Cilt Bakımı Ve Güzellik
Dove Shea Butter serisi

DOVE SHEA BUTTER SERİSİ

Yıllardır biz kadınların cildi için çözümler üreten Dove şimdi de shea butter mucizesiyle karşımızda. Shea Butter, Afrika’nın tropik bölgelerindeki shea karite ağaçlarından yetişen bir fındık türünden elde ediliyor. Yağ asidi yönünden oldukça zengin olan bu yağ, çeşidine ulaşmak için fındığın kırılması, sıkıştırılması ve özenle çırpılması gerekiyor.

Cildi adeta şımartan Shea Butter, Dove’un yeni serisinde el kremi, duş jeli ve cream bar’da kendine yer buluyor.

Shea Butter Duş Jeli

Güzel kokunun değerini kadınlar iyi bilir. Yeni Dove Shea Butter duş jeli, cildinizin duşta ihtiyaç duyduğu bakım ve nemi sağlarken, shea butter ve vanilya aromasından gelen eşsiz kokusu gün boyu sizinle kalır.

Shea Butter Cream Bar

Kadın cildi şımartılmayı hak eder. Yeni Dove Shea Butter Cream Bar ¼ nemlendirici kremle teninizin nem dengesini korurken içerdiği zengin shea butter ile duyularınızı harekete geçiriri.

Shea Butter El Kremi

Gün boyunca yorulan elleriniz için hassas bir bakımın zamanı geldi. Yorgun eller için özel tasarlanan Dove Indulgent el kremi, içerdiği besleyici krem ve shea butter karışımıyla yorgun ellerinizi sarar ve rahatlatır. Kadife yumuşaklığı dokunuşlarınıza yansır.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

İlginizi Çekebilir
Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız