Cilt Bakımı Ve Güzellik
Cheryl cole zayıflama sırrı

ZAYIFLAMA MAMASI

Zayıflama maması : İngiliz şarkıcı Cheryl Cole ile tanınan bebek maması artık dünyada ün kazanmıştır. Cheryl Cole’ün bebek maması yiyerek zayıflaması herkesi şaşırtmış ve uzmanlar bu konuda araştırma yapıp yeni bebek mamaları üretmişlerdir.

Ünlü şarkıcı tüm gün boyunca bebek maması yiyip akşamları hafif bir sebze ağırlıklı beslenme ile formunu korumuştur.

Bebek Maması İle Nasıl Zayıflanır

Eskiden obez çocuklarda kullanılan bebek maması ile zayıflatma yöntemi artık tüm kadınlarında favorisi haline gelmiştir. Zayıflama maması olarak satılan piyasadaki ilaçlar asla doktor kontrolü olmadan kullanılmamalıdır. Hap olmayanları da kullanmadan önce mutlaka doktorunuza danışınız.

Çok rahat zayıflayabileceğiniz evde kendinizin hazırlayabileceği bebek maması tarifini sizlerle paylaşacağız. Bu mama ile hem zayıflayacak hem de aç kalmayacaksınız.

Bu bebek mamasını akşam öğünü olarak tercih edebilirsiniz. Metabolizmanızı hızlandıracak sindirim sisteminizi zayıflatacak ve hazımsızlığınıza iyi gelecektir.

Doğal Zayıflama Maması Tarifi

Bir kasenin içerisine yarım muzu dilimleyin ve çatalla ezin. Ardından yarım çay bardağı sütü ısıtıp içine ilave edin. 10 – 15 bebe bisküvisini katın çatalla ezin. Bu şekilde kolay ve masrafsız bir bebek maması hazırlamış olursunuz. İstediğiniz öğün tüketebilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

İlginizi Çekebilir
Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız