmanları kilolarından canı sıkılanlar için dondurma diyeti tariflerini çocuklarına da yaz boyunca meyve suyu yerine yine sağlıklı olan dondurma tercih etmelerini söylüyor.

  İdeal Kilonuzu Hesaplayın
  İdeal Kilo Hesaplama
  İp Ucu
  Facebook Sayfamız
  Google+ Sayfamız