Cilt Bakımı Ve Güzellik
Dudak dolgunlaştırıcı rujlar

Dudak Dolgunlaştırıcı Rujlar

Dudak dolgunlaştırmak için illaki estetik veya dolgu yaptırmanıza gerek yok. Son derece basit ve pratik yöntemlerle dolgun dudaklara kavuşabilir üstelik hiç acı hissetmezsiniz. Vereceğimiz doğal dudak dolgunlaştırma tarifi ile hem dudaklarınıza ruj sürmek zorunda kalmayacaksınız hem de dudaklarınız olduğundan daha dolgun ve çekici görünecek.

 

Doğal Dudak Dolgunlaştıran Ruj Tarifi

 • Ruj ( kullanmadığınız rujlar olabilir )
 • Bal ( 1 tatlı kaşığı )
 • Karabiber yağı ( 1 çay kaşığı )
 • Gliserin ( 1 tatlı kaşığı )
 • Vazelin ( 2 çay kaşığı )
 • Badem yağı ( 1 çay kaşığı )

Hazırlanışı: Öncelikle malzemeleri benmari usulü hazırlayacağız. Bu yüzden bir cezve ve bir çay tabağı gerekli. Cezveye suyu koyun ve kaynatın altını kısıp çay tabağını üzerine koyun ve içine önce kullanmadığınız ruju ekleyin iyice eritin ve içine karabiber, gliserin, badem ve balı ekleyin karıştırın. Karışım eridiğinde vazelini ekleyip tekrar karıştırın.

 

Kullanmadığınız fırçalı bir rujunuzun ağız kısmını çıkarın ve hazırladığınız karışımı içine döküp kapağını kapatın. Bu kadar basit. Bu tarif ile dudaklarınız hem renklenecek hem de dolgunlaşması sağlanacaktır. Dilerseniz Dudak dolgunlaştırıcı ruj yapımı konumuzdaki tariflerden faydalanabilirsiniz.

 

Dudak Dolgunlaştırıcı Rujlar

Dudaklarında kontör bozukluğu olan kadınlarda üst dudak biraz daha incedir. Alt dudak ve üst dudağın eşit dolgunluğa gelebilmesi için geçici çözümlerden biride dudak dolgunlaştırıcı rujlardır. Dolgu maddesi gibi alternatiflerden sakınan bayanlar aşağıdaki listede yer alan dudak dolgunlaştırıcı rujları kullanabilirler.

 

Lipojen Kolajen Dudak Dolgunlaştırıcı Ruj

Eczanelerde de rahatlıkla bulabileceğiniz bu dudak dolgunlaştırıcı ruj dudaklarınızı dolgunlaştırmakla kalmaz güneşin zararlı ışınlarından da dudaklarınızı korur. Lipojen dudak dolgunlaştırıcı rujların renksiz olanları olduğu gibi renkli tercih edenler içinde uygun. Lipojen dudak dolgunlaştırıcısını günde 3 kez uygulayabilir kalıcı sonuç almak için düzenli kullanılması gerekir.

 

Lıp Fusıon Plump Dudak Dolgunlaştırıcı Ruj

Dudaklara sürüldüğü anda hem dolgunlaştıran hem de nemlenmesini sağlayan bir ürün. fakat etkisi yarım saatten fazla sürmüyor. Temiz ve kuru dudaklara rahatlıkla uygulanabilir. Sürekli kendine bakım yapmayı sevenler rahatlıkla dolgun dudaklara günlerini geçirebilirler. Sadece sık sık uygulanması gerekiyor.

 

Sally Hansen C Vitaminli Dolgunlaştırıcı Ruj

Bu dudak dolgunlaştırıcısında bulunan C vitamini sayesinde dudaklarınız hem vitamin alıyor hem de dolgunlaşıyor. Kullanıldıkça etkisini sağlayan bu ürün kolajen üretimini arttırıyor.

 

Orıflame Beauty Maxı Dudak Dolgunlaştırıcı Ruj

Sürüldüğü anda dudaklarda oluşturduğu karıncalanma hissi dudakların yavaş yavaş dolgunlaşmasını sağlıyor. Hafif simli oluşu ile gece sürülebilecek dolgun görünüm veren renkleri ile cazip güzel bir dudak dolgunlaştırıcı.

 

Golden Rose Extreme Lip Plumper Dudak Dolgunlaştırıcı Ruj

Dudak dolgunlaştırma konusunda oldukça başarılı bir ürün. dudaklarda yanma hissi oluştursa da güzel bir dolgunluk veriyor.

 

Diğer Deneyebileceğiniz Dudak Dolgunlaştırıcılar

 1. İnnova Dudak Dolgunlaştırıcı Ruj
 2. Clinique Full Potential Lips Dudak Dolgunlaştırıcı Ruj
 3. Avon Ultra Colour Rich Extra Plump Lipstick SPH15 Dudak Dolgunlaştırıcı Ruj
 4. Alıx Avıen XXL Maxılıps Dudak Dolgunlaştırıcı Ruj
 5. Maybellıne Volume XL Dudak Dolgunlaştırıcı Ruj
 6. Cecile Maxi Lips Dudak Dolgunlaştırıcı Ruj

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız