Doğal Yollarla Göğüs Büyütme

Kadınların kendilerinde en çok beğendikleri, hem estetik görüntü olarak hem de bir özgüven unsuru olarak kabul ettikleri uzuvlarından biri göğüsleridir. Büyük göğüslü kadınlar her zaman kendilerini daha “cazibeli” hissetmişler, göğüssüz kadınlara göre daha özgüvenli bireyler olmuşlardır.

Durum böyle olunca, göğüs ölçüleri standart ya da standarttan da daha az olan kadınlar bu durumu oldukça kafaya takmaya başlamış; durumu olanlar estetik merkezlerinin kapısını çalarak acilen kendilerine silikon takviyesi yaptırmak adına bıçak altına yatmışlar, durumu olmayanlar ise göğüslerini doğal yollardan daha irileştirecek çözüm önerileri aramışlardır.

Ancak göğüslerine operasyon geçirerek silikon taktıran veya dikleştirme ameliyatı geçiren kadınların ortak sorunu, zaman içerisinde vücudun önlenemez yaşlanma belirtilerine göğüslerinin de yenik düşmesi; bununla birlikte yapılan müdahalelerin yaşlandıkça bir takım deformasyonlara uğramasıdır. Bu nedenden ötürü, mümkün mertebe doğal yolların tercih edilmesi ve doğal ürünlerle göğüslere bir şekil / büyüklük kazandırılmaya çalışılması en sağlıklı yöntem olarak ele alınmaktadır.

Göğüs büyütücü tarifler nelerdir?

Şerbetçi otu ile göğüs büyütme tarifi :

Malzemeler :

İki yemek kaşığı miktarında şerbetçi otu

Göğüslere yetecek miktarda su

Herhangi bir markanın içeriğinde yağ bulunmayan kremi

Hazırlanışı :

İlk olarak bir tencere içerisinde su ve şerbetçi otu bir arada kaynatılmalıdır. Biraz bekledikten sonra kaynama noktasına gelindiğinde tam o esnada ocağın ateşi söndürülmeli ve hazırlanan malzemenin üzerine eldeki yağsız krem eklenmelidir. Biraz karıştırılıp kıvam olarak iyice birbirlerine geçtiklerinde eldeki malzeme camdan bir kaba dökülerek üstüne streç çekilmelidir. Ertesi gün karışımı kullanmadan önce ıhlamurun kendisiyle göğüslere masaj yapılarak sonrasında hazırlanan krem tüm göğüs bölgesine sürülmelidir. 1 saat kadar bekledikten sonra yıkayabileceğiniz bu malzemeyi 1,5 ay boyunca haftada 1 gün uygulamanız yeterli olacaktır.

Çemen otu ile göğüs büyütme tarifi :

Malzemeler :

Yeteri kadar çemen otu

Yeteri kadar sabal meyvesi

Yeteri kadar kızıl gonca

Hazırlanışı :

Bu malzemelerin özel olarak hazırlanması gereken bir tarifi bulunmamaktadır. Yalnızca bu 3 malzeme aynı anda kullanıldığında vücuttaki östrojen hormonunu ve testesteron dengesini ayarlayabildiklerinden göğüs büyütücü olarak kullanıldıkları görülmektedir. Buna göre çemen otu direkt olarak göğüslere uygulanırken sabal meyvesi ve kızıl gonca ağız yoluyla tüketilerek alınmalıdır.

Isırgan otu ile göğüs büyütme tarifi :

Malzemeler : 

Bir su bardağı miktarında su

Bir tatlı kaşığı miktarında kuru ısırgan otu

Hazırlanışı :

Bir su bardağı miktarındaki kaynar suya bir tatlı kaşığı ısırgan otu eklenerek 5 dakika boyunca demlenmelidir. Sonrasında demlendiğinden emin olduğunuz malzemeyi içerek her gün bu karışımı hazırlayarak içmeniz önerilmektedir.


Yorumlar
* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.

BENZER KONULAR

*

Copyright © 2004 - 2015.

Sitedeki içerikler, izinsiz farklı mecralarda kullanılamaz.
Cilt.Net üzerinde sunulan tarif ve yöntemler sadece bilgilendirme amaçlı olup kişisel ve doğal tarif ve yöntemlerdir, doktor tavsiyesi değildir. Cilt.Net yazılarında bahsedilen ilaçlar doktor kontrolü olmadan kullanıldığında ciddi sağlık sorunlarını beraberinde getirebilirler. Bu nedenle doktorunuza danışmadan ilaç kullanmayınız. Tariflerin, yöntemlerin ve ilaçların kullanımı kişilerin sorumluluğunda olup oluşabilecek sorunlardan Cilt.Net sorumlu değildir.


Cilt Bakımı - Saç Bakımı - Vücut Bakımı- Makyaj - Diyet - Güzellik Maskeleri ile Cilt Güzellik Rehberi.