Cilt Bakımı Ve Güzellik
Dura Strong Deluxe

Dura – Strong Deluxe Plaka ve Bar Seti Özellikleri – Fiyatı

Kuvvetlenmek için spor yapmak, en kısa sürede fazlası ile faydasını göstermektedir. Bunun için yapabileceğimiz birçok farklı spor türü bulunur. Ancak günlük hayatın yoğunluğundan spor yapmaya fırsat bulamayan insanlar, evlerine tedarik edebilecekleri ürünler ile bu sorunu tam anlamı ile ortadan kaldırabilmektedirler. Plaka ve bar setleri, bu konuda sizlerin en büyük yardımcılarından olacaktır. Cilt.net bu ürünlerden birini sizler için inceledi.

 

Dura – Strong Deluxe plaka ve bar seti sayesinde vücudunuzu şekle sokan birçok insan mevcut. Bizde bu yazımız sayesinde sizleri bilgilendirmek amacı içerisindeyiz. Şimdi ürünün özelliklerini ve fiyat detaylarını daha yakından inceleyelim.

 

Dura – Strong Deluxe Plaka ve Bar Seti Özellikleri

Dumbel olarak da nitelendirebileceğimiz bu ürünler, kolların kuvvetlenmesine ve göğüs kaslarının daha net bir şekilde açığa çıkmasına yardımcı ürünlerden birisi olarak dikkatleri çekiyor. Elbette ki birçok farklı ağırlıkta bu ürünleri tedarik edebilme şansına sahip olacaksınız.

 

Ancak hem kolların ağırlığa alışması hem de gelişimi açısından 17 Kg’lık ürünleri tercih etmeniz son derece iyi olacaktır. Set içerisinde iki kolunuz içinde 2 adet plaka ve bar gönderilir. Böylelikle eşit orantıda kollarınıza kuvvet uygular ve gelişmesini sağlarsınız. Göğüs bölgesine paralel hareketler yaptığınızda ise göğüs kaslarınızın da kuvvetlendiğini ve görsel anlamda değişiklik yaşadığını görebileceksiniz.

 

Dura – Strong Deluxe Plaka ve Bar Seti Fiyatı

Kuvvetlenmek için son derece kaliteli olan bu setler, fiyat anlamında da kullanıcı dostu bir şekilde satılmaktadır. İnternet üzerinden ürünün tedarik fiyatı KDV dahil 59 TL’dir.

 

Yazar: Tarih: 15 Mart 2014 - 11:00:03 Kategori: Diyet, Zayıflama Aletleri
İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

Etiketler:
Etiketler:, ,