Cilt Bakımı Ve Güzellik
Dövme Silme Kremi, Etkileri, Uygulanışı ve Fiyatı

Dövme Silme Kremi Ve Etkileri

Dövme silme kremi: Deri altına yerleşen mürekkebin yumuşamasını sağlayarak deri üstüne atmasına yarayan kremli bir bileşendir. El ve makine ile uygulanan dövmeleri cilde zarar vermeden çıkarmak için kullanılır.

 

Dövme Silme Kremi Nasıl Etki Eder?

  1. Günde 2 kez cilde uygulanan dövme silme kremi git gide mürekkebin soluklaşmasını sağlar ve günden soluklaşan dövme hızlıca ciltten atılır.
  2. Dövme silme kremi dövme mürekkebinin atılımını sağlasa da iğneli kullanılan makinelerin bıraktığı iğne izlerini ciltten silmez.
  3. İğne izleri için uygulanabilecek herhangi bir krem bulunmaktadır. Bu iğne izleri ancak çok yakından bakılırsa belli olmaktadır.

 

Dövme Silme Kremi Nasıl Kullanılır?

  • Dövme silme kreminden kesin sonuç almak istiyorsanız ihmal etmeksizin 21 gün kullanmanız gerekmektedir. Aksi taktirde verilen ara sonucunda yumuşayan deri tekrar eski halini alarak hiçbir sonuç almamanızı sağlar.
  • Dövmeniz büyük ise bu kremlerin 200 ml olanlarını tercih etmelisiniz. Küçük dövmeler için ise 100 ml’lik olanlar yeterlidir.

 

Dövmeler İçin Bitkisel Tedavi Var mı?

Maalesef bitkisel yöntemler ile dövme silme gibi bir durum söz konusu değildir. Bazı sitelerde bulunan bitkisel yöntemler uygulanabilir fakat bu durum yıllar alacaktır. Bunun için uygulanabilecek en kesin ve en etkili yöntem çok para vermeden dövme silme kremi edinmektir.

 

Bunun dışında kimyasal peeling ( tca ) uygulayarak zamanla dövmelerin silinebildiğini söyleyebiliriz.

 

Dövme Silme Kremi Fiyatı

Dövme silme kremini internette birçok siteden temin edebilirsiniz. İkili paketler halinde satılan dövme kremlerinden kullanabilirsiniz, bu kremler daha ekonomik olacaktır. Dövme silme kremi fiyatı: 140 TL’dir.

 

Dövmelerden kurtulmanın en kesin yolu estetik uygulamalardan bu konuda daha fazla bilgi almak için Dövme silme yöntemleri başlıklı konumuzu okumanızı tavsiye ederiz.

 

Yazar: Tarih: 13 Şubat 2015 - 11:59:00 Kategori: Cilt Bakımı, Cilt Bakımı , Krem Losyon
İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

Etiketler:
Etiketler:, , ,